До мамите, работещи в ОББ

  • 14 570
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Цитат на: мама Гали

Не, не съм касиер.

Линейка  newsm78
CRO Peace

# 16
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
о, тук май почнахте да си говорите на професионален ОББ-ейски език  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 5 295
Това са длъжности в банката  #Crazy
Линейка = съкратено на жаргон за Линеен мениджър в клон (буквално като линейка търчи - много подходящо)
CRО, CSR и т.н. са съкратени от английски и показват с какво се занимаваш.
CRО-то май беше за кредити предимно  newsm78

П.С. А имат в ОББ-то и една много смешна позиция - Greeter - дето посреща хората, които влизат, казва им "Добър ден" и им къса билетчета за NemoQ-то, обяснява на хората кое какво е от продуктите и т.н.

П.П.С. То и други банки много имат чуждестраннозвучащи длъжности, ама да не разводяваме темата...

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 22:14 от ЗЕЛЕН0 Ч0ВЕЧЕ

# 18
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
да, има
при нас AOI е кредитен инспектор или квото е там, че при нас не е само за кредити
BM директор на клон, CTO касиер
глупости общо взето
ама поне greeter няма, това за пръв път го чувам  Laughing

# 19
кажете ми каква заплата получава касиер в момента

# 20
  • Мнения: 96
И аз имам въпроси за ОББ,по-точно за стажовете там.В сайта на банката нищо не пише.Какви са изискванията,продължителността на стажа,заплащането?
Имате ли някаква информация?

# 21
  • София
  • Мнения: 3 184
Минутка за реклама стана тук

пети_то, надали така ще стане, договори са това, и тайни, и прочее...

# 22
тайни  Laughing  разсмяме вчера бях там на интевю и заплата от 550 бруто бих им се изсмяла как може излагат се една миячка взима толкова то да беше сума че да е тайна затова едва ли ще намерят ценни кадри с това мизерно заплащане и не ми пука да го кажя нека ги видат всички как се излагат

# 23
  • Мнения: 1 212
Здравейте мили дами / мами/  Grinning
Я кажете, каква е идеята при кандидстване он-лайн за работа в коментираната инстанция, на този номер който получаваш от системата .
Каква полезна информация ти носи той ?
Мерси предварително !

# 24
  • Мнения: 96
Доста интересна тема за мен.В момента кандидатствам за работа в ОББ като касиер.Всъщност не желая да работя това но като за начало ми предлижиха това а после бих могла да кандидатствам за друга позиция/все пак имам висше образование а за касиер изискванията са средно/.Та чуденката ми е дали си струва изобщо да ходя по-нататък за интервютю.В момента си харесвам работата като техн.секретар-приятни колеги, 525 лв.чиста стартова заплата за първите 6 месеца, а след това увеличение/не знам колко/.Така и никой не каза за заплатата на касиер в ОББ или на някоя не толкова специална длъжност.За съжаление на първото интервю те питат колко очакваш като възнаграждение и не беше удобно да питам, а и те не казват поне в началото.Дайте нещо ориентировъчно като заплати моля ви.Ясно ми е,че ще започна на най-ниската в банката.А каква е тя?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 438
Greeter...  Thinking, значи така се казва ужасният чичко, който крещя по мен при първото ми влизане в ОББ (и последно) преди два месеца... Исках да сменя пари, бях на Кристол с/у Военния клуб и видях банка. Чудесно, казах си, ще мога да обменя тук)))

Влизам, затварям си чадъра и докато го правя се оглеждам - ориентирам се къде е касата, има ли хора, които да чакат за нея...Виждам я, чакащи няма, правя две стъпки натам. Дебелият чичко с униформа, коъто до тогава ме гледа критично и не отговаря на моето "Добър ден" изведнъж скача от стола, на който дреме и ми крясва "А номерче!"....

Грийтър, казвате Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 5 295
get_real, Грийтърите са почти винаги млади симпатични жени. Това, с което си се сблъскала, най-вероятно е охраната - палитра от "разнообразни" образи, които излагат банката според мен... За съжаление са от външна фирма, доколкото знам, и никой не ги контролира. Държат се като простаци, груби са, говорят високо, език като за пазара... А няма на кого да се оплачеш....

# 27
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Може ли един страничен въпрос за ОББ, да ме извини авторката на темата, че ще я ползвам  Hug
Преди две години приблизително на моят мобилен телефон ми се обажда служителка от ОББ и търси някакво лице Илиян (или Илиев) относно кредита му. Обясних, че няма такъв човек, но жената ми каза, че той е посочил този телефон и на него ще пращат SMS-и за неговия кредит. Помолих я да не го правят, но каза съжалявам това е номера, който той е оставил. От тогава периодично ме стряскат с СМС със съдържание - ИМате неплатена вноска по кредита в размер на ... Въпросът ми е какво мога да направя, за да спрат тези СМС-и?
Предварително благодаря за компетентните отговори!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 438
get_real, Грийтърите са почти винаги млади симпатични жени. Това, с което си се сблъскала, най-вероятно е охраната - палитра от "разнообразни" образи, които излагат банката според мен... За съжаление са от външна фирма, доколкото знам, и никой не ги контролира. Държат се като простаци, груби са, говорят високо, език като за пазара... А няма на кого да се оплачеш....

  bouquet мерси

# 29
  • София
  • Мнения: 8 154
Здравей. Честито за новата работа. Аз работя в ОББ от доста години. Натовареността не е малка, но то май вече навсякъде е така. Има определени периоди през месеца когато има повече работа и се остава до 6.30-7.00ч. /около 10-то число, когато се плащат осигуровките, около 15-то число, когато се плаща ДДС-то и когато се плащат задълженията по кред.карти/. Зависи все пак и в какъв клон започваш работа-в базисен или пълнофункционален. В базисните работата е по-малко. Ако имаш други въпроси питай-ще ти отговоря с удоволствие.

До 7.00 ч. ShockedИ аз работя в ОББ, но си тръгвам в 17.00 ч., касиер съм. Когато замествам главната касиерка се случва и малко по-късно
 да си тръгвам, но до 7 часа е немислимо.

Общи условия

Активация на акаунт