Свалих 20кг с оцет

  • 114 073
  • 599
  •   1
Отговори
# 585
Здравейте момичета! пиша за 1ви път във форума. Мама съм от 6 месеца и ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩА ВИ!!!!Сега разбирам, че преди да забременея съм имала прекрасно тяло (иначе знаете все се тюхкаме, че нещо не ни е наред).  Докато бях бременна качих 22 кг, с раждането свалих 12 кг. и останалите 10 не ми се сртуваха чак толкова много, но уви докато кърмих си ги върнах всичките до един, но този път не в бебе, води и т.н. а на мен, сега съм почти 90 кг. (висока съм 182) и приличам на годзила, не мога да се позная в огледалото, а откакто спрях да кърмя почти не ям. УЖАСНО Е! Кажете сега как върви с оцета, има ли смисъл да го почвам и аз???

# 586
  • Мнения: 467
barbaron4e все едно описваш мен.  Grinning, само дето съм 2/3 см по-ниси4ка. Не се притеснявай по4вай си оцет4ето. Със сигурност няма да ти навреди, ако имаш здрав стомах,може само да ти помогне. Имаме си даже нова теми4ка,заповядай там. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242681.0;all
Ще се подкрепяме взаимно.  Hug Не се притеснявай, ще бъдем упорити и ще ги  #2gunfire #2gunfire тези килограми. Не прави грешката да гладуваш,хапвай 4ести4ко по малко   bouquet

# 587
Tinaina, благодаря ти за подкрепата имам нужда да знам,че не съм сама, не че го пожелавам на някого!, знам че не е по темата ама цял ден чета разни статии и започнах да се замислям за зелевата супа...

# 588
  • Мнения: 4
Ами аз имам язва и ми беше много трудно! За 1 година сам изпила 3 бутилко ябълков оцет!Хубавото е , че топи само мазнините , но трябва да си упорит!Всеки ден на гладно си правите - една чаша вряла вода със две супени лъжици (големи) ябълков оцет и една голяма супена лъжица мед със връх!Разбърквате и пиете на гладно.Ако ви е много гадно повече вода или вместо вода си го бъркайте със степче!Отслабването е бавно но сигурно!килограмите не се връщат и и ядете каквото ви се яде през целия ден....моята язва се обади на третата бутилка и спрях , затова само ако не ви пречи на здравето!Има сериозен видим резултат на втория месец , но не се лишаваш от нищо! Аз ям шоколад по три пъти на ден!Питайте каквото ви вълнува и успех!

# 589
  • Мнения: 4
 :love:az biax 55 kg,no sled rajdaneto po4ti ne svalix,wte probvam.Tova s o4eda s6m go 4yvala

# 590
  • Мнения: 10 758
:love:az biax 55 kg,no sled rajdaneto po4ti ne svalix,wte probvam.Tova s o4eda s6m go 4yvala
Мило, пиши на кирилица.Нищо не ти се разбира Rolling Eyes

# 591
А КИЛОГРАМИТЕ ЗА 1 ГОДИНА ЛИ ГИ СВАЛИ

# 592
АЗ СЪЩО НЕСВАЛИХ СЛЕД РАЖДАНЕТО ,ДАЖЕ КАЧИХ ОЩЕ.ПОМОГНЕТЕ!МОГА ДА СЕ ЛИШАВАМ ,НО ЗНАМ СЪЩО ЧЕ МИ ТРЯБВА НЯКАКВО ЛЕКАРСТВО ЗА УБИВАНЕ НА АПЕТИТА.ИНАЧЕ МИПАДА КРЪВНОТО И МИ СТАВА ЛОШО.

# 593
Praynigмомичетааа...моля ви,нека някоя ми я каже точно ден за ден..........диетката с оцета......ще ми излезе по-евтино от лимонената........ужким не съм увеличила кой знае колко яденето......но...качих.....не мога да се понасям!ПОМОЩ! newsm78.....РАБОТЯ ПО ЦЯЛ ДЕН НА КОМПЮТЪР И ТОВА ЗАСЕДЯВАНЕ МЕ УБИВА.......през лятото ходих малко да потичквам,но сега е толкова студено и тъмно сутрин...не виждам избор!затова ви моля за помощ! Embarassed Embarassed

# 594
  • Мнения: 189
Ами аз имам язва и ми беше много трудно! За 1 година сам изпила 3 бутилко ябълков оцет!Хубавото е , че топи само мазнините , но трябва да си упорит!Всеки ден на гладно си правите - една чаша вряла вода със две супени лъжици (големи) ябълков оцет и една голяма супена лъжица мед със връх!Разбърквате и пиете на гладно.Ако ви е много гадно повече вода или вместо вода си го бъркайте със степче!Отслабването е бавно но сигурно!килограмите не се връщат и и ядете каквото ви се яде през целия ден....моята язва се обади на третата бутилка и спрях , затова само ако не ви пречи на здравето!Има сериозен видим резултат на втория месец , но не се лишаваш от нищо! Аз ям шоколад по три пъти на ден!Питайте каквото ви вълнува и успех!

това е!успех!

# 595
  • Мнения: 45
 Embarassed знам, че ще ме изядете с парцалките, ама не можах да се сдържа и аз.  Laughing

Реших аз, празници идват, килца, това онова може да се понатрупа, я да видя какво правят хората. Най-горната тема беше новата за оцета, първите мнения бяха за "загрубялата стара тема", и пусто женско любопитство крещи, мира не дава  ooooh!

 Joy Joy Joy

Нееее, момичета, моля ви! Смилете се!  Stop Прочетох "загрубяването", да ме прости авторката но по нескопосан и аматьорски fake оте тези снимки на стр. 14 и стр. 25 просто рядко съм виждала  Shocked

А тези, които така по детски наивно се възхищават и вярват на снимките, ако го правят чистосърдечно  newsm78, то бих казала, от оцет или се ослепява, или се оглупява. Резултати, снимкови, че се отслабва поне за сега няма!

 Peace

# 596
  • София
  • Мнения: 6 960
Офф , айде стига интриги  Twisted Evil ! Аман вече.
Който квото ще да прави и да пие.

Отворили сме нова тема и тази вече не се коментира ... ако не си забелязала.

# 597
  • Мнения: 45
Офф , айде стига интриги  Twisted Evil ! Аман вече.
Който квото ще да прави и да пие.

Отворили сме нова тема и тази вече не се коментира ... ако не си забелязала.

 Sad Какви "интриги"?  newsm78 Просто изказвам мнение, нали някъде беше казано, че сме в демократична държава. Както всеки може да си пие и яде, каквото душа му иска, така и всеки може да изрази мнение, или?  Thinking Докато всички не губят връзката с главния мозък, света е наред  Hug

Добре сте направили с новата тема   bouquet , ама че тази не се коментира, не забелязах, не.  Blush , мненият над моето са също от вчера.  Peace

# 598
  • Мнения: 76
а грейпфрут на гладно няма ли същия ефект?

# 599
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
а грейпфрут на гладно няма ли същия ефект?
Вместо оцет аз си правя режимчето с лимон  Peace мисля че това е мн.по-добра алтернатива от оцета
 Peace

п.п. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261778.0  Wink

Весел празник   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт