Новите модни тенденции в обзавеждането???

  • 100 936
  • 1 106
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 23 114
Прижет,парижанке!Добре дошла. Hug

# 1 081
  • Мнения: 2 379
Специално за Лени. Wink

RocheBobois

# 1 082
  • Мнения: 23 114
Първото нещо,коет си купих едно време за тогавашния ми дом,беше :маса и столове на марката.Онези години много ме бяха впечатлили.Сега съм ги дала на майка ми,макар ,че като гледам модните парижки тенденции ДЪРВО СЪС СТЪКЛО,може да й ги искам обратн. Mr. Green

# 1 083
  • Мнения: 810
Може да ви е интересно - магазина на Рош Бобоа в Бевърли Хилс е на два етажа и е пълен само с французи  Laughing Като ги питаш нещо ти говорят със силен френски акцент и по техен си начин надменно. В момента имат стъклени маси, повечето от които са само стъкло и метал с въртящ елемент, доста тежки и големи. Аз лично не им харесвам нещата, с малки изключения, а и при нас цените са до тавана. Но Пиколина, снимката е много красива  Grinning

# 1 084
  • Мнения: 2 379
Ами истината е, че аз нищо не знам за Roche Bobois. Blush Беше ми интересно да прочета за поведението на французите. Laughing
Вчера показах на Лени част от тази снимка (реклама в списание) и тя много си падна по килима и по синята масичка. Така сканирах всичко.
И, да, понеже снимката е красива, реших да я пусна тук пред всички. Simple Smile
Иначе аз искам да претапицирам един "рядко грозен фотьоил" (така го нарече Лени Joy) на кафеви рози и съм харесала тапицерия на райе, нещо подобно на райетата от снимката.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 15:30 от sciura piccolina

# 1 085
  • Мнения: 6 167
ooo, страхотия! благодаря   bouquet
килимът много ми харесва, както и комо-то вдясно... синичкото..

казвам чао на любимата ми тема, ще се 'видим' пак след две седмици.
отивам в топлите страни да храня маймуните.  Laughing

# 1 086
  • Мнения: 810
Ето им сайта, http://www.rochebobois.com/home3.php?langue=en&pays=us   продуктите им са разделени на три стила, това което ти си пратила е под Les Provinciales - като се кликне върху стиловете излизат снимки от каталога им. Има интересни идеи и на трите места.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 19:30 от Пумпал

# 1 087
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Не знам дали самите мебели са нещо по-особено, но человека , който им е пипнал снимките е много мой! smile3521
Пространство, въздух, светлина и дизайн.  Влюбих се!

# 1 088
# 1 089
  • Мнения: 1 800
Ето им сайта, http://www.rochebobois.com/home3.php?langue=en&pays=us   продуктите им са разделени на три стила, това което ти си пратила е под Les Provinciales - като се кликне върху стиловете излизат снимки от каталога им. Има интересни идеи и на трите места.


Онзи ден видях реклама в едно от списанията ми, но не ми остана време да разгледам сайта им. Сега открих, че имат магазин при нас, отивам този уикенд. Сигурно не са ми по джоба, но поне да задоволя любопитството си Laughing

# 1 090
# 1 091
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Tatjana, на мен не ми се отваря. Crossing Arms
Какво е?

# 1 092
  • Мнения: 7 605
Ах, много странно, на мен ми се отваря  newsm78  Ами там е серия снимки от ИММ Кьолн....

# 1 093
  • London, baby
  • Мнения: 800
В същата форма има вана, която я продават в мартинели.



http://www.n-tv.de/904662.html 
от на Tatjana линка

# 1 094
  • Мнения: 23 114
Ах, много странно, на мен ми се отваря  newsm78  Ами там е серия снимки от ИММ Кьолн....
Трябва да се махнат забраните за изкачащи прозорци,тогава се виждат.

Общи условия

Активация на акаунт