Има ли желаещи за PREISSTURZ -II част

  • 20 338
  • 501
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 457
Аз смятам към 20 горе долу да сме избрали всички и да сме се събрали до към 23-4 да съберем парите и 25 да поръчаме PeaceДоставката излиза 17-20 евро + 5 евро за всеки пакет ,който дойде-в един пакет може да има 5-10-15 играчки според големината им PeaceНачисляваме и таксата за превод и цялата сума я разделяме на желаещите ,според сумата за ,която са поръчали.

# 46
  • Мнения: 122

Аз поръчах това дръвче, но не знаех, че ги няма другите играчки Rolling Eyes. Вътре в комплекта са вкл. само 4-ри мечета. Интересно останалите могат ли да се поръчат...отнякъде newsm78

# 47
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Аз смятам към 20 горе долу да сме избрали всички и да сме се събрали до към 23-4 да съберем парите и 25 да поръчаме PeaceДоставката излиза 17-20 евро + 5 евро за всеки пакет ,който дойде-в един пакет може да има 5-10-15 играчки според големината им PeaceНачисляваме и таксата за превод и цялата сума я разделяме на желаещите ,според сумата за ,която са поръчали.

Какви са тези 5 евро за всеки пакет, който дойде? До колкото знам взимат 4 лева на пакет.  Naughty

# 48
  • София
  • Мнения: 259
Може да е обяснявано из предишните теми, незнам, но да попитам: общата цена която ще плати всеки се формира от цената на стоката и отделно доставката (17-20 евро на поръчка/пакет) + таксата за пакета на митницата/пощата (4лв.)??? + таксата за превода на парите, като последните три се делят между всички? Или нещо не съм разбрала?  newsm78

Питам понеже когато пробно си слагам продукти на сайта в кошницата, независимо, че съм сложила примерно 3 доста обемисти неща доставката си остава около 20 евро, което значи, че доставката за едно нещо доста спада като сума когато се поръчват повече неща, нали? И ми е интересно да знам колко да си предвидя горе долу за разходи освен основната цена.

# 49
  • Мнения: 3 457
А ми това снощи четох ,но вече и аз не помня на кой от сайтовете беше EmbarassedМоже и така да е,тези дни ще чета подробно Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 457
Може да е обяснявано из предишните теми, незнам, но да попитам: общата цена която ще плати всеки се формира от цената на стоката и отделно доставката (17-20 евро на поръчка/пакет) + таксата за пакета на митницата/пощата (4лв.)??? + таксата за превода на парите, като последните три се делят между всички? Или нещо не съм разбрала?  newsm78

Питам понеже когато пробно си слагам продукти на сайта в кошницата, независимо, че съм сложила примерно 3 доста обемисти неща доставката си остава около 20 евро, което значи, че доставката за едно нещо доста спада като сума когато се поръчват повече неща, нали? И ми е интересно да знам колко да си предвидя горе долу за разходи освен основната цена.
да точно така ,на мен в последнта поръчка ми излезе около 5,42 +- евентулано ако още малко трябва да дадем ,това за 60 евро играчки Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 259
да точно така ,на мен в последнта поръчка ми излезе около 5,42 +- евентулано ако още малко трябва да дадем ,това за 60 евро играчки Peace
[/quote]

Ясно, мерси много   bouquet 
Значи до 20-ти трябва да си кажа тука в темата какво съм си избрала, нали?

# 52
# 53
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз се отказвам от мойта поръчка, имало таквоз чудо и в БГ, ще го поръчам от тук, а ще избера с друго да го заместя Peace

# 54
  • в центъра
  • Мнения: 445
Аз се отказвам от мойта поръчка, имало таквоз чудо и в БГ, ще го поръчам от тук, а ще избера с друго да го заместя Peace

Че то повечето неща, дето се поръчват ги има тук (то тук вече всичко има), друг е въпроса на каква цена. Money
Ето например наскоро търсих за една приятелка шезлонг и попаднах на това:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3913
http://www.preissturz.at/fisherprice-Kat102/fisher_price_babygea … ehl_-Art8205.html
Е къде са 110, къде 145 лв, затова се събираме по повече хора, за да паднат разходите за доставка и за да си на сметка да го получиш от там Laughing

# 55
  • Мнения: X
Не мога да не поръчам нещо и за каката ни и затова избрах и това

http://www.preissturz.at/topangebote-Kat268/puppenwagen_puppenbu … d-Art18909.html#x

# 56
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052

Аз поръчах това дръвче, но не знаех, че ги няма другите играчки Rolling Eyes. Вътре в комплекта са вкл. само 4-ри мечета. Интересно останалите могат ли да се поръчат...отнякъде newsm78


Ето тук http://www.mattelshopping.at/_plentyMarkets/Furryville-Tierfamil … 1456-15-27-0-0-0/ ,при поръчката на Mattel

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Може ли някой да ми даде линк към количките с дистанционно, че нещо ми е трудно да се ориентирам?! Praynig newsm78

# 58
# 59
  • Мнения: 95
здравейте, искам и аз да поръчам за своите деца, трудно ми е да се добера до компютъра и да разгледам предложенията, затова ще ме ориентирате ли кое е подходящо за тригодишно момиче и нейния батко - на 7.   

Общи условия

Активация на акаунт