Телефонът...умира!!!

  • 3 058
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Знам че трябва да го разкарам, изобщо не говорим по него, само си плащаме абонаментната такса. Сърце не ми дава, някак ще се чувствам 'без телефон' Grinning

# 16
  • Мнения: 46 518
Сега ще местим домашния ни в офиса, вкъщи не го ползваме  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 002
все още си говоря с часове , обичам да заседна в дълги разговори ..

# 18
  • Мнения: 1 134
Благодарение на споменатата грешка с дупката, се запознахме със съпруга ми... Дори мобилния да ми го имплантират в изкуственото чене, след години, пак ще имам такъв апарат на видно място в дома си.  Laughing

# 19
  • Мнения: 46 518
Кой днес ще ти разбере вица, дето вместо "Грешка", казваш на този отсреща:... ПП Скоро правиха опита с яйцето между два включени мобилни телефона - изпича се за няколко минути.
"И в живота е така", само дето между телефоните (в живота) са главите ни.

Ти винаги ли говориш с 2 мобилни едновременно  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 25 613
Имам и ползвам, макар и рядко.
Докато не въведат почина при смяна на оператора да се запазва номерът, стационарният е единственият сигурен начи да се осъществи връзка с човек, на който си загубил мобилните следи.  Peace

# 21
  • Мнения: 335
Кой днес ще ти разбере вица, дето вместо "Грешка", казваш на този отсреща:... ПП Скоро правиха опита с яйцето между два включени мобилни телефона - изпича се за няколко минути.
"И в живота е така", само дето между телефоните (в живота) са главите ни.

Ти винаги ли говориш с 2 мобилни едновременно  Rolling Eyes

Аз - не.
Но вчера ми се случи за разнообразие да пътувам с хлапето в автобус.
И моята, и неговата глава бяха между работещите мобилни телефони на няколко отворени девойки, един младеж и една пенсионерка (ако съдя по възрастта).

Много ти е оригинално изказването.
Само в автобус дето може да не си се возила напоследък в София. Към 9.00 или 4-5 часа след обед.

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ползвам често - обичам да говоря по домашния, а не по мобилния  Peace Според мен няма да "умре" скоро  Naughty

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 669
Аз си го ползвам много редовно , не съм си и помисляла, че може да изчезне скоро.
Мисля, че ще има един период още от поне десет години, в който ще си се ползва активно.
Тоя Бил Гейтс да духа супата, писнА ми от него  Joy
Явно снощи като прочетох темата съм се впечатлила, та сънувах цяла нощ как въртя шайбата но един телефон, ама нещо беше разбрицана, та голям зор  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 46 518
Холограма, за щастие рядко ми се налага да ползвам автобус. И доколкото знам при опитът телефоните се държат непосредствено до яйцето, а не на 1 метър от него, освен това е без черупката (респективно черепа  Mr. Green).

А белтъкът се опича и от топла водица, изпробвано (неуспешен опит с маска за коса  Whistling), но това не би те спряло да се къпеш, нали  Laughing

И все пак основното е, че нямам пиленца в главата, за които да се тревожа  Blush 

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз пък си ползвам и стационарен Crossing Arms Дреме ми за Бил Гейтс.

# 26
  • Мнения: 189
От 4 год. не ползваме стационарен телефон.Толкова сме свикнали без него,че имам чувството,че ако в този момент имаме и звънне,направо ще се стресна и ще подскоча.Спомням си,когато бяхме деца,как на комшийчето,родителите заключваха телефона.Слагаха едно малко катинарче между шайбата и скобичката,която я държи и така тя не можеше да се върти и да набира тел. номер.На друга моя приятелка пък,направо махаха цялата шайба.Техните си мислеха,че тя не звъни,обаче...не знаеха,че си намери друга шайба и когато си искаше я завиваше и си говореше без никакви проблеми.Ех,какви времена бяха и колко пъти сме си правили бъзици по тези ,че и по уличните телефони35:

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Съгласна съм с мнението че идва краят на стационарния телефон. В къщи го ползваме единствено защото сме сложили слушалка и можем да се разхождаме с телефон в ръка. И то ако наблизо няма мобилен телефон. Отдавна отвикнахме да говорим застопорени на едно място (пр. прави в коридора). Да не говорим че не виждам смисъл да звъня на домашен телефон и да се чудя дали ще ми вдигне правилния човек и дали изобщо някой ще вдигне.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Предпочитам стационарния пред мобилния, пък и по-добре се чува човек. Мобилните като качество са зле в много случаи, но незаменими в движение ...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 242
От 4 год. не ползваме стационарен телефон.Толкова сме свикнали без него,че имам чувството,че ако в този момент имаме и звънне,направо ще се стресна и ще подскоча.Спомням си,когато бяхме деца,как на комшийчето,родителите заключваха телефона.Слагаха едно малко катинарче между шайбата и скобичката,която я държи и така тя не можеше да се върти и да набира тел. номер.На друга моя приятелка пък,направо махаха цялата шайба.Техните си мислеха,че тя не звъни,обаче...не знаеха,че си намери друга шайба и когато си искаше я завиваше и си говореше без никакви проблеми.Ех,какви времена бяха и колко пъти сме си правили бъзици по тези ,че и по уличните телефони35:

Хихихих, и на моята приятелка техните заключваха телефона в шкафа. После пък баща и донесе телефон с ключе - някак се заключваха бутоните. Дааааааа, ама ние набирахме с черното копче - като го натиснеш бързо колкото пъти искаш, се набираше съответната цифра. После пауза и набираш следващата Crazy

Общи условия

Активация на акаунт