От къде купувате дрехи на децата си?

  • 7 577
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не че сте ме питали, но я да споделя цените на пазара:

детски блузки - 5-6-7 лв.
анцузи - 12 - 25 лв.
дънки/джинси - 12 - 20 лв.
жилетки - до 15 лв.

# 16
  • Мнения: 148
А бе вие от френския сайт ли поръчвате(само оттам има доставка за БГ)?
И без да се мери е някак кофти пък и срока на доставка Sick
Ако нещо не съм сгрешила,моля да ме коригирате

# 17
  • Мнения: 148
Тези цени са доста приятни,само дето тук не ги срещам често.Дори в кварталните ни магазини анцузите са по 30-35 лв и са турски Sad
Ще взема да се разходя до Димитровград аз Wink

# 18
  • Мнения: 158
Ами така е по провинцията е пълно с такива цени и магазинчета Sad ние тук, като, че ли живеем в друг свят, еле пък ние в нашият квартал Joy
Абеее ей ква е тая държава бре хора....и тия хорица дето работят например в Димитровград нали и те семейства хранят.....Оф само се ядосвам така значи...

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
На Димитровград дрехите са както турски така и български. Лично аз оплаквания нямам  Naughty
Ако искате довечера или утре например мога да ви пусна снимков материал, придружен с цени на дрешки, които съм купувала  Wink
Всеки сам да си прецени дали да ходи или не  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
 да де ама като сложиш и бензина до там и обратно нещата се изравняват Wink



Irresistibile - да от френския. Има едни таблици кой размер на каква височина и кг отговарят...общо взето аз за дете по нашенските 92, до колкото виждам 86 по френските трябва да поръчам...повечето майки оцелват (и за децата и за себе си) и са много доволни. Срока за доставки не е много голям 20-тина дни, както и цената, нещо като 5Е май беше...но аз също всъщност не смея още, защото детето ми е слабо и височко и е труден откъм дрехи Wink

# 21
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Въпроса с бензина не е толкова страшен, ако идва цялото семейство и купувате дрехи за всички. Така поне мисля аз  Thinking Разстоянието до София съм го пътувала с кола, и то не веднъж  Wink

# 22
  • Мнения: 148
Аз прочетох,че доставката е около 4 седмици.,около 5-6 евро.Аз пък като харесам нещо,го искам веднага Crossing Arms
Ще пробвам и аз по-нататък

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Не знам какво има в Димитровград,но в София е скъпо навсякъде,не само в Лозенец. PeaceНа нашите деца вземаме дрехи предимно от чужбина напоследък,оказа се,че там всичко е по-евтино.Поръчах и от Редута веднъж,но нещо не останах очарована. Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 44 122
Simple Smile оки занчи е 20-30 дни....около месец...не е веднага, но пък има и добри предложения...но аз съм си търпелива...така че ми е все тая...
Mopsy - ама нали се сещаш, че има голяма вероятност да отидем там и нищо да не харесам например...верно, че ще е раходк ама....аз обичам да си харесвам от тук нещо, от там друго....а и каквато и да е цената ако ни ми хареса наистина много, не бих го купила...

# 25
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
bubu_to,

това си е риск определено, както и като си поръчаш от сайт, където на картинката е едно, а в действителност друго  Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 44 122
мда...най0готино е да имаш познати/роднини в чужбина и да ти пращат или ти да може да ходиш до там на шопинг Wink

Фантичка - вие на кой вариант сте...или поръчваш от някой друг сайт?

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
мда...най0готино е да имаш познати/роднини в чужбина и да ти пращат или ти да може да ходиш до там на шопинг Wink

Фантичка - вие на кой вариант сте...или поръчваш от някой друг сайт?

  И от друг сайт/но ги изпращаме до познати в чужбина,които после ни ги носят/,и тати и вуйчо често пътува в командировки. Peace

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
bubu_to,

това си е риск определено, както и като си поръчаш от сайт, където на картинката е едно, а в действителност друго  Tired

  Когато поръчвам на картинка,вземам изпитани марки,за които знам,че няма да съжалявам. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 44 122
е вие сте с добър вариант...а това с марките с и е така има такива, които почти никога няма да те разочароват...но пък те пак са и на по-височки цени...Wink

Общи условия

Активация на акаунт