Служба вече не остана-през НОЕМВРИ не войник,а мама аз ще стана!

  • 9 356
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 51
Момичета, един бърз въпрос! Чудя се дали да не си поръчам ето този сутиен, пише само размер 80 и се чудя дали ще ми стане, а не ми се обикаля сега по магазините за сутиени и бабешки гащи. За гащите ще поръчам от тези еднократните.

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3651

http://www.pakostnik.com/bg/pics/0224118571.jpg

# 31
  • Мнения: 160
Честито,Цеце!Да ви е жива и здрава малката Василия и много да я слушата.И тези инфаколи дето ги накупи,изобщо да не ти потрябват.


Да благодарим и на нашите щъркели за добрите новини,които ни донасят!    love001

Аз се поприготвям да ходим на записи на тоновете,леле тоя Люлин колко е далече от мен и в това време,какво ще обличам изобщо незнам.Започвам да ровя.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 846
Цеци, честито! Много се радвам за теб! Да ти е жива и здрава, да е хубава и късметлийка! Hug

# 33
  • Мнения: 199
ЧЕСТИТА ВАСИЛИЯ НА ЦЕЦЕТО! ДА РАСТЕ МНОГО ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА! МНОГО МЕ ИЗКЕФИ ИМЕТО!
M_Jov, аз ги гледах на място тези сутиени в пакостника. Изглеждат много добре, но не пробвах. Продавачката каза да изчакам почти до края, че циците още щели да растат. И аз я послушах newsm78.
Момичета днес ви писах, че лекарката ми каза, че тоновете не са ми добри. Бях подтисната и не ми се разказваше. Всъщност те си бяха между 140 и 160, както обикножено, но бебето не риткаше изобщо. Тя каза, че ако е спяло няма проблем това са нормални тонове, но трябжа пак да ги слушаме да видим дали следващия път ще е така. Ако няколко поредни е така, тогава може да се мисли за проблем. Случвало ли се е на някоя бебето да спи докато записват тоновете. Акушерките казаха,ч е на момичетата преди мен също спели ама де да знам страх ме е. А ултразвука показа, че всичко останало е наред.

# 34
  • Мнения: 37
Галакси,я сподели какви йога-пози владееш,че си успяла да се сгънеш и да си "оправиш" "момиченцето",че и си видяла какъв цвят е. newsm62
Хубав в-с?!!!? Засядам зна4и с едни ми ти възглавници (под мен над мен),взимам едно увели4ително огледало на стойка, запре4вам го отпред и хващам машинката:)С едно дърво м/у зъбите и ддддаааааайййййййй! бъзикам се.
Ефекта е поразителен,ако можех дове4ера бих правила и секс, ама цъ.....то вси4ко ме схваща, боли и т.н.Камо ли да се мятам:)
 А сладурката, каза 4е има проблеми с нета и има някакво излизане,ама къде е, незнам ....Simple Smile Днес е велик ден за нашето сем.тук във форума, нали?

# 35
  • София
  • Мнения: 672
Честито Цеце! Да ви е жива и здрава малката принцеска Василия!

Ама че новинка - хем цял ден я чакаме, а се развълнувах толкова много Simple Smile

# 36
  • Мнения: 0
ЕЕЕххееее днес направо е супер ден!!! smile3501

ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА galentinass И НА tsetseto!!!!Да растат здрави,умни и с много късмет!!!
А мамите бързо да се оправят,че да разказват подробности!!!

Аз сега се връшам от преглед.Слушаха ни тоновете,мериха ни,абе всичко както си му е реда. ОК сме.Още сме с една седмица напред,та може да очаквам по-ранно включване! Thinking

Отивам да почина малко,че отиване и връщане пеша малко множко ми доиде Embarassed

# 37
  • Мнения: 3 416
Айде бе Цеци,цял ден те чакаме Crazy
Да е честита мома Василия на Цецито! Да са живи и здрави и мама бързо да се възстановява!!! smile3501Азаде,тука съм аз,тамън 3 пъти поне писах,ама в старата тема повече,то ако цял ден не пиша,тогава ме мислете Flutterнямах нет днеска.
Галакси-добре си ти,щом можеш така да се кречиш Joy,аз същия номер почти го пробвам с бръснача и отсреща огледалната врата на банята,ама нъцки..не става,а цвета е...да по-тъмен е Blush

# 38
  • Мнения: 3 416
Моите тонове не са ми ги записвали досега,ами само с тая дървена фуния дето ме слушаха,а иначе беба мърда доста по-малко,ама мръдне ли Sick

# 39
  • Мнения: 37
Галакси-.....,а цвета е...да по-тъмен е Blush
Ахххх, не съм само аз с негърска "........" ххиихихихии шишиишиши, да не изръся някой прост лаф.

4естито на мамите завърнали се от прегледи,от слушане на тонове и взели направления и обменни карти. newsm10/
Лил4о- а ти не се притеснявай за тоновете, след като доки не те е стресирал тогава, зна4и няма от какво да се шашкаш,излишно е, сега беб ритка ли?????

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 238
честита бебка на Цеци и голям мъж на Галето да са живи и здрави и много послушни
Ние днес ходихме да си вземем резултатите от микробиологията и няма гъби и бактерии,а пък от къде това течение се чудя,док твърди че не са води защото са ми в норма,четох тук разни статии за повишената секреция през бременноста та дано е това.
Я аз вече съм в деветия,супер почти не остана

# 41
  • София
  • Мнения: 51
Lilcho мерси за инфото, ще изчакам и аз още малко. А ти не се притеснявай  за тоновете, сигурна съм че всичко е наред, то бебчето не може да рита постоянно, а и квартирата става все по-малка  и тясна Laughing

Галакси добре си се справила с тоалета  Mr. Green и аз снощи имах такива упражнения, но действах с бръснача, как се оправяте там с епилатора не ми е ясно  #Crazy , два пъти съм пробвала, е то такава болка нема  Sick

# 42
  • Мнения: 177
Честити бебоци на двете мами!!!  bouquet
Да са ви много здрави и палави!!!И бързо възстановяване!



Ох, голямо вълнение с тези бебчовци, чак и мойта хубавица разхвърля едни къчове Joy

На нашия тати като му казвам, че още някое момиче от форума е родило и изпада в няква страшна паника LaughingДаже нощеска бил сънувал, че ми изтекли водите и го намокрили LaughingИ като скача от леглото, удар ще ми докара JoyПредната вечер пък обикалял в просъница да търси каде е на беба леглото, а ние още нямаме такова JoyЕмоции...

# 43
  • София
  • Мнения: 672
Lilcho, на мойто бебче днес бяха 140. Но миналия път бяха 135. Доки на мен ми каза че нормата е между 125 и 160 - какво те притеснява?

А това че не е риткало - не знам  newsm78 Може наистина да е спял. Моя заспива след като хапна на обяд - ти към колко часа беше? Не че нещо, ама ако на ехографа мърда, тоновете са добре, какво значение има че не е риткал докато са ти ги записвали точно в тези 10 мин? Спокойно - ще видиш, че всичко ще е наред Simple Smile Мила, много е важно сега да не се притесняваш и да си живееш спокойно - просто не се стряскай, а иди някоя сутрин на гладничко (или когато беб е най активен) и ще те досрамее от шутовете, които ще раздава по акушерката и слушалките Simple Smile

Сладурка, а това с дървената фуния искрено ме изненада!!! Simple Smile Майка ми онзи ден ми обясняваше че аз като съм била бебе така са "записвали" тоновете и аз много се чудих как по точно изобщо са чували и мерели тонове с дървена фуния... Всъщност на теб само са ти ги чули, не са ти ги записвали, така ли?

# 44
  • София
  • Мнения: 672
то бебчето не може да рита постоянно, а и квартирата става все по-малка  и тясна Laughing

 Joy Joy Joy

Това е много веселяшко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт