раздвоена...

  • 6 167
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 511
живота е твърде кратък за да му мислиш много.но вземи всички предпазни средства.а какво ще стане занапред само времето ще покаже. Peace

# 31
  • Мнения: 296
Мъжете са ловци, лягайки се така прибързано с тях, ги лишавате от удоволствието да преследват, а това погубва моментално интереса им.
Твъ-ъ-ърде пресметливо за мен. Хич не ме бива в тези "женски" тактики. Пък и по-важен ми е собствения ми интерес, те да си мислят за техния. Аз се запознах с мъжа си вечерта, на сутринта го опознах, та вече 14 години....
А на въпроса - ако го искам така силно, както очевидно е в твоя случай - да, бих.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
И според мен секса на първа, втора или n-тата среща не е от значение за дължината и здравината на една връзка  Wink

Разбира се, че всеки случай е супер индивидуален и не може да се обобщава така. Затова имаме глави на раменете си, за да преценяваме...

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 227

Въпросът не опира до сметки, това са утвърдени природни закони от как свят светува - въпрос на избор Wink
...В поста ти се съдържа противоречие  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 3 857
Мъжете са ловци, лягайки се така прибързано с тях, ги лишавате от удоволствието да преследват, а това погубва моментално интереса им.
Твъ-ъ-ърде пресметливо за мен. Хич не ме бива в тези "женски" тактики. Пък и по-важен ми е собствения ми интерес, те да си мислят за техния.

И аз съм така, пък и не виждам особен смисъл да разигравам театър, по сценарий, който е добре известен и на двамата, и да се вкарвам в неприсъщи за мен роли, само и само за да го правя " по правилата". Сякаш мъжете пък не са наясно с тези женски игрички на "труднодостъпните". Не знам, това лишава донякъде нещата от спонтанност и от естествен ход.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 849
Какво общо има тук пресметливостта, не мога да разбера? newsm78

Няма нищо по-лесно от това една жена да си легне с един мъж. Мъжете налитат на всичко, когато въпросът опира само до секс. Това, че някой иска да си легне с мен, въобще не е комплимент за мен. За мен, а предполагам и Додо е имала това предвид, сексът е всичко друго, но не и разменна монета. Сексът е интимност, до която не ми се стига с всеки. Още повече с мъж, в чиито чувства не съм сигурна.

Авторката пита да ляга или не. Ами да прави каквото си поиска, но ще й кажа едно - ако той я харесва наистина, сексът ще се случи така или иначе. Няма да го изпусне, заради отлагането. А ако не я харесва и се откаже, само защото не ляга с него на мига, си заслужава да си помисли дали въобще трябва да спи с него.

Не е срамно да си жена, а в жените е вродено да се пазят - емоционално и физически, защото във всички случаи са по-уязвими от мъжете. Мъжете губят интерес към нашия пол, защото станахме твърде предвидими и праволинейни. Откакто сексът стана лесно достъпен, не е чудно, че педерастията се разшири и е все по-трудно да се намерят истински мъже. Защото за истинските мъже трябват истински жени. Wink

# 36
  • Мнения: 296
Не споря за факта - да, мъжете са ловци. Имах предвид, че когато харесвам някой няма как да почна да мисля "Хайде сега ще му покажа как съм труднодостъпна, че да му задържа интереса" и да прилагам тактики...Не казвам, че при жените, които го правят е съвсем целенасочено, но при мен не става никак.
Къде е противоречието в поста ми?
Цитат
Това, че някой иска да си легне с мен, въобще не е комплимент за мен.
Зависи - с мен искат да си легнат, защото съм им интересна...което си е комплимент. Никой не иска да си легне с мен, защото  ми е голям бюста /понеже той не е Mr. Green/, или пък за бройката / държането ми не позволява и през ум да им мине/. Така че зависи от жената.
Цитат
За мен, а предполагам и Додо е имала това предвид, сексът е всичко друго, но не и разменна монета. Сексът е интимност, до която не ми се стига с всеки. Още повече с мъж, в чиито чувства не съм сигурна.
Не виждам връзката. Иначе - да, слънцето свети, небето е синьо,  морето -също....
Цитат
Не знам, това лишава донякъде нещата от спонтанност и от естествен ход
Именно. А и обикновено подобни сметки излизат криви.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 849
Гретел, за мен не е комплимент, защото по принцип всеки здрав мъж с удоволствие би си легнал с мен. Така че не го отчитам за кой знае какво постижение. Виж, ако за теб е събитие, е друг въпрос. Wink

Що се отнася до кривите сметки - флиртът си е майсторлък като всяко друго нещо. Лично моите сметки с мъжете не излизат криви, но може би ако не ги умеех тия игрички, щях да се прежалвам да си лягам веднага, барем хване дикиш. Joy

Явно критериите ни за интимност са различни. За мен интимност няма с мъж, с който още нямам никакви отношения на духовно ниво. Ако за теб първо е физическото, друг въпрос, лично аз предпочитам сексът да е следствие, не причина.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 857
Що се отнася до кривите сметки - флиртът си е майсторлък като всяко друго нещо. Лично моите сметки с мъжете не излизат криви, но може би ако не ги умеех тия игрички, щях да се прежалвам да си лягам веднага, барем хване дикиш. Joy

Да се прежалваш? Искаш да кажеш, че лягайки си с даден мъж, правиш саможертва ли? То не че и аз не съм на същия принцип, ама си мислех, че съм единствена  Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 2 849
Що се отнася до кривите сметки - флиртът си е майсторлък като всяко друго нещо. Лично моите сметки с мъжете не излизат криви, но може би ако не ги умеех тия игрички, щях да се прежалвам да си лягам веднага, барем хване дикиш. Joy

Да се прежалваш? Искаш да кажеш, че лягайки си с даден мъж, правиш саможертва ли? То не че и аз не съм на същия принцип, ама си мислех, че съм единствена  Grinning

Искам да кажа, че не си падам по бързото лягане. И че за да си легна с някого, той трябва да го заслужи. Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще ме прощавате, но номерът е да си легнеш с него и да задържиш интереса му... Един месец пролет не прави.
Ще изтече месецът, ще му "дадеш", а ако се окаже "крива джанта"? Загуба на време и емоции. Не е за мен това. Животът, както каза някой, е кратък!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 849
Ще ме прощавате, но номерът е да си легнеш с него и да задържиш интереса му... Един месец пролет не прави.
Ще изтече месецът, ще му "дадеш", а ако се окаже "крива джанта"? Загуба на време и емоции. Не е за мен това. Животът, както каза някой, е кратък!

Аз бих казала, че номерът е не аз да задържа неговия интерес, а той да събуди моят. Wink С две думи - не аз, той да се бори за мен.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099

Аз бих казала, че номерът е не аз да задържа неговия интерес, а той да събуди моят. Wink С две думи - не аз, той да се бори за мен.

Въпросът беше поставен по друг начин: мъжете били ловци. Останах с впечатлението, че на тях въздействате с отлагането...

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Ще ме прощавате, но номерът е да си легнеш с него и да задържиш интереса му... Един месец пролет не прави.
Ще изтече месецът, ще му "дадеш", а ако се окаже "крива джанта"? Загуба на време и емоции. Не е за мен това. Животът, както каза някой, е кратък!

Въпреки всичко, оставам повече жена, отколкото мъж.
Консуматорското начало в плътските отношения не ми е самоцел. Може би и защото не ми е проблем.
Мога да си позволя "месец любов" дори с риска да се окаже пропиляно време, пред експеримента всяка вечер - различен мъж, в търсене на истинския  Wink 
Любовта е като гозбата - на горещ огън става бързо, но е и също толкова безвкусно.
 Формулата е в премерената комбинация от търпеливо предвкусващо очакване, бавен огън, леко лютиви подправки, експлозия от страсти под формата на букет от различни вкусове и всичко това полято с ароматно отлежало червено вино / простете аналогията,  връщам се от обяд  Embarassed/

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 14:52 от dodo_dodo

# 44
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз като искам нещо, го искам веднага. Касае всичко. Характер, какво да се прави... Свят шарен - хора разни.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт