Качихте ли килограми като спряхте да пушите?

  • 4 116
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Когато спирам да пуша винаги свалям 1-2 кила, защото след цигара винаги ям нещо , а като не пуша не ям през 20мин.

# 1
  • Мнения: 165
Пробвала съм да спра да пуша, но успях само за 1 месец. И да качих 2 кг. А пък мъжа ми спря за година и стана като слонче. +10 кг. И най-интересно ми стана обаче, че като започна пак да пуши за 2 месеца си ги свали качените килограми. За това отговарям с: ДА  Peace

п.п. На мен от цигарите ми минава глада.

А то вече няма само ДА Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 496
Да,качих за месец 6 кг.
Започнах пак да пуша и ги свалих за две седмици.Вероятно има връзка,но не съм сто процента сигурна.

# 3
  • Мнения: 13 512
Да, 15 за една година. Не ми пука изобщо, свалих почти половината.
Важното е, че след 20 години пушене/ в последно време 3 кутии/, успях да сложа край. Надявам се да е завинаги, защото се чувствам прекрасно!

# 4
  • Мнения: 5 103
Добре де аз не мога да разбера от какво се качват тия килограми от повече ядене ли от какво newsm78

# 5
  • Мнения: 13 512
Казват, че при пушенето се изразходвала енергия, която като се спре, трябва да се впрегне в нещо друго...не знам. При мен беше от ядене, от какво друго да е.

# 6
  • Мнения: 5 103
Казват, че при пушенето се изразходвала енергия, която като се спре, трябва да се впрегне в нещо друго...не знам. При мен беше от ядене, от какво друго да е.
И аз си мисля, е е от ядене, не може да не ядеш и да качваш, ама чувам напоследък не си промених начина на хранене, а след спирането качих 10-15кг, което ми се струва не реално и за това питам.Монда с какво ги спря цигарите? Аз с дъвки е дано удържа де.

# 7
  • Мнения: 13 512
Не знам как стана. Реших и за три дн спрях. Аз съм много крайна. Ако пуша- ще пуша по 2-3 кутии. Ако не- ги сирам.
Купих си табекс. Започнах да го пия като ми се допуши, а не по схема. Изпивам хапчето и след половин час паля. Така ървият ден изпуших 10-на, вторияр 5-6. И на третият- 2. И си казах...е, аз щом можах от 60 на 2 да мина, значи мога и  без тях. И така- от четвъртичя път спрях.
Изумих всички. В къщи имах няколко картона цигари../никога не съм оставала само с един картон/. Раздадох ги с кеф.

# 8
  • Мнения: 5 103
При мене лошото е , че не пуша по 7-8 мсеца и после пак почвам, ама не съм и страстен пушач като тебе де.Браво твойто е супер постижение.

# 9
  • Мнения: 13 512
Ааа, това е друго. Наблюденията ми показват, че страстните пушачи успяват да ги спрат от раз, а тези които пушат по няколко цигари на ден- не могат.

# 10
# 11
  • Мнения: 59
АЗ КАТО СПРЯХ ЦИГАРИТЕ ЗА ОКОЛО ЕДИН МЕСЕЦ КАЧИХ 7 КГ,ПОСЛЕ ПРОПУШИХ ПАК И СИ ГИ СВАЛИХ

# 12
  • Мнения: 3 611
На 19ти февруари 2002 спрях да пуша (по кутия и половина - 2 дневно отиваха).
На 1ви април се притеглих.
Бях точно 10 кила отгоре.  #Crazy
Как се случи и досега не мога да си обясня.
Точно тогава и забременях и...
... се получи чудничко.  ooooh!

Сега съм само 5 кила отгоре, от както бях тинейджърка и се чувствам страхотно.


П.С. Иначе се е случвало да пуша... когато има  Whistling

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 17:56 от arrows

# 13
  • София
  • Мнения: 1 326
Да . До към 5 кг

# 14
  • Мнения: 1 368
Ohо, качих около 5кг. може би за 7-8месеца, т.е. бавно и славно. Съгласна съм с Монда,че страстните пушачи спират цигарите от раз и при мен стана така. Е, ината също си казва думата. Предпочитам обаче да съм дебела, но здрава и с хубава кожа. Явно суетата е по-силна при мен и това ме мотивира да ги спра.
Как свалих кг. после и се старая да ги поддържам  - започнах усилени тренировки във фитнеса - мин. 4-5 пъти седмично и здравословно хранене - РХ от 7-8 месеца .
Чувствам се превъзходно без цигари!
Успех на всички желаещи да ги спрат!
  bouquet

# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Наблюденията ми показват, че страстните пушачи успяват да ги спрат от раз, а тези които пушат по няколко цигари на ден- не могат.

Като се замисля, наблюденията ти са верни. Аз бях страстен пушач - бях стигнала почти до 2 кутии на ден. Отказах ги от раз и вече 4 години не пуша. Мъжът ми се лигави с по няколко цигари на ден и все няма воля да спре окончателно.
Не мога да преценя дали напълнях, защото отказването съвпадна с бременността ми. Може би, все пак напълнях, защото бях качила 18 кг., нещо нетипично за мен, колкото и да се тъпча.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 995
И аз пушех по 2 и повече кутии. Спрях ги на 23 септември с табекс - точно като monda.
До момента съм качила 4 килограма, което си прави по кило на седмица  ooooh!.
Най-тъпото е, че изобщо не съм си променила режима на хранене  ... просто не знам ...  newsm78

# 17
  • Мнения: 13 512
И аз пушех по 2 и повече кутии. Спрях ги на 23 септември с табекс - точно като monda.
До момента съм качила 4 килограма, което си прави по кило на седмица  ooooh!.
Най-тъпото е, че изобщо не съм си променила режима на хранене  ... просто не знам ...  newsm78
стискай.Килограми се свалят.Пушенето е трудно да се спре. А и се убедих, че те са много по-малката беда.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
Ааа, това е друго. Наблюденията ми показват, че страстните пушачи успяват да ги спрат от раз, а тези които пушат по няколко цигари на ден- не могат.
И аз забелязвам същото! Иначе съм от тези, които пушат по 10-на цигари на ден, но отскоро нямам никакво желание да пуша и съответно има дни, в които дори не паля. Не съм имала намерение да ги спирам, но от само себе си се случва. И без това искам да кача няколко килограма и може би цигарите ми пречат.
Освен това ми прави впечатление, че откакто пропуших преди 2 години отслабнах, така че явно има връзка  Thinking

# 19
  • Мнения: 994
Аз също ги спрях от раз и не съм надебеляла, нито отслабнала,ама не съм пушила като цяло никога по много. По 4-5 цигари на ден, освен ако нещо не бях нервна.Сега се гордея, че от 5 месеца не съм палила даже,ама още не се сигурно че съм ги отказала завинаги. Казват ,че "инкубационния" период е 2 години  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 546
Не.С което си разбих лично за себе си още един мит. Wink

# 21
  • Мнения: 19 296
не качих.спрях цигарите след като с ебяха разболяла от грип и после просто продължих да не пуша.

# 22
  • Мнения: 77
Да, 15 за една година. Не ми пука изобщо, свалих почти половината.
Важното е, че след 20 години пушене/ в последно време 3 кутии/, успях да сложа край. Надявам се да е завинаги, защото се чувствам прекрасно!

спрях цигарите точно по този начин  и точно толкова кг. от 53 та на 65 Embarassed #Cussing out #2gunfire Sick #Crazy. ама ги спрях от кутия-две до николко за по-малко от седмица с малко табекс, когато вече ми идееш да убия някого. стана февруари месец радвам се, че успях, обаче в момента не мога да се понасям. ще се взема в ръце де /ако не ме е гнус Mr. Green/ и ще се оправя, надявам се за не повече от 60 дни. само да видим кога почвам  Mr. Green

--сат

# 23
  • у нас
  • Мнения: 443
Два пъти ги спирам за по три месеца първия път качих повече кг.,но пък аз  спирам зимата,а тогава вигаги качвам кг. и пушейки Mr. GreenЗа протокола аз пуша по 10 цигари на ден, съпруга ми пушеше по две кутии и вече две години не пуши вдигна теглото си с около 10кг.

# 24
  • Мнения: 302
Не качих.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 798
Качих 13 кг, но имаше и други фактори, не само спирането на цигарите. Много отдавна свалих всичките, дори съм на минус и не пуша от 4 години.  newsm19

# 26
# 27
  • Мнения: 43
Качих 17 кг. за 6 месеца,при положение че доста се ограничавах в храната.Отказах ги (от 2 кут. дневно)за 2 дни с Табекс-по схемата.Зора беше първия месец, после не ми правиха особено впечатление.През останалите 5 месеца не ми липсваха цигарите,не ме дразнеха пушачите около мен и не ми се е искало да запаля...обаче с килограмите не можах да свикна.То бяха диети,лишения,кофти настроения,рев-гладна и дебела cry ..Дори и през двете си бременности не съм качвала толкова.
Сега пак пуша,но ги намалих.Почти си възстанових килограмите.Искам пак да ги откажа,но тези килцааа...Cry
 

# 28
  • Мнения: 231
Качих моментално, за по-малко от половин година 15 кг. А после още малко, по малко...и така вече съм близа 20 от преди. Пропуших пак, но никакъв ефект. Спрях отново и сега се мъча с диети и други глупости, дано да проработи. Реших, щом така или иначе ще съм си дебеланка, поне да не димя като комин.  Cry

# 29
  • София
  • Мнения: 595
 С мъжа ми спряхме заедно цигарите преди почти 2 години. Пушехме по кутия, кутия и нещо на ден. Аз бях пушила 8 години, той-20. Аз качих почти 20 кг, той- около 30 Sunglasses. Но въпреки това никой от нас въобще не съжалява, че се е отървал от цигарите Peace

# 30
  • Мнения: 123
Когато започнах да пуша,мислех че няма да спра.Когато забременях обаче цигарите започнаха да ми пречат...и ги отказах.По време на бременността качих 20 килограма,а сега 5 месеца след като родих съм с 16 по малко,така че немисля че спирането на  цигарите е причина за качване на килограми.Вярно,че когато ги пуша убиват апетита,но нищо повече.Поне при мен.

# 31
  • Мнения: 865
Да качих 4 кг. ей така без да усетя.Свалих ги без проблем.Но дори и да не бях успяла да ги сваля,не би ми повлияло пак да пропуша.По-добре с няколко кг. отгоре и здрава, отколкото слаба но тровеща с цигарен дим себе си и околните.

# 32
  • София
  • Мнения: 35 943
Качих 2-3 кг. но после ги свалих.
Но през цялото време внимавах какво ям.

# 33
  • Мнения: 138
Мисля си ,че е нормално при спирането на цигарите да се качат килограмите ,защото организма търси някакъв заместител и на човек му се отваря апетита ...Но ако вниманието ни е заето с други неща и имаме много движения през деня едва ли килограмите ще се качат драстично ..

# 34
  • Мнения: 3 611
Мисля си ,че е нормално при спирането на цигарите да се качат килограмите ,защото организма търси някакъв заместител и на човек му се отваря апетита ...Но ако вниманието ни е заето с други неща и имаме много движения през деня едва ли килограмите ще се качат драстично ..

А твоят опит?
Колко време беше пушач? Колко време не пуши? А сега пушиш ли?...

# 35
  • Мнения: 138
Мисля си ,че е нормално при спирането на цигарите да се качат килограмите ,защото организма търси някакъв заместител и на човек му се отваря апетита ...Но ако вниманието ни е заето с други неща и имаме много движения през деня едва ли килограмите ще се качат драстично ..

А твоят опит?
Колко време беше пушач? Колко време не пуши? А сега пушиш ли?...
Моят опит показва,че ми се отвори апетита .... Нямам стимул да пуша ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене

# 36
  • Мнения: 7 723
Оф, не можах да се убедя да ги откажа....... Rolling Eyes

... ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене
...освен да стана любим човек на Наско? Thinking Flutter

# 37
  • Мнения: 3 611
Оф, не можах да се убедя да ги откажа....... Rolling Eyes

... ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене
...освен да стана любим човек на Наско? Thinking Flutter


Нали?
И на мен ми проzвуча доста примамливо....  Mr. Green

Сега, ако иzлеzе още някоя форумка и... ще стане вьргала  Laughing

# 38
  • Мнения: 7 723
Оф, не можах да се убедя да ги откажа....... Rolling Eyes

... ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене
...освен да стана любим човек на Наско? Thinking Flutter


Нали?
И на мен ми проzвуча доста примамливо....  Mr. Green

Сега, ако иzлеzе още някоя форумка и... ще стане вьргала  Laughing
Shocked аааа, шси гледаш работата! ooooh!
Аз първа си го заплюх! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 3 611
Оф, не можах да се убедя да ги откажа....... Rolling Eyes

... ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене
...освен да стана любим човек на Наско? Thinking Flutter


Нали?
И на мен ми проzвуча доста примамливо....  Mr. Green

Сега, ако иzлеzе още някоя форумка и... ще стане вьргала  Laughing
Shocked аааа, шси гледаш работата! ooooh!
Аз първа си го заплюх! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Ааа, шсь бийм, усещам.
няма пьрва, няма втора, която победи  Naughty

# 40
  • Мнения: 138
Оф, не можах да се убедя да ги откажа....... Rolling Eyes

... ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене
...освен да стана любим човек на Наско? Thinking Flutter


Нали?
И на мен ми проzвуча доста примамливо....  Mr. Green

Сега, ако иzлеzе още някоя форумка и... ще стане вьргала  Laughing
Shocked аааа, шси гледаш работата! ooooh!
Аз първа си го заплюх! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Ааа, шсь бийм, усещам.
няма пьрва, няма втора, която победи  Naughty

Е ,моята пуретка си е дива и непокорна и тя си знае коя е ...... Който се смята за такава пуретка нека заповяда  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 7 723
Оф, не можах да се убедя да ги откажа....... Rolling Eyes

... ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене
...освен да стана любим човек на Наско? Thinking Flutter


Нали?
И на мен ми проzвуча доста примамливо....  Mr. Green

Сега, ако иzлеzе още някоя форумка и... ще стане вьргала  Laughing
Shocked аааа, шси гледаш работата! ooooh!
Аз първа си го заплюх! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Ааа, шсь бийм, усещам.
няма пьрва, няма втора, която победи  Naughty

Е ,моята пуретка си е дива и непокорна и тя си знае коя е ...... Който се смята за такава пуретка нека заповяда  Simple Smile
ЗаповяД! Whistling
Ама обещаваш ли, че няма да нашишкавея? Thinking

arrows , нема се предреждаш! Naughty Аз първа заповядах! Whistling Whistling Whistling

# 42
Не.
Нито качих, нито свалих. Но определено спирането на цигарите подобри вида на кожата ми.

# 43
  • Мнения: 3 611
Оф, не можах да се убедя да ги откажа....... Rolling Eyes

... ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене
...освен да стана любим човек на Наско? Thinking Flutter


Нали?
И на мен ми проzвуча доста примамливо....  Mr. Green

Сега, ако иzлеzе още някоя форумка и... ще стане вьргала  Laughing
Shocked аааа, шси гледаш работата! ooooh!
Аз първа си го заплюх! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Ааа, шсь бийм, усещам.
няма пьрва, няма втора, която победи  Naughty

Е ,моята пуретка си е дива и непокорна и тя си знае коя е ...... Който се смята за такава пуретка нека заповяда  Simple Smile
ЗаповяД! Whistling
Ама обещаваш ли, че няма да нашишкавея? Thinking

arrows , нема се предреждаш! Naughty Аз първа заповядах! Whistling Whistling Whistling

 Sob
Кьде се zаблеях по другите теми... ах, ах...
хьм, а с какво ще докажеш, че си дива и непокорна?  Wink

# 44
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Качих, ама си мисля, че почнах и да ям повечко, не ще да е от липсата на никотин  Embarassed Обаче килограми се свалят, важното сега е отказването на цигарите (много зор, ей!) и съм горда, че успях  Grinning

# 45
  • Мнения: 138
Оф, не можах да се убедя да ги откажа....... Rolling Eyes

... ..., ако запуша то ще е
пурета  дива и...с любим човек+ уиски = любене
...освен да стана любим човек на Наско? Thinking Flutter


Нали?
И на мен ми проzвуча доста примамливо....  Mr. Green

Сега, ако иzлеzе още някоя форумка и... ще стане вьргала  Laughing
Shocked аааа, шси гледаш работата! ooooh!
Аз първа си го заплюх! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Ааа, шсь бийм, усещам.
няма пьрва, няма втора, която победи  Naughty

Е ,моята пуретка си е дива и непокорна и тя си знае коя е ...... Който се смята за такава пуретка нека заповяда  Simple Smile
ЗаповяД! Whistling
Ама обещаваш ли, че няма да нашишкавея? Thinking

arrows , нема се предреждаш! Naughty Аз първа заповядах! Whistling Whistling Whistling

 Sob
Кьде се zаблеях по другите теми... ах, ах...
хьм, а с какво ще докажеш, че си дива и непокорна?  Wink
Оле , мале тук се стигна до пердах като че ли ... а аз бедничкия искам само любов ...

# 46
  • Мнения: 3 036
Качих 5, 6 килограма.Това е до психика.Да се запълни вакума т.е. липсата на цигара.
Може да стане със физически труд или спорт.Не и със семки или дъвка

# 47
  • Мнения: 138
Та да видим кой ще докаже или покаже ,че е ДИВА и НЕПОКОРНА !

# 48
  • Мнения: 7 723
Та да видим кой ще докаже или покаже ,че е ДИВА и НЕПОКОРНА !
arrows пак блее по темите, нали? Twisted Evil

Наско, искам да ме убедиш, че с тези пури няма да надебелея! Wink Whistling

# 49
  • Мнения: 3 611
Та да видим кой ще докаже или покаже ,че е ДИВА и НЕПОКОРНА !
arrows пак блее по темите, нали? Twisted Evil

Наско, искам да ме убедиш, че с тези пури няма да надебелея! Wink Whistling

Заблеяла се е Ероуz по темите...   Crazy
Наско, я вzеми убеди убеди и мен  Wink

# 50
  • Мнения: 138
Ооооо от тези любовни пури даже се отслабва ...Свързани са с определени летежи .. крилати движения ... почти се чувстваш  в безТЕГЛОвност  и си е така ....
Как да се надебелее тогава ... newsm78

# 51
  • Мнения: 7 723
Наско, вече съм ти любим човек, нали? Whistling Нали???  Flutter
Кажи "Да"! Praynig Flutter Flutter Flutter

# 52
  • Мнения: 138
Наско, вече съм ти любим човек, нали? Whistling Нали???  Flutter
Кажи "Да"! Praynig Flutter Flutter Flutter
А дали си дива и непокорна ... все пак е хубаво да зная ...нали Simple Smile
Докажи/покажи ми че си ...

# 53
  • Мнения: 3 611
Наско, вече съм ти любим човек, нали? Whistling Нали???  Flutter
Кажи "Да"! Praynig Flutter Flutter Flutter
А дали си дива и непокорна ... все пак е хубаво да зная ...нали Simple Smile
Докажи/покажи ми че си ...


хо хо хо Рускееее, опърничав ще дойде тоя Наско, хо хо хо никакво "ДА "не чух   Mr. Green

Да минаваме на лични викам, че оспамихме убавата тема  Laughing

# 54
  • Мнения: 7 723
....Да минаваме на лични викам, че оспамихме убавата тема  Laughing
Чакай само да му кажа, че мога да правя и сърчица от дим.... bowuu

# 55
  • Мнения: 138
....Да минаваме на лични викам, че оспамихме убавата тема  Laughing
Чакай само да му кажа, че мога да правя и сърчица от дим.... bowuu
Абе то надебеляването и безТЕГЛОвността не зависят от това кой може да прави сърчица , а от ДИВАТА трева...
Спирам ,че вече ще ме гонят !

# 56
  • Мнения: 5 103
Ша ви бия не ми спамете темата Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 3 611
....Да минаваме на лични викам, че оспамихме убавата тема  Laughing
Чакай само да му кажа, че мога да правя и сърчица от дим.... bowuu
Абе то надебеляването и безТЕГЛОвността не зависят от това кой може да прави сърчица , а от ДИВАТА трева...
Спирам ,че вече ще ме гонят !

Виж такова и аz не бих откаzала да пушна...  Whistling

# 58
  • Мнения: 667
Качих може би 6-7 кг.  Някъде бях чела, че е нормално при отказване на цигарите да се качат до ок. 5 кг. - другото си било от похапване.
Пушех ок. кутия и половина дневно. След като спрях, разбрах какво значи да дишаш нормално /бях забравила, явно/. Не пуша от 11 години, до скоро сънувах, че припалвам и всичко отива по дяволите.

# 59
  • Мнения: 735
Аз лично отказах цигарите преди 5 години. Качих 5 кг, но спрях да пуша изведнъж и абсолютно категорично. Чувствам се чудесно оттогава и боледувам мноооого по-малко, дори мога да кажа, че почти не се разболявам от разните му настинки, а когато кашлям минава бързо и леко. Преди, когато пушех на зима боледувах поне по 2-3 пъти. Нямам представа доколко нещата са свързани, но това ми решение е едно от най-хубавите в живота ми. Мога да кажа със сигурност, че съм по-здрава и щастлива откакто напълнях и спрях цигарите. Бях правила опити на няколко пъти с намаляване, но докато не спрях от раз нямаше ефект, намалих и ходенето по кафе тогава, за да стане по-лесно, впоследствие спрях да пия и кафе  Joy Но спирането на цигарите при мен не беше никак лесно- изпаднах в депресия, която после лекувах с много воля и инат около половин година  Peace Знам само, че за нищо на света няма да пропуша пак след всички мъки, които преживях на времето  ooooh! Naughty

# 60
  • Мнения: 5 362
Не.
За втори път вече спирам цигарите(и мисля това да е окончателно).Но за качване на килограми в следствие на това-не съм забелязала.Даже напротив.

# 61
  • Мнения: 842
Аз ги отказах преди две години с помощта на Табекс. Качих 4 килограма, които така и не можах да сваля. 

# 62
  • Мнения: 766
Отказах ги в момента в който разбрах, че съм бременна.
Първите два месеца качих 10 килограма, и причината не беше бременността.
За цялата бременност - 30 кг. После година и нещо кърмене. Бяха ми останали 4-5 кг след като отбих. Пропуших отново и оп изчезнаха.
Обаче нито се харесвам толкова слаба, а кожата си я мразя.
Тряяябва да ги спраааа.

# 63
  • Мнения: 1 259
Приятелят ми качи над 5кг(направи коремче),но тъй като причината за отказването на цигарите бях аз,се радвам....сега не иска и да види цигари-мрази ги както и аз! #2gunfire

# 64
  • Благоевград
  • Мнения: 84
Качих доста- около 6-7 килограма.Успях да ги сваля с постене по Коледа и Великден и много движение- 3 пъти в седмицата спорт- тае-бо  и пилатес.Ама това беше преди 4 години.

# 65
  • Мнения: 504
Почнах диета от преди 6 месеца, цигарите ги спрях от преди 4 месеца. В момента те са ми просто още едно ограничение, както сладкото и тестяното например.

# 66
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Спрях ги преди 2.5 месеца и от тогава не съм качила килограми,свалих даже 1 Hug

# 67
  • Мнения: 3 360
Качих почти 5кг,но се опитвах да не ям и спортувах повече...Можех и повече де Laughing

# 68
  • Мнения: 6 958
Интересни мнения Rolling Eyes  Спрях ги за 7 месеца, започнах да ям много повече, сега пак пуша...  Whistling Пиша, защото ми стана интересно да следя вашите теории  Peace

# 69
  • Варна
  • Мнения: 672
Мен точно заради качване на кг  изпитвам страх направо да спра да пуша! Страшно много искам да ги откажа  Crazy Но ако започна да ям повече ........ #2gunfire

# 70
  • Мнения: 4 447
Спрях цигарите на 12.12.2006 - ще стане година вече. Много съм горда. Не съм качила килограми, но бях на режим преди и след това.
Интересното е, че пропуших, мислейки, че ще ми намалее апетита и ще отслабна... ooooh!

# 71
  • Мнения: 268
Отказах цигарите преди години за 6 месеца. Не напълнях, но преди и след това бях на диетичен режим. Последно ги отказах от 15-ти до 30-ти септември и качих 6 кг. Не съм се тъпкала, но пък си хапвах с апетит и ми беше мноого вкусно.

# 72
  • Мнения: 42
Аз спрях да пу6а преди една година в на4алото имах голямо желание да се тъп4а с какво ли не само и само да не пу6а и ре6их като 6те се тъп4а да е с ябълки.Итака всеки път когато бе6е време за цигара ядях ябълки не знам колко кила ябълки пометох но резултата е на лице ве4е една година без цигари и без да съм напълняла даже отслабнах малко.Сега се 4увствам перфектно и съм много 6тастлива 4е най после се преборих тях.

# 73
  • Мнения: 1 241
Спрях цигарите на 12.12.2006 -
ха, аз на 12.12.2005 hahaha
с табекс, напълнях с повече от 10 кг, които още се мъча да сваля, но не съжалявам
по-късно сестра ми каза, че от спирането на табекса се пълнеело много
не знам, може и той да е виновен newsm78

# 74
  • Мнения: 4 447
И аз пих Табекс, мисля че ми помогна. Въпроса е в главата най-вече. Може и да съм си внушила, че помагат, но важното е, че успях! Hug

# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Не знам как стана. Реших и за три дн спрях. Аз съм много крайна. Ако пуша- ще пуша по 2-3 кутии. Ако не- ги сирам.
Купих си табекс. Започнах да го пия като ми се допуши, а не по схема. Изпивам хапчето и след половин час паля. Така ървият ден изпуших 10-на, вторияр 5-6. И на третият- 2. И си казах...е, аз щом можах от 60 на 2 да мина, значи мога и  без тях. И така- от четвъртичя път спрях.
Изумих всички. В къщи имах няколко картона цигари../никога не съм оставала само с един картон/. Раздадох ги с кеф.

И аз като Монда.
Или пуша много или не пуша - средно положение няма.
Един прекрасен ден си изпуших последната цигара и от тогава не съм пушила, седми месец върви вече. Пиех табекс, но не по схема, а само, когато ми се допуши. Около седмица време, след това нямах нужда, дори не си допих опаковката.
Качила съм два-три килограма. Не ми пречат, защото са равномерно разпределени, също и на подходящо място има  Wink

# 76
  • Мнения: 667
Мен точно заради качване на кг  изпитвам страх направо да спра да пуша! Страшно много искам да ги откажа  Crazy Но ако започна да ям повече ........ #2gunfire

Предполагам, че ако си на режим, няма да напълнееш.
Пробвай, ползата е много по-голяма от вредата /няколко кг. повече/

# 77
  • Мнения: 1 674
Здравейте майчета!Аз не пуша вече 2 години.Реших от веднъж и край.Понапълнях не по-вече от 5 кг.След това забремехях и родих дъщеря си.Тя вече е на 4 месеца и сега ще мисля как ще смъквам кила.Чувствам се страхотно  Simple Smileнай-вече сутрин.Нямам лош дъх.Учудих се колко лесно вече изкачвам нанагорнището към дома.Не се задъхвам.И-и-и-и-и имам мн свободно време.Вече не ме дразни някой Sick,който е запалил цигара.Не мисля да пропушвам отново.(колко мн загубено време) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт