Придобивки есен 2007

  • 62 777
  • 805
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 952
и тя ми е подарък- от лондон е купувана обаче Sad

Така и предположих, имам същата и се чудех къде в Бг се е намерила такава Simple Smile

# 31
  • Мнения: 280
аз всъщност тая чантичка малко си я изпросих-то момичето си я беше купило за себе си,но аз като помрънках колко я харесвам ми я даде.каза че ще си купи друга от там-не били много скъпи.

slav4e av4e ако видя жилетка такава ще ти кажа.

# 32
  • Мнения: 4 435
аз всъщност тая чантичка малко си я изпросих-то момичето си я беше купило за себе си,но аз като помрънках колко я харесвам ми я даде.каза че ще си купи друга от там-не били много скъпи.

slav4e av4e ако видя жилетка такава ще ти кажа.


Мерси много.Така ме е яд че не съм я набарала в теранова,а и цената й е била супер.Един път да я облече човек,пак си струва.  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 541
Благодаря за комплиментите  Blush  bouquet
ЛачЯнките ботушлета са от магазина на Тетри на Витошка- нещо от порядъка на 130 лв. май бяха. Стават за първо попълнение в зимната колекция. А и в Shoe Art обувките са за хора без стъпала и с огромни прасци.....как пък едни не ми станаха и винаги обяснението беше "еми сигурно ви е висок свода...."  newsm78 Ами да, висок е, аз съм реален човек с нормални крака  ooooh!
Роклята, която обра най- много овации е от Виола, пак на Витошка, а маратонките са от Пепина. Дано не съм пропуснала нещо да кажа  Mr. Green

А иначе гумените ботушки ще ги нося най- вероятно със скини дънки и "пухенкоподобното си" яке, и то в много дъждовните почивни дни, когато съм с детето- можем да си скачаме в локвите заедно  Grinning Сега има да смущава и разсмивам ССФ по улиците, ама пък са Killah Loop, пък  Crossing Arms Laughing Защо им се чудиш- взимай си.....особено когато не си в "традиционалистка" България   Rolling Eyes Много са удобни, когато искаш да си небрежно секси, а и да ти е удобно и да не мислиш съдбата на кожените си патъчки.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 00:43 от *MILADY*

# 34
  • Мнения: 738


А иначе гумените ботушки ще ги нося най- вероятно със скини дънки и "пухенкоподобното си" яке, и то в много дъждовните почивни дни, когато съм с детето- можем да си скачаме в локвите заедно  Grinning Сега има да смущава и разсмивам ССФ по улиците, ама пък са Killah Loop, пък  Crossing Arms

Ботушките са един път Peace Ама Killah ili Killerloop?

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 1 819
Milady, много ми хареса този панталон - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157585&photo=66 как да се сдобия и аз с такъв??? И искам и такива гумени ботушки - от кой магазин са????

# 37
  • Мнения: 4 435
Milady, а тигровата блузка?

# 38
  • Мнения: 1 541
Naomi, ами по- скоро Killah, ама нали на мен са ми малко далечни като стил и тинейджърски тези марки, та може и да бъркам двата щата  Laughing

Slav4e_Av4e, извинявай, забравих те....  bouquet От Калиопа, като да не повярваш, но може и да се намери нещичко напоследък  Peace

etomira, този панталон също е от Виола. И не беше съкп, но не си спомням колко струваше точно. Много е готин, понеже е леко ластичен и стои секси, без да виси и да прави гънки.

# 39
  • София
  • Мнения: 228
*MILADY*  , адмирации за покупките ти!!! Събуди чак благородна завист у мен! Честити!  Hug

# 40
  • Мнения: 4 435
Страхотни са ти нещата.Тази блуза ще си я взема,нали не се сърдиш? Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 11 704
Milady срам не срам Embarassed къде е Виола?

# 42
  • Мнения: 1 541
Slav4e_Av4e, хич даже не се сърдя! Отивай и купувай! Аз нямам проблеми с еднаквите дрехи с други жени! Говори, че имаме добър вкус и двете  Wink

Виола е срещу Съдебната палата- от другата страна на уличката. Имат същия магазин и долу до КФС на Славейков. Знаеш го, със сигурност, но не се сещаш по име. Аз съм се абонирала за тяхните неща- обаждат ми се, когато карат нещо ново и аз съм вече там  Laughing

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 940
И аз се записвам  Peace, скоро може и аз да се похваля  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт