Заздравител за нокти!?!

  • 24 604
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 117
      Мацки  пробвайте  да  се  мажете  с  йод   и   течен  аналгин  -   смесени .
Много  помага  ,   особено  при  тънки  и  люспести нокти.

# 46
  • Мнения: 39
      Мацки  пробвайте  да  се  мажете  с  йод   и   течен  аналгин  -   смесени .
Много  помага  ,   особено  при  тънки  и  люспести нокти.
моите нокти не са тънки но много взеха да се делят и лесно да се чупят ще пробвам с това,но по колко пъти се слага на ден и колко време долу горе

# 47
  • Мнения: 957
А от къде се снабдявате с ОПИ Embarassed??? Защото на доста места питах и никъде не мога да ги открия...
Има и ги в Мола на Стамболийски
Аз ползвам на Maybelline - Forever Strong +iron Доволна съм ноктенцата определено ми стана по здравички.. друго не съм пробвала.. като свърши сигорно ще си взема ОПИ

# 48
  • Мнения: 45
аз съм страшно доволна от цимента на Мейбалин!

и аз съм доволна от MAYBELLINE и  то от цялата им серия заздравители за нокти

# 49
  • Мнения: 1 043
      Мацки  пробвайте  да  се  мажете  с  йод   и   течен  аналгин  -   смесени .
Много  помага  ,   особено  при  тънки  и  люспести нокти.
А не пожълтяват ли от йода  Thinking или задължително с тъмен лак да се походи няколко месеца  Rolling Eyes

# 50
# 51
  • Мнения: 117
   krissie  йодът  се  обезцветява  от  течният  аналгин Peace
ivi-tedi сутрин  и  вечер  се  мажеш  в  продължение  на  1 месец ,  но  през  това  време  не  слагаш  лак

# 52
  • Мнения: 71
Аз изпозлвам като повечето от вас на перфект, но продължават да му се чупят.
Една маникюристка ми препоръчва спа маникюр, но не знам какъв ефект ще има.
Някой правил ли си е подобно нещо?

# 53
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Чела съм доста за цепещите се нокти и навсякъде пишеше, че няма да се оправят от нищо. Просто трябва да се поддържат с масла, витамини, топ лакове или основи и т.н. Това не е болестно състояние, не е и липса на витамини. Моите нокти са много твърди, но когато пораснат, започват да се чупят в основата понякога или просто се цепи самия нокът откъм върха. Пробвала съм с годините и с Мерц, и с йод, и с витамин А ( за мазане ), но не помага за трайно премахване на чупенето и цепенето. Мазала съм се с Орифлейм и Ейвън - тц  Naughty. От 2 години ползвам задалжително 3 в 1 на Perfect  и съм доволна, но и той трябва да ти е нон-стоп върху нокъта. Много маникюристки са ми казвали, че и скъпите продукти не помагат - но може би си е до организъм и при всеки се дължи на нещо. Ако беше само липса на витамини - лесно, но явно при мене не е   Thinking.

# 54
  • Мнения: 3 050
Ползвам на перфект 3 в 1, зеленичкия заздравител Heart Eyes Grinning

# 55
  • Мнения: 1 775
Цялата гама продукти за нокти на ПЕРФЕКТ е добра...
Peace Много уважавам Перфект, не съм срещала лош техен продукт.

# 56
  • Мнения: 18 542
Най-доброто което съм ползвала до момента (разбирайте има ефект) е един заздравител на Мавала.

# 57
  • Мнения: 1 802
Ползвам на перфект 3 в 1, зеленичкия заздравител Heart Eyes Grinning
Аз също и съм много доволна.  Peace

# 58
  • Мнения: 3 050
заздравител за нокти на Майбалин който се казва цимент ,съдържа се вътре в него! има зеленикав плътен цвят,на мен ми помогна изключително много!но доста трудно го намирам в последно време!
все казват че е сваршил където и да попитам! Thinking
На каква цена е, ако може да ми кажете Simple Smile

# 59
  • Мнения: 277
Чела съм доста за цепещите се нокти и навсякъде пишеше, че няма да се оправят от нищо. Просто трябва да се поддържат с масла, витамини, топ лакове или основи и т.н. Това не е болестно състояние, не е и липса на витамини. Моите нокти са много твърди, но когато пораснат, започват да се чупят в основата понякога или просто се цепи самия нокът откъм върха. Пробвала съм с годините и с Мерц, и с йод, и с витамин А ( за мазане ), но не помага за трайно премахване на чупенето и цепенето. Мазала съм се с Орифлейм и Ейвън - тц  Naughty. От 2 години ползвам задалжително 3 в 1 на Perfect  и съм доволна, но и той трябва да ти е нон-стоп върху нокъта. Много маникюристки са ми казвали, че и скъпите продукти не помагат - но може би си е до организъм и при всеки се дължи на нещо. Ако беше само липса на витамини - лесно, но явно при мене не е   Thinking.
Така като чета ми се струва,че на ноктите им липсва еластичност,даже и в един сайт бях чела това-че когато твърди нокти се цепят им липсва еластичност и заздравителите няма да помогнат,защото правят ноктите още по-твърди(всъщност изобщо не правят,но към това се стремят).На листовката на крема за нокти на Новидерм пише,че прави ноктите по-еластични.За други продукти не знам,но няма начин да няма.Успех със справянето на проблема  Wink
Моите нокти не се цепят,но са адски меки.Пробвала съм заздравител на Новидерм,Манхатън и някакъв на перфект.Пия и витамини.Ноо нищо  Confused
А и някоя от вас да знае къде в Пловдив мога да намеря продукти на Мавала?

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 14:26 от Lexи

Общи условия

Активация на акаунт