Пробиване на уши

  • 15 644
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
На голямата ми дъщеря на 8м., на малката на 11м. не е имало никакъв проблем.Поплакаха малко после им мина!Мажеш със спирт няколко дни и това е!

# 16
  • Мнения: 6 029
На 6 години и половина, тя сама поиска. Болката не е толкова силна.

# 17
  • Мнения: 11 004
По-разумно е да я заведа, когато сама поиска, но напоследък много се изкушавам да свърша тази работа докато още е бебе. Притеснява ме единствено, че дупките могат да се възпалят.

# 18
  • Мнения: 5 531
Ние ги пробихме на 2г. Мария въобще не се разрева, харесваше си обичките.

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Защо трябва да се държим с детето като с маймунче и да му правим разни разкрасителни неща, само за да ни е на нас кеф! 4470

Андреа ще си пробие ушите, когато реши сама! Сега е на 3 години и 4 месеца и един път не съм я чувала да има подобно желание.

# 20
  • Мнения: 404
На голямата ги пробихме на 2,5 год. , а на малката на 4,5 год. и нямахме никакви проблеми с ушичките.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм ги пробила още,но и не смятам да го правя скоро.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
А ти от къде знаеш, че детето ще приветства идеята за дупки по тялото си? Няма ли право на собствено мнение по този въпрос? Ами ако майка ти беше решила, че трябва да ти пробие носа ли пъпа като си била бебе, дали щеше сега да си доволна от това?

Да не говорим, че малко дете с обеци е меко казано грозно. Все пак, това се прави с цел прилъстяване. Все едно да вземеш да я гримираш.

# 23
  • Мнения: 3 886
Аз ще ти кажа следното слушай себе си а не другите.Никак не е грозно на сладко бонбонче обички много отваря аз и слижих и не съжалявам .Момичето е създадено да изпъква.Нека ме упрекват но на мен ми харева детенце с обички katiABV  би ли казала защо да е грозно????????????????? сложинме миналата г  и тя много се впечатлява сега Peaceрадва се  и ии прави впечатление

# 24
  • Мнения: 54
Това са глупости,никак не е грозно а дупките зарастват като му е голям проблем на детето сваля обеците и те ще зарастнат.didka12 съвет от мен ако решиш да пробиеш ушите на детето си вземи спрей Оксикорт-промиваш със спирт и след това пръскаш със спрея много е добър около 10лв. е.

# 25
  • Мнения: 3 886
Това са глупости,никак не е грозно а дупките зарастват като му е голям проблем на детето сваля обеците и те ще зарастнат.didka12 съвет от мен ако решиш да пробиеш ушите на детето си вземи спрей Оксикорт-промиваш със спирт и след това пръскаш със спрея много е добър около 10лв. е.
Peace PeaceНА нас дето ни ги пробиха  ни намазаха с специален повече не и ги пипнах само и вуртях обичките .Напълно подкрепям казаното от теб Peace

# 26
  • Мнения: 937
Няколко дни преди първия й рожден ден.

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На мен лично ми е смешно гологлаво бебе с обеци или с лента на главата. Peace

# 28
  • Мнения: 205
Моята е на 5 , но не е с пробити уши.Когато пожелае- тогава, аз не се меся

# 29
  • Мнения: 3 268
Ще изчакам тя сама да пожелае.Сега е на 5години.Съветът ми е да изчакаш.

Общи условия

Активация на акаунт