Мами,къде най-обичат да спят бебоците ви?

  • 1 297
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В нейното легло  Wink

# 16
  • Мнения: 350
Степенувам ги по ред на предпочитание:
-  да заспи на ръце докато го кърмя;
- в порт-бебе в кола, която се движи;
- навън в количката.

# 17
  • Мнения: 206
Вьв рьцете,навьн
През деня не спчм много,вечер повече...

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя най обича да спи на гърдите ми или в краката ми по коремче, но като му се спи спи навсякъде, дори и прав. Но най успешния начин за приспиване е  да му дам да суче от гърдата ми.

# 19
  • Мнения: 1 613
Когато Зори беше на 1 месец спеше или в столчето за кола (точно като вашето) или на гърдите ми.
А сега си заспива в мен и после я премествам в кошарката й.

Честит ви 1ви месец Wink

# 20
  • Мнения: 1 283
На цицата newsm53

# 21
  • Мнения: 7 837
Цитат на: HOLY
На цицата newsm53

 smile3521
И между мама и татко  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 800
В морската градина-в количката на разходка Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
1.В ръцете на мама естествено
2.На спалнята
3.В количката си
4.Ама сега го слагам в леглото му,обаче не на дълго,а на широко-е малко му штръкват отвреме навреме крачетата през решетките та го завъртам леко. 1crib

# 24
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Devina
Когато Зори беше на 1 месец спеше или в столчето за кола (точно като вашето) или на гърдите ми.
А сега си заспива в мен и после я премествам в кошарката й.

Честит ви 1ви месец Wink

Той, сладурът,и в момента си хърка там,аз се изхитрих и го премествам като откъсне яяяякоооо Flutter .Иначе благодаря на всички мами за поздравите по случай1/12 рожден ден. Heart Eyes  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 596
Нашия по цял ден спи на спалнята ни, а през ноща в негото си легълце. Сега вече предпочита да спи в количката все на вън.

# 26
  • Мнения: 2 609
Най-често на ръце,докато я кърмя,а напоследък като се събуди през ноща само в нашето легло заспива отново и то веднага(как ли ще я отучвам незнам Thinking  ooooh! )

# 27
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
При мама Simple Smile По възможност с лице,завряно в нощницата ми,та мама да се чуди как успява да диша дребосъчето Grinning
Иначе и ние доскоро през деня спяхме в такова люшкащо се столче за кола,обаче вече хем ни е малко,хем успяхме да паднем по глава от него,защото госпожицата подскача като пумпал вече и ако не е вързана с коланите,не мога да я оставям в него - а вързана не й е удобно да спи.Така че се шири на спалнята и за мен все не остава място - но скоро ще вземе да се обръща и тогава и на спалнята няма да е безопасно да я оставям да си заспива самичка...та май най-накрая поне за през деня (защото няма кой да става за нощни кърмения - докато суче,ще спи нощем при мен,че да мога и аз да дремвам) ще влезе в употреба детското легло с решетките,което си стои само за паметник в момента Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт