Готов комплект за изписване или отделно дрешки?

  • 4 544
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 105
Аз бях си харесала готов комплект, но свекървата му купи отделни дрешки без да пита ..... Много разочарована останах от избора й - плюш, и то грозен ..... Щях да се разплача като го видях бебока - изписаха ми детето като цигънче облечено! Ама нямах избор - видях комплекта в деня на изписването. Яд ме е, защото си си му бях избрала страхотен комплект и майка щеше да го купи след като се роди, а тя - обърка всичко ...... То и за това нямам много снимки от изписването!

# 46
  • Мнения: 22 439
Тъй като моята дъщеря се роди недоносена, всички комплекти щяха да и бъдат огромни.
Добре, че ми изпратиха дрешки от Англия, които са за съвсем малки бебета и и ставаха.
Купих такъв комплект, но използвах само пелената му.
Дрешките от него все още са и големи. )))

# 47
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз купих готов комплект, който ползвах дълго след изписването, а с одеялцето още го завивам. Нищо излишно нямаше в комплекта, но и не се състоеше от много части:ританки, камизолка, блузка с по-плътни ританки, шапка, одеялце и ръкавички. Е, последните никога не му ги сложих.

# 48
  • Мнения: 2 159
аз бях с отделни дрешки, комбинирах си ги както на мен ми харесва Peace

# 49
  • Мнения: 91
и при нас беше комплект със пелена ,която използвам до днес ,особенно като сме на път Peace

# 50
  • Мнения: 5 391
И предният път, и сега купувам каквото ми харесва, отделно, комплектите нещо не ми се нравят.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 867
Не виждам смисъла в това да се прави такава голяма патардия по изписването.
Приготви му хубави дрешки съобразени със сезона, вземи му едно одеялце за завиване.
Татето да донесе кошчето за кола, взимате си детето и си се прибирате в къщи.

Това е и моето мнение. Не виждам смисъл и от присъствие на родата до четвърто коляно, музика  и софри след това.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз купих готов комплект, и затова гласувах за първия вариант, но искам изрично да подчертая, че не бих купила никога стандартен комплект,  с който се изписва всяко 2 - ро бебе. И в никакъв случай в розово /синьо... Нашето комплектче беше жълто, типичен патешки костюм.  Laughing Много ми хареса като качество и изработка, и затова го купих. Иначе бях решила да си комбинирам по свой вкус...  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз си "сглобих" моя комплект за изписване. По чисто романтична причина - беше ми страшно удоволствие да пазарувам и да си представям: тези ританки за изписването, това в шкафа; това боди за изписването, това за после и т.н. Няма нищо лошо в готовите комплекти. Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 581
Готов комплект с пелена отделно купих само ританки.След това тази пелена ми влезе в чудесна употреба при разходките.

# 55
  • Мнения: 674
 Моя отговор е съчетание - готов комплект за изписване с дебела пелена + дрешки. Пелената според мен е задължителна, особено сега като застудя. Аз моята си я ползвам още, даже си купих след това и други. В повечето комплекти за изписване винаги липсва нещо, което трябва да се добави. В моя имаше горните дрешки, като прибавих допълнително боди и ръкавички. Grinning
 Разбира се може да си направиш съчетание, което просто да си ти харесва и най-вече да е практично и полезно за следващи ползвания! Heart Eyes
 

# 56
  • Мнения: 272
Едната баба купи отделни дрешки, а другата пелената. Бяха ги съчететали перфектно Peace, а и бяха все полезни неща.

# 57
  • Мнения: 1 672
ние взехме готов комплект с пелена

# 58
  • Мнения: 2 922
За дъщеря ми - отделно дрешки, не от комплект, които обличах и после.
А за сина ми - комплект, който беше облечен само в деня на изписването - абсолютно безсмислено.
За мен, по-удачният вариант е дрешки отделно, с дебела пелена.
 

# 59
  • Мнения: 1 195
Ние купихме комплект без пелена и отделно смятам да взема от тези пелни които стават на портбебе.
Но моя въпрос е как занесохте дрехите? Майка ми казва че в Бургас нареждали дрехите като в подарък опакован с целуфани и тем подобни работи? Има ли подобно нещо?

Общи условия

Активация на акаунт