Гоблени-11

  • 56 416
  • 472
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 116
Билка изобщо нямам идея за коя мадона става въпрос!  Rolling Eyes И още повече в ТРИ части! Те си публикуват целите схеми!  Peace

Патетата отлитат...... Laughing

# 31
  • Мнения: 2 924
за тази ли става въпрос?

# 32
  • Перник
  • Мнения: 277
Не,прилича на картина.В последния брой на списанието е третата част,преди това са пускали още 2.   Confused

# 33
  • Мнения: 2 116
Не,прилича на картина.В последния брой на списанието е третата част,преди това са пускали още 2.   Confused

Можеш ли да дадеш снимка?  Thinking Или поне един сигурен месец, където я е имало?

# 34
  • Перник
  • Мнения: 277
Списанието е на моята позната,та го нямам пред мен,но каза,че си е купила последния брой и е видяла,че тази схема е третата част.Или поне тя така си мисли.Единствения ми ориентир е,че списанието е от този месец.

# 35
  • Мнения: 2 116
Макар и да бях сигурна, все пак прегледах списанието от този месец! Няма никаква мадона!  Confused Няма дори и нещо, което да напомня за такава..... Confused Нека твоята позната ти каже повече подробности!  Peace Или поне името...

# 36
  • Перник
  • Мнения: 277
За името съм сигурна:"Мадоната с младенеца".Значи твоят брой е най-новия - сигурно е имала предвид предишния.
Както и да е - ще я питам пак като я видя.

# 37
  • Мнения: 2 116
Питай!  Peace Сега прегледах с месеци назад и намерих в броя от месец Август "Св.Богородица с Младенеца", но легендата си е цялата..... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 316
Здравче патетата са прекрасни, хвърлила съм им око от преди година за да ги сложа на тоалетната и банята, защото който дойди в къщи винаги ме пита кое едното кое другото, но за съжаление в нашия град не продават такива малки пластмасови рамчици а и нямам път към София и затова още стоят на заден план.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Гери (Geniko), честит рожден ден и от мен! Желая ти най-хубавото тепърва да ти предстои, да си все така заредена с ентусиазъм, да кипиш от творческа енергия и да имаш време да реализираш още много красоти, както с бродерията, така и с декупажа! Весел празник  bouquet .

# 40
  • Мнения: 2 116
Здравче патетата са прекрасни, хвърлила съм им око от преди година за да ги сложа на тоалетната и банята, защото който дойди в къщи винаги ме пита кое едното кое другото, но за съжаление в нашия град не продават такива малки пластмасови рамчици а и нямам път към София и затова още стоят на заден план.

Ооо много добре те разбирам!  Peace И аз отдавна им се канех и все не им идваше реда!  Rolling Eyes Докато онзи ден една скъпа наша съфорумка /нищо че се прави на причтно разсеяна  Mr. Green/, ми дойде на гости и ми донесе конци, рамки, та чак и панама!  #Crazy И ме постави пред свършен факт!  Laughing Няма вече отлагане.... Joy

# 41
  • Мнения: 7 803
здравче, ти хвалиш ли се или се оплакваш  Whistling

# 42
  • Мнения: 2 116
здравче, ти хвалиш ли се или се оплакваш  Whistling

И двете!  Embarassed Laughing

# 43
  • Мнения: 2 910
geniko, Честит рожден ден  bouquet Весел празник и наздраве  bouquet Тортичката изглежда, ммм много вкусна Mr. Green

Кетри, благодаря ти  bouquet, точно тези сладурковци имах предвид Grinning Като свърша с първата схема ще направя кратка пауза, за да ушия няколко коледни миниатюрки и после продължавам пак с него, че нямам търпение да го видя завършен.

# 44
  • Мнения: 439
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  geniko!

Здраве,любов,късмет и от всички хубави неща по много ти пожелавам!



извинявам се за закъснението    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт