Свекърва ми набила детето

  • 6 202
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Бабите и дядовците имат позволението ми да го шляпат по дупето ако предава много фасони. Това не го броя за бой. Ако посяга да ги удря, да я бият през ръцете ...
И аз съм дала карт бланш. Много се вживявате Laughing Никой нормален човек не  пребива малко дете. Ако имам съмение, че ще му посегнат недопустимо, въобше не би стъпил у тях. Ама да се втечнява по пода и да им се качва на главите и те да не смеят да го  пляснат по дупето, щото нали е чуждо дете - айде нема нужда Laughing
Абсолютно съгласна! И само да вметна.... Щом детето е при баба си и дядо си да го гледат, значи те в момента заместват родителите, придобиват техните права (щом поемат и задълженията им Simple Smile ) и някое и друго пляскане по дупето не може да се брои за малтретиране.
За тези хора сигурно е нормално, такива са им разбиранията. И вместо да изпадаш в гневни изблици, поговори с тях и им обясни своето виждане по въпроса. Как очакваш някой да се съобрази с нечие, неизвестно нему, мнение!?

# 31
  • Мнения: 593
Набила детето???????? Мале щях да я смачкам #2gunfire Че как така ще го бие защото не иска да заспи? Значи аз всеки ден трябва да го бия моето че заспива трудно. Ужас....... и факта че е свекърва ми , още повече ще ме вбеси.

# 32
  • Мнения: 593
 Щом няма здрави нерви да гледа малко дете, повече нямаше да й го давам!

# 33
  • Мнения: 2 723
Обаждаш и се по телефона и и казваш, че детето ти не иска да ходи при нея повече, защото го бие.

Нека доказва може ли дете на 1 година да говори Naughty

# 34
  • София
  • Мнения: 593
Хайде стига бе!........ #2gunfire Естествено че за всеки родител детето му е специално ,ами детето на детето му?Надявам се че разбирате накьде бия ThinkingЯсно си личи че на жената това й е практика дотолкова ,че тя не се замисля за какво удря.Иначе аз сьм за психологическия вид наказания.

# 35
Напълно съм съгласна с мнението на Duncho.Я стига сте се превземали,плясна ла го жената.Ами като няма навици какво да го прави.Не искало да спи.Че още от сега ако се налага и всички се съобразяват с него,незнам докъде ще я докарате.След годината децата много добре разбират какво им се казва,така,че правилата са си правила.Против боя съм,но едно пошляпване по дупето,понякога върши чудеса,така,че няма повод за сръдни.

# 36
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Я стига сте се превземали,плясна ла го жената.Ами като няма навици какво да го прави.
Какви навици при дете на 1г и 3м, к`ви пет лева? Crazy
И защо ли влизаш като гост? Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 593
Сетих се и нещо друго да я се позамисля женицата не е много лицеприятно ,но следващия пьт като ви дойде на гости и покажи форумите "Искам бебе" и "Родители преживели загуба" да поразмишлява дали някой от тези хора ще си позволи да раздава шамари защото детето му не иска да спи #Crazy

# 38
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Щерката от време на време не иска да заспива - ляга, гушка се и след 5 мин изритва завивките, сяда и нищо... седи такат 10-20-30 мин не дава да я гушнеш ... след кандърми ляга и след 10 мин пак същото. А и се спи та 2 не вижда. В този случай един шамар по дупето от мама, 2 мин рев и следва здрав сън до сутринта ....
това е при нас ....

# 39
  • Мнения: 288
   Щом смяташ плясването по дупето за бой, а свекърва си за чудовище, което е направило нещо непростимо, та го изтипосваш във форума, повече не си давай детето при нея. Ама никога, дори и да имаш мнооого голяма нужда от помощ. А такава ще имаш, и тогава си спомни как си се жалвала от нея. Не одобрявам наистина пляскане на мъничко дете, но не мислиш ли, че и свекърва ти е имала нужда от малко почивка, възрастна жена е все пак, освен това е друго поколение, с други виждания.Ако пляскането е помогнало детето да спре да се глези и да легне в леглото, не е толкова страшно.
    Не мога да разбера наистина някои жени как си тръшват детето при всеки удобен случай на възрастни хора да им ги гледат и търпят капризите, а после ги плюят, особено свекървите. Ако ти беше майка, нямаше да си толкова потресена от пляскане по дупето. Хайде де, нас никога не са ни плясвали!
    Наистина стига сте се превземали.Шамар и пошляпване са различни неща.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 554
[Какви навици при дете на 1г и 3м, к`ви пет лева? Crazy


Не виждам никаква причина да се учудваш. Синът ми е на 1 година и 3 месеца и съм се постарала да му ги създам. Особено със съня. На обяд заспива САМ в 13 часа плюс минус 5 минути. Вечер в 20.30 ч.
И не разрешавам никакви нарушения на режима.

Само, че за да създадеш навик трябва търпение и постоянство.

# 41
  • София
  • Мнения: 593
Щерката от време на време не иска да заспива - ляга, гушка се и след 5 мин изритва завивките, сяда и нищо... седи такат 10-20-30 мин не дава да я гушнеш ... след кандърми ляга и след 10 мин пак същото. А и се спи та 2 не вижда. В този случай един шамар по дупето от мама, 2 мин рев и следва здрав сън до сутринта ....
това е при нас ....
Хм имам мнение но няма да коментирам защото авторьт ми е симпатичен от разсьждения и коментари в други теми.                                                                        
   Щом смяташ плясването по дупето за бой, а свекърва си за чудовище, което е направило нещо непростимо, та го изтипосваш във форума, повече не си давай детето при нея. Ама никога, дори и да имаш мнооого голяма нужда от помощ. А такава ще имаш, и тогава си спомни как си се жалвала от нея. Не одобрявам наистина пляскане на мъничко дете, но не мислиш ли, че и свекърва ти е имала нужда от малко почивка, възрастна жена е все пак, освен това е друго поколение, с други виждания.Ако пляскането е помогнало детето да спре да се глези и да легне в леглото, не е толкова страшно.
    Не мога да разбера наистина някои жени как си тръшват детето при всеки удобен случай на възрастни хора да им ги гледат и търпят капризите, а после ги плюят, особено свекървите. Ако ти беше майка, нямаше да си толкова потресена от пляскане по дупето. Хайде де, нас никога не са ни плясвали!
    Наистина стига сте се превземали.Шамар и пошляпване са различни неща.
Защо реши че си го е трьшнала да й го гледат а не са изявили желание да се порадват на вучето?Моля дьщеря си за всако хранене около 4/5 пьти на ден и за всько сане представяш ли си ако раздавам пошляпвания всеки пьт #Crazy"Няма начин да няма и друг начин" стига да имаш желание да го намериш.

# 42
  • София
  • Мнения: 593
Ох сьжелявам за грешките в предния си пост но се #Cussing out

# 43
  • София
  • Мнения: 9 115
Аз бих се скарала- ясно и категорично. Не съм го носила 9 месеца това дете, гушкала и милвала, за да го удря някой  Shocked Ако не може да си сдържа нервите, няма да го оставям детето насаме с нея.

# 44
  • София
  • Мнения: 593
[Какви навици при дете на 1г и 3м, к`ви пет лева? Crazy


Не виждам никаква причина да се учудваш. Синът ми е на 1 година и 3 месеца и съм се постарала да му ги създам. Особено със съня. На обяд заспива САМ в 13 часа плюс минус 5 минути. Вечер в 20.30 ч.
И не разрешавам никакви нарушения на режима.

Само, че за да създадеш навик трябва търпение и постоянство.
Даа това сигурно не включва шамари доколкото имам изградено мнение за теб Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт