Почистване на горна устна?

  • 33 839
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Излизам на терасата с малката. Заставам на позиция в която слънцето ме огрява по-добре и започвам да си скубя косъмчетата с пинсетка.  Mr. Green
Или използвам лентички както дойде.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 914
На мен козметичка ми ги маха с конец.Пак се отскубват косъмчетата.Начинът е много интересен,но не мога да се сетя как да го обясня.Усуква много силно един конец прекарва го над горната ми устна,конецът прихваща косъмчетата и ги отскубва.Става много бързо.
Подозирам,че е ориенталски метод,козметичката е туркиня. Simple Smile

A отдавна знаех за този метод (threading), но във форума имаше тема с координати на козметички, умеещи този метод и сега си ходя редовно- на 2-3 седмици. Може и по- рядко, ама аз си ги виждам и се дразня и затова ходя на толкова време. Методът е много добър- без опъване, без зачервяване, без пъпки. Wink

# 32
  • Мнения: 982
Методът е много добър- без опъване, без зачервяване, без пъпки. Wink
Точно за това го предпочитам!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
години ги махах с кола маска или лентички и ВИНАГИ се изпъпчвах  Sad Последните месеци обаче си ги махам с депилатоар специално за зоните на лицето, мирише неприятно, но пък НИКОГА с него не ми излязаха пъпчици, а и е пъти по-бързо и безболезнено от пинсетата  Wink

# 34
  • Мнения: 1 368
години ги махах с кола маска или лентички и ВИНАГИ се изпъпчвах  Sad Последните месеци обаче си ги махам с депилатоар специално за зоните на лицето, мирише неприятно, но пък НИКОГА с него не ми излязаха пъпчици, а и е пъти по-бързо и безболезнено от пинсетата  Wink
Какъв е този депилатор, заинтигува ме? Марка, модел ....На колко време ги махаш с него?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Личия, крем за депилация на лице. Доста популярна марка е, имат и ленти за лице и крака както и крем - депилатоари за крака. Последния път като си купих лентите си взех и крема "за проба" и сега лентичките така си останаха. 50 мл ги използвам вече половин година и не е и до половината. Ползвам го на около 20-30 дни както и колата. Космите ми станаха по-тънки и като че ли не толкова видими.

# 36
  • Мнения: 1 368
ga_aMa_He благодаря за изчерпателния отговор.   bouquet

Още утре ще потърся . Не искам да ползвам ленти - после 24часа,че и повече ходя зачервена. На 10 дни на козметик също ми идва множко. Ще пробвам този вариант.

# 37
  • Мнения: 2 229
С пинсета става добре, но е малко досадно..

# 38
  • Видин
  • Мнения: 168
И аз ще пробвам  PeaceДосега от всичко имах пъпки и вече ми писна.Дано има ефект

# 39
  • Мнения: 581
А имате ли представа след лазерна/фотоепилация получава ли се зачервяване?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
момичета, само не прекалявайте със седенето с крем депилатоар. като пише 5 мин значи да са 5 /6-7 най-много/, но в НИКАКЪВ случай 10, че в една друга тема мацката обясняваша как се е изгорила под мишниците и ходи като борец  Sad

# 41
  • Мнения: 2 673
1. Пробвах лазерна при Мая Тачева  - резултата е че космите изгарят до епидермиса НЕ СЕ ОТДЕЛЯТ \както обяснява козметика\ и порастват за два дни като бръснати..Казаха ми да ги изскубя с пинсета като поникнат.УЖАС просто..Ходих на около 5-6 процедури. ДАдох сума пари и нищо..
2. Отидох в тъй рекламираните \тогава, преди около три години\ салони ПРЕСТИЖ. НА фото епилация..Там ми ги избръснаха и после почнаха процедурата. Момичето беше доста неумело, явно не беше работила все още с апарата. Втория път ми ги направи по-възрастна жена, същата работа..само дето тя каза че ще сложи голям накрайник, защото бил по-силен. УЖАС и там.
3. Отидох при една приятелка и почнах с електро пинсета..СЕГА СЪМ В ТЪРСЕНЕ НА КАЧЕСТВЕНА КОЗМЕТИЧКА, защото ми омръзна да ми докосва кожата и да ме гори, остават ми пигментни петна.

Препоръчвам. `1. ОТИДИ В КОЖНА КЛИНИКА, потърси ЛЕКАР , който да ти прави процедурите, защото сме балъци и се подлагаме на кви ли не инквизиции в некомпетентни ръце.\за лазерната и фото.\
                          2. БОЛИ и лазерната и фото епилацията.
                          3. Има зачервяване - при мен - бързопреходно.
                          4- Цени - виж сайтовете на козметичните центрове
Пинсета най-често цената се определя от минутите на почистване ...може да е от 3 лв до..10 лв.
Лазерна и фото 30-40 ..може би..незнам

МИСЛЯ ДА ПРОБВАМ МАХАНЕ С КОНЕЦ В БОРОВО, но ВСЕ НЯМАМ ВРЕМЕ. За там отзивите са прекрасни newsm78

# 42
  • Мнения: 581
Karil, много благодаря за изчерпателната информация  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 83
Кaril каква е разликата между лазерна и фотоепилация?
От това, което си написала..може да се откажа от всякакви методи. Звучи доста неприятно и безполезно... ooooh! Shocked

# 44
  • Мнения: 3 794
Аз пък си почиствам неприятните косъмчета над горната устна с епилатор...не боли,става за около 1-2 мин, пък и вече така са изтънели, че не се виждат много... някоя от вас пробвала ли е този метод ?

Общи условия

Активация на акаунт