За дрехи втора употреба?

  • 10 485
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
Не бих купила такива на детето си.
Но сьм му обличала подарени носени дрешки, ама zнам кое дете ги е носило. Една пералня... никакьв проблем.

# 16
   не ми харесва дрехите там Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 552
Купувала съм и съм доволна ог гях.Обикновенно качеството им е много по добро от някой наши стоки.Вземала съм и на децата .Има много хубави неща,но трябва късмет,за да попаднеш на такива.Случвало ми се е да си купя чисто нови дрехи-с етикетите.Не ми се случва често ,но има дрехи ,които си заслужава да купиш от там.Имам познати,които се обличат от там,нищо,че могат да си позволят  да си пазаруват от бутици и като ги видиш по нищо не можеш да разбереш ,че са с дрехи втора употреба.

На същото мнение съм.

# 18
  • Мнения: 389
Не,не бих купила на децата си такива дрехи и дано не ми се налага.Не мога да преодолея мисълта,че са носени от някой,гнус ме е,въпреки че ги третират с препарати.Виж ако са от близък човек или дете бих ги взела.

Аз съм на същото мнение. Мисълта, че са носени от други хора направо ме влудява.

Подкрепям напълно!
 newsm10

# 19
  • Мнения: 474
Не влизам в такива магазини. Надявам се и да не ми се наложи. Самата миризма ми действа свръх погнусяващо. Иначе за детето имам някои дрешки, дадени от братовчедите ни. Обличам му ги за домашни дрехи, за пижамки и т.н. Вършат работа и не ме е гнус- от моите любими племенници са.  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Купувала съм. Въпросът изобщо не е дали ти се налага или не, на мен също не ми се налага, просто ми харесва Grinning Подсещате ме, че отдааавна не съм го правила. Нямам вече време да ровичкам Sad А какви попадения има само!!!

# 21
  • Мнения: 6 472
Да купувала съм. Не от нужда, а просто защото нещо ми е харесало. Наистина понякога в подходящите магазини има голелеми попадения. Преди известно време имаше няколко теми за тези магазини и даже снимков материал бяхме пускали.
Напоследък престанах да си пазарувам от тях, защото и там го обърнаха на печалбарство Rolling Eyes В хубавите магазини цената на килограм мина 25 лв. Покупката от там ми излиза мааалко по евтино от пазаруването по време на намаления в МОЛ-а примерно. При това положение определено предпочитам да си взема новичко.

# 22
  • Мнения: 386
Да купувала съм. Не от нужда, а просто защото нещо ми е харесало. Наистина понякога в подходящите магазини има голелеми попадения. Преди известно време имаше няколко теми за тези магазини и даже снимков материал бяхме пускали.
Напоследък престанах да си пазарувам от тях, защото и там го обърнаха на печалбарство Rolling Eyes В хубавите магазини цената на килограм мина 25 лв. Покупката от там ми излиза мааалко по евтино от пазаруването по време на намаления в МОЛ-а примерно. При това положение определено предпочитам да си взема новичко.
права си, и аз нещо се дразня напоследък.
другото, което не мога да приема е секнд хендите с цени на всяко отделно нещо - така понякога изобщо не излизат на сметка нещата.

# 23
  • Мнения: 804
Аз пък обичам да се завирам и да ровичкам в малките сбутани магазинчета от тозш тип. Там има страхотни находки и цените са повече от смешни. Намират се грамадни дрехи от страхотни материи и в повечето случаи - съвсем нови. Това е истинско предизвикателство за фантазията. Преди около месец купих огромна рокля от фина ръчно рисувана  коприна и от нея станаха два шала, каквито дори и да имам възможност да купя - няма от къде. Намират се и дрехи от сурова коприна, която е изключително приятна за носене. За мен пазаруването от тези магазини е хоби.

# 24
  • Мнения: 729
Аз също обичам да се ровя в такива магазини,но напоследък нямам това време.Има много оригинални и качественни неща.

# 25
  • Мнения: 5 401
Не обичам дрехи втора употреба! Не от снобария, а от спомени, свързани с детството ми когато едни американски братовчедки редовно си изсипваха гардероба в моя. Те даваха дрехите на майка ми, а аз си мълчах да не се обиди някой. Носила съм чат-пат нещичко, което ми е харесвало, но в 90% от случаите ми е било обидно.

На малкия миналата година купих 2-3 дрешки от Продавалника, но вече съм се отказала.

# 26
  • Мнения: 857
Хах аз лично съм си купувала дрехи втора употреба и то почти винаги маркови.
Дори съм попадала на чисто нови, с етикета.
В моят град има много такива магазини с наистина добри стоки
Веднъж попаднах на маратонки пума за 7 лева  Hug и то доста запазени

# 27
  • Мнения: 804
Хах аз лично съм си купувала дрехи втора употреба и то почти винаги маркови.
Дори съм попадала на чисто нови, с етикета.
В моят град има много такива магазини с наистина добри стоки
Веднъж попаднах на маратонки пума за 7 лева  Hug и то доста запазени

Издай името на града! Не е честно да се пази такава информация от ценители Grinning

# 28
  • Мнения: 857
Хах аз лично съм си купувала дрехи втора употреба и то почти винаги маркови.
Дори съм попадала на чисто нови, с етикета.
В моят град има много такива магазини с наистина добри стоки
Веднъж попаднах на маратонки пума за 7 лева  Hug и то доста запазени

Издай името на града! Не е честно да се пази такава информация от ценители Grinning
Kазанлък .. наистина доста са магазините.Повечето ги държи една рускиня, която има магазини дори в София.Вече има и магазин, в който има все по-нови стоки/някой с етикета направо/ и всяка дреха е с отделна цена.За секънд хенд са скъпички, но винаги има добри попадения  Mr. Green Та когато имам време минавам на бързо през няколко магазинчета и почти винаги си взимам по някое парцалче

# 29
  • Мнения: 804
Даа, така вече може. Знам и двата магазина в София. Единия е с много качествена стока, а в другия се намират находки, но като цяло качеството не е много добро.

Общи условия

Активация на акаунт