Книги

  • 5 510
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 517
Нищо не може да замени книгата! Мирисът на неразлистената хартия и удоволствието да я четеш навсякъде, по всяко време, във всякаква поза никога няма да престане да ме кара да се усмихвам  с облекчение, че я има!

# 31
Винаги съм обичала книгите,но в последните години по-рядко чета.В момента обаче  чета "Тибетското изкуство на живота" от Кристофър Хансард

# 32
  • Мнения: 9 865
" Пред мен е книгата разтворена
и денем, и нощя; "

# 33
  • Мнения: 293
Не е последната, която чета, но силно препоръчвам - "Танатонавтите" на Бернар Вербер.

Оф, оф, за пореден път чувам, но ме мързя да проверя за нея (аз чета, или имам приготвени за четене, около 10-тина книги).
Ма кажете, че е на Вербер, де, веднага я издирвам  Grinning

То и затова толкова неграмотни пишат във форумите. Грамотен ставаш с четене.

Това е очеваден факт. Но доколкото съдя от обкръжението си - не е фатално, стига човек да има стремеж да бъде отворен към света.. и с помощта на други изкуства.

П.П. Такива теми има поне няколко, да не говорим за литературния клуб в Хоби. Едва ли е моя работа да се правя на толкоз съвестна; явно има нужда от тях.

О. Забравих - чета и онлайн, не ми е безкрайно удобно, но се научих.

# 34
  • Мнения: 205
За мен не е отживелица.Чета редовно, сега съм се захванала да чета криминални книги, последната прочетена "Безопасен значи мъртъв"

# 35
  • Мнения: 3 622
За мен четенето е удоволствие.  Моята книга стои на тоалетката в спалнята и аз чета всяка вечер преди да легна. Книгата която чета в момента се казва "Скрити страсти" авторката е Елизабет Адлър

# 36
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Не мога да живея без да чета книга...Последната,която прочетох е на Стивън Кинг (обожавам го) "ТО", а сега чета пак една негова "Lisey's story", но не знам на български как я преведат...

# 37
  • София
  • Мнения: 4 751
Много обичам да чета още от малка, станало ми е навик. Истината е, че преди четях повече, а миналата година като учех за кандидатстудентските изпити пък не ми оставаше време, но сега си наваксвам. В момента чета "Паула" на Исабел Алиенде и специализирана литература, защото се налага.

# 38
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
За мен четенето е удоволствие.  Моята книга стои на тоалетката в спалнята и аз чета всяка вечер преди да легна. Книгата която чета в момента се казва "Скрити страсти" авторката е Елизабет Адлър
Елизабет Адлър пише много готини книги, чела съм всички нейни книги, които намерих. Препоръчвам "Собственост на една дама" - страхотна е!  Peace Grinning

# 39
  • Мнения: 4 965
За мен четенето не е отживелица - дори е начин за релакс. През деня съм постоянно на компютъра и вечер обожавам да си почивам с някоя хубава книга.
Последните книги, които прочетох, бяха:
"Смърт край Змийската река", "Натюрморт с гарвани" и препрочетох "Шоколад".
Сега съм си купила няколко нови книги и мисля да започна някоя от тях още тази вечер: "Най-дългата нощ", "Цената на амбициите", "Игра на сенки" и "Бригада".
Чета трилъри и криминални напоследък.

# 40
  • Мнения: 738
Ама как ще е отживелица бе, сред манекенките дори има клуб "Паулу Куельо" hahaha

Последната беше "Мемоарите на една гейша" Peace Много харесвах и Калчев, сегашните му имитатори не струват.

# 41
  • Мнения: 386
мандолината на капитан корели - луис де берниер  Peace

# 42
  • Мнения: 463
Не е отживелица, просто няма време. По-рано четях вечер и от интерес не можех да заспя, сега заспивам преди да съм започнала.
Чета основно когато сме на почивка, особено в планината. Последно прочетох "Приказка за Стоедин".

# 43
  • Мнения: 1 775
От известно време всички книги, които чета са в електронен вариант. Последно четох някакъв разказ на Стивън Кинг - "Да страдат дечицата".

# 44
  • Мнения: 984
Постоянно чета нещо. Предпоследно: Боб Гарфийлд "10-те божи заповеди на рекламата" и последно "Биологична психология" на Боряна Пирьова.

Общи условия

Активация на акаунт