Има ли желаещи за 4-те отделни сайта на KINDERBUTT?

  • 17 089
  • 449
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 685
 PeaceМисля че съм длъжна да поустна тези писания от тема-3 тук,че пак се объркваме:

--------------------------------------------------------------------------------

tania77, изчетох другите две теми и най-накрая стигнах от препратка на препратка до тази.   Поздрави за чудесната организация и предварително благодаря, че се ангажираш така всеотдайно в името на общото благо!   Ще ми се да се включа в следващата поръчка. Не ме притеснява, че ще е след Коледа или дори догодина. Основно ми се ще да взема шейна с колани на малката, а в БГ не съм виждала. Сняг засега няма, така че не бързам. Харесах си и други работи, които не мога да намеря, като кошове за играчки и т. н. Чакам да пуснеш новата тема (Киндербут 4?)   и ще се включа и там, както и ще ти пиша на лични какво точно искам. Като гледам движението по първата тема, мисля, че ще има и други желаещи. Според мен, ако поръчваш нещо за себе си, наистина не трябва да те включваме при разпределянето на общите разходи (по доставката и евентуално за банковия превод), т. е. за теб доставката следва да е без пари за сметка на загубеното време и положените усилия.   
 
--------------------------------------------------------------------------------
 
teo_711
Потребител


 Offline

Пол:
Публикации: 674


Местожителство:
Пловдив


  Re: Киндербут 3
« #94 вторник, 11 декември 2007, 12:36 »     

--------------------------------------------------------------------------------

 Абсолютно -за!-като гледам огромния ангажимент който поема-просто така-това е най малкото което може да се направи за нея.
 
--------------------------------------------------------------------------------
 
zhekova
мама на медената питка Софи
Ентусиаст

 Online

Пол:
Публикации: 203

  Re: Киндербут 3
« #95 вторник, 11 декември 2007, 13:51 »   

--------------------------------------------------------------------------------

И аз съм съгласна Таня да не плаща разходи.Много е кофти така да се товари на всеки с желанията,ходене по банки,пощи... 
 

 

# 421
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
На желаещите за кошове,балдахини и т.н. да кажа,че в Джъмбо ги има същите по 20лв.

# 422
  • София
  • Мнения: 6 261
На желаещите за кошове,балдахини и т.н. да кажа,че в Джъмбо ги има същите по 20лв.

А къде се намира магазин "Джъмбо"? И за гръцката ли верига става дума? Мерси предварително за отговора!  Hug

# 423
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
да, същия магазин става въпрос.На бул.България 51,до Била е

# 424
  • Мнения: 1 111
А от тези висящите кошове има ли?

# 425
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
да,има

# 426
  • София
  • Мнения: 6 261
Мерси, chocha, за бързия отговор! Така или иначе си оставам за шейната за следващата поръчка и евентуално за калъфа за пране на сутиени, ако изобщо последния успея да го открия из "дебрите" на KINDERBUTT  Laughing . Иначе, търсейки из нета какви шейни с колани се продават в България, попаднах на инфо за едни на "скромната" цена от около ... 200 лв. Сигурно си заслужават, приличат на количка, в смисъл, че имат дръжка (на снимките изглеждаше като алуминиева) за бутане, но имайки предвид колко често ще се ползва, ми идват бая множко паричките.

# 427
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Наш познат ги вкарва тези шейни.И аз мислех за тях,но в нета ги дават до 3год. и мисля,че сме изпуснали момента.Иначе като килограми са до 30кг май

# 428
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Вече знам какво ще поръчвам  Peace. Чакам обявяване за следваща поръчка.

# 429
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Наш познат ги вкарва тези шейни.И аз мислех за тях,но в нета ги дават до 3год. и мисля,че сме изпуснали момента.Иначе като килограми са до 30кг май

До 20 кг. Peace

# 430
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
не са до 20кг със сигурност или 30 или 35кг пише.

# 431
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
не са до 20кг със сигурност или 30 или 35кг пише.

А,сори, може би съм разбрала,че става въпрос за тази от Киндербут: http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_sess=1d2 … %7C%7C&ss_n=2|17|902|902|||Winterspa%DF|||
Тя е  до 20 кг . Peace

# 432
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Просто малко спам стана.Говоря за шейните от 200лв
http://images11.snimka.bg/001489339.jpg

# 433
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Просто малко спам стана.Говоря за шейните от 200лв
http://images11.snimka.bg/001489339.jpg

Е,страхотни са Peace

# 434
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета бих ли могла и аз да се запиша с поръчка при вас?
Ако сте съгласни да ме включите ми трябва т.е поръчвам това клинчеhttp://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=618866dc8e74a … 22&ss_shop=kb
Номерът му е Best-Nr. 99-73500 ,цвят rose,grosse 116/122трябва ми клинче по плътно за да можем да си носим дънковата туника с него. Дали съм улучила точно това ,което ми трябва?
+ калъфа за пране на сутиени ето и линка за него http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=618866dc8e74a … 22&ss_shop=em
Преди малко чак видях че имало и други теми за поръчка ,която съм изпуснала днес Cry но тази си остава за януари.

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 17:52 от mama_mima

Общи условия

Активация на акаунт