Коктейлна тема, определено несериозна

  • 4 140
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • usa
  • Мнения: 2 113
Не е баш джоден....Mint, като в дъвките, ако се сещаш. Малко по-мек и сладък вкус има. Хич не знам как да обясня вкус и мирис онлайн. Laughing
Но като го пия, не ми удря точно на джоджен като в боба, примерно.

а я пробвай следващия път да сложиш боб в мохитото и после кажи дали си струва  hahaha

Глупости. Ще сложа мохито в боба.

трябва да призная, че твоята идея е по-добра  Thinking... отивам да варя боб.

# 61
  • Мнения: 3 521
миз, какво стана с боба Mr. Green?

Тук по купоните се правят много интересни желирани кубчета - смесват водка със сок и желатин и ги желират във формички за лед. После се ползва за мезе за бира. След едно такова "мезене" забременях с щерката, но това е друга тема Mr. Green

# 62
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
миз, какво стана с боба Mr. Green?

Тук по купоните се правят много интересни желирани кубчета - смесват водка със сок и желатин и ги желират във формички за лед. После се ползва за мезе за бира. След едно такова "мезене" забременях с щерката, но това е друга тема Mr. Green

аз скоро писах в готварския форум за руския вариант: желирана водка с парченце кисела краставичка вътре Mr. Green

пиенето и мезето на едно Wink

аз на кубчета не съм го яла, ама на желе в една огромна купа. едното беше сметаново с водка, а другото май с йегермайстер.
на кубчета звучи по-добре Party

# 63
  • Мнения: 1 132
Тук по купоните се правят много интересни желирани кубчета - смесват водка със сок и желатин и ги желират във формички за лед. После се ползва за мезе за бира. След едно такова "мезене" забременях с щерката, но това е друга тема Mr. Green
Ей, супер ми звучи това. Обаче хич ме няма с желатина.Веднъж правих правих торта с желатин и мъжа ми каза, че можел да дриблира с нея  Mr. Green . Сега ми се върти един желиран Бейлис в главата. 

# 64
  • Мнения: 2 907
А пък аз като чуя желатин и ми се доповръща. Като знам от какво се прави. И гумените мечета и сумати сирена спрях заради този желатин.

# 65
  • Мнения: 2 195
Благодаря за пояснението ( за Лени ) . Не е безизвестна Белослава , слушали сме я .
Лени по едно време имаше текст към аватара "Пее ми се" , та помислих , че си ти  Wink

По темата - никога , ама никога не съм пила Мохито .... ще ме накарате да си купя всичко необходимо и да забъркам един коктейл  Crazy

# 66
  • Мнения: 3 521
Мимката, по-добре отиди в някой бар да ти го забъркат - по-сладко е Laughing.

# 67
  • usa
  • Мнения: 2 113
миз, какво стана с боба Mr. Green?

свърши...

# 68
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
А пък аз като чуя желатин и ми се доповръща. Като знам от какво се прави. И гумените мечета и сумати сирена спрях заради този желатин.



Заинтригува ме.И от какво се прави този желатин?

# 69
  • Мнения: 2 257

Ъх, това е отровно. Пиете/ядете ли го на кубчета наистина?

Много се напива с желатин, имам спомени, по-скоро нямам, от едно такова. Sick Също и от ябълков шот съм се заковавала много коварно. Twisted Evil След дози друг алкохол, разбира се, иначе сами по себе си не са страшни тези "подробности".

# 70
  • Мнения: 27 524
Тук се продава джоджен за мента  Peace
Джодженът всъщност е дива мента и обратното  Wink

# 71
  • usa
  • Мнения: 2 113

аз на кубчета не съм го яла, ама на желе в една огромна купа. едното беше сметаново с водка, а другото май с йегермайстер.


безобразници! как развалят само хубавите напитки  ooooh!...

# 72
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Заинтригува ме.И от какво се прави този желатин?

по-добре е да не знаеш...

аз ползвам вегетариански вариант...

# 73
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Лелей, тука от един невинен боб с джоджен, сте се докарали до фиести и кълбета. Бравос. Да я направим текуща пиянска тема, викам. Ш'са намери мат'рял. Хлъц.
(не съм пияна, изморена съм Laughing)

Що не? Laughing Даже образователна стана. Аз за такива желирани кубчета не бях чувала Laughing

# 74
  • Мнения: 11 320

Заинтригува ме.И от какво се прави този желатин?

по-добре е да не знаеш...

аз ползвам вегетариански вариант...
Агар-агар ли ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт