10-те най-тъпи текста в българската поп музика

  • 6 030
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
Ами последната песен на Ъбсурд-Звездата?И въобще всички техни песни... ooooh!

Ъпсурд се пише. Текстовете им са гениални.

Бих казала ЪПСУРТ, ако не възразявате Wink

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами последната песен на Ъбсурд-Звездата?И въобще всички техни песни... ooooh!
На мен пък много ми харесват техните песни  Laughing Текстовете са безмислени но са весели  Crazy

Въобще не са им безсмислени текстовете, зад всяка дума стои нещо. А тези които не ги разбират, явно просто много повърхностно ги слушат и не им се затормозява да се замислят...

На мен Ъпсурт са ми прекалено цинични, отблъскват ме текстовете им, признавам, че не ме подтикват да се замислям върху скрития им подтекст.

# 32
  • Мнения: 9 865
Бе то не е важно текстовете на песните да съдържат някаква велика концепция, мъдрост или философски прозрения. Важно е да са ритмични и да се помнят лесно.
Повечето от изброените песни са точно такива, което значи че са постигнали целта на авторите си. Обаче анализите са схематични и не прави чест на онзи дето ги е написал, можело е и по-добре.


Иии, забравих! Новата песен на НИвена е смотана.. Забелязахте ли, че прилича много на звученето (ако може да се говори за звучене) на Мария Илиева.

# 33
  • Мнения: 3 405
Харесаха ми интерпретациите по Флоринката за лилавия цвят  Joy

# 34
  • Мнения: 6 417
Като видях Невена си помислих, че Роси Новева е пропяла-същата прическа си беше избрала, барабар с балета  Tired

# 35
  • Мнения: 2 212
ЪпсурТ е класика, там текстовете са умишлено такива, а не поради липса на друга рима и кефят  Laughing
Аз редовно ползвам цитати от техни песни... Или от на Румънеца и Енчев - Столична  Mr. Green

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Като видях Невена си помислих, че Роси Новева е пропяла-същата прическа си беше избрала, барабар с балета  Tired

Ух! И аз така  Sick
Съвсем на нея я бяха докарали 

# 37
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Графа,определено си заслужава първото място с тая "Глава".Колкото и да се опитавам не мога да вникна някакси в този текст "по издълбоко" newsm78
А на Невена новата песен наистина е зле,ама няма как да присъства в тази класация,защото автора на статията не е ли един от сценаристите на Слави? Mr. Green

# 38
  • Мнения: 985
Ами последната песен на Ъбсурд-Звездата?И въобще всички техни песни... ooooh!

Ъпсурд се пише. Текстовете им са гениални.

Бих казала ЪПСУРТ, ако не възразявате Wink
Joy Joy Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 5 757
Моята класация би изглеждала по друг начин.  Wink
От песните на Нети тази мисля най-малко заслужава да е там, има нейни къде-къде по-тъпи.  Simple SmileАнтибиотика са  Sick , но песента им с Мишо Шамара е още по-голяма глупост  ooooh!
Ъпсурт ме кефят  Peace

# 40
  • Мнения: 677
Незаслужено е пренебрегнат Жоро Христов в тази класация. Той би взел награда за цялостен принос в бясната конкуренция на Веселин Маринов.

# 41
  • Мнения: 5 478
А Милко Калайджиев? ooooh!

# 42
  • Мнения: 985
A Кондьо?

# 43
  • Мнения: 677

Май не гледате заглавието на темата.

# 44
  • Мнения: 5 478
Жестоко!
Бил си с други жени.
Бил си с две може би.
Харесва ми.
Жестоко!
Бил си толкова зает,SMS-и до ред.
Харесва ми.
Жестоко!
Бил си много ревнив.
Твой проблем е,помни!
Харесва ми.
Жестоко!
С много грим съм била,
с много къса пола.
Харесва ми.
Жестоко!


Ей това е един глям хит  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт