Режим на Пиер Дюкан - 38 част

  • 24 972
  • 553
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 245
Момичета, интервютата минаха супер! Утре имам още 1 интервю, пак да стискате палци, за да мине добре.  Hug
Следващата седмица ще се видя с шефовете на фирмите и ще реша в коя фирма ме искат и в коя аз ги искам!  Thinking

Мерси многооооооо момичета! Обичам ви!  Hug

# 526
  • Мнения: 1 138
dezire_s благодаря ти още веднъж.  fingerscrossed за прегледа.

Благодаря и на другите мимичета Hug

# 527
  • Мнения: 1 138
Ох пак съм аз, сетих се да ви питам а какво закусвате?
В ударния режим има ли закуска?

# 528
  • Мнения: 3 640
Поли, не само, че има закуска, но тя е задължителна - за всички етапи!  Peace Най-често закусваме обезмаслено кисело мляко с овесени трици или от кексчето на Фоли, или палачинка по дюкански (виж темата с рецепти).

# 529
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря на всички ви за стиснатите палци! Hug Hug Heart Eyes
Михи, стискам палци! Peace
Дорчест, и аз ги мразя! #2gunfire Дори ги ненавиждам, особено от това лято, когато усещах, че губя бебето и никой не си помръдваше пръста........ Sad

# 530
  • Мнения: 2 331
Дези, късмет!Дано всичко е наред!

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
А сега здрасти   afwitch че все изниква нещо и не мога да пиша  Най-вече темата за стачката, все се заричам да не чета и да не пиша там и все натам ме влече  #Cussing out
Ала-бала, честит Рожден ден на синчето ти! Да е жив, здрав и много весел!   newsm59  ura Tada
Тали, Поли, добре дошли   bouquet
Вани, браво за намалението  smile3501
Мишле, браво и на теб!  smile3501 За утре стискам палци  fingerscrossed
И на Елена  smile3501
И на Били  smile3501
Съни, честит ти един месец на Дюк!   newsm51
Цвети, на теб честити ти два месеца!  smile3525
Били и на теб двумесечие! newsm51
Мъничка, какво казват алерголозите?  newsm78
Кри, дано малкият ти вече е по-добре!  Peace
Фоли  Hug
Дезире, на теб са ти малко килограмите и е естествено да си личат доста свалените.  Peace
Аби , а как ти се отразиха купоните?  Mr. Green
Мише, браво  smile3501
Пепа, здравето е най-важно   bouquet
Маша, това за панталона направо си е супер  newsm10
Дори, сега ще фърля едно око на дира и ще се скарам
Джини, можеше малко повече да напишеш
Драма, като ти се яде сладко - Кола Лайт, Мляко със степче, такива неща ... Или дъвка без захар.  Peace
Мира, добре дошла  Hug Момичетата са ти отговорили за кърменето, че може направо 3 фаза  Peace
Айсче, приятна почивка
Още нещо щях да пиша, ама забравих. Като се сетя - тогава  Blush

# 532
  • Мнения: 272
 Здравейте сладички
  bouquetВещи--- при толково много гости и купони не качих грам ,но и не свалих грам. Аз през цялото време бях на смесен режим .Просто не съм правила чисто протеинови дни. Днес ми е първия дотук съм без прегрешения. Ще направя 7/7 дано се справя.

Тали, Поли, добре дошли  надявам се да се чувствате добре при нас.

Мишле-и аз ти стискам палци

Цвети, на теб честити ти два месеца!

Вани, браво за намалението .

Пепи пожелавам ти бързо оздравяване .

Всички които не съм споменала обичам ви и ви се радвам ../
Сега ще правя вечеря после ще пиша пак.


# 533
  • Мнения: 745
mihaella77 - супер ще мине и това интервю и после ти ще избираш, не те  Peace
Дезире_S - не се тревожи мила, дано всичко да е наред с очичките. Стискам палци  Hug
Пепи - бързо оздравяване и от мен  Hug

Аз сега ще правя желирано мляко, за първи път ще правя нещо с желатин и дано стане   chef

# 534
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Да си кажа за срещата, да се видим ние сега, пък другата седмица пак, то не пречи, аз нали съм волна птичка в майчинство и нямам големи ангажименти, свободно време имам по всяко време

Днес си взех извара от Пикадилито, то вкусно било, пък аз си мислех кой знае каква е кофти  Sick
И веднага да си признае кой изкупи сичкия овес, нямаше и грам, та си взех пшеница да си зобам

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Кали, каква извара? Защото аз все на разни гнусотии попадам  Sick

# 536
  • Мнения: 1 314
Вещи, точно тази извара, дето я продават в Пикадили, насипна, обезмаслена, към 3.50 лв/кг е много вкусна, много повече ми харесва от тази на дядо Либен, която едвам предъвквам! bowuu Последно си купих от тази на кг в Кауфланд, но и тя-гола вода!

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
На мен най-гнусна ми е на Маджаров - опакована като салам  Sick Sick Sick Дори и в яйцата не мога да я ям, прилича ми на пясък  Mr. Green

# 538
  • Мнения: 745
Цитат
И веднага да си признае кой изкупи сичкия овес, нямаше и грам, та си взех пшеница да си зобам
hahaha hahaha аз бях - 3 пакета си купих  Joy Joy Joy

Вещи - на Маджаров и аз въобще не я понасям. Купувам си насипна - ама дали е обезмаслена??? Има и една друга - в пакетчета по половин килограм - като си взема от нея ще ти кажа марката.

# 539
  • Мнения: 3 640
Вещи, благодаря!  Hug
Миленка, страхотна вечря си ни сервирала.  Heart Eyes
И на мен изварата на "Дядо Либен" не ми харесва.  Sick А насипна не смея да купувам, че хич не се знае колко обезмаслена е.

Отчет за днес:
Закуска - 1/2 кисело мляко "Култура" с 2 с.л. овесени трици.
10 часа - 6 парченца шунка лайт и малко Ескиза Фитлайн.
Обяд - пилешки хапки на тефлонов тиган със сос от Ескиза Фитлайн и дижонска горчица.
14 часа - 1 безкофеиново капучино.
16 часа - 1/2 кисело мляко "Култура" с подсладител.
Вечеря - шунка лайт и извара с шарена сол.
Вода - 2 л.
Физическа активност - липсва.

Лека вечер на всички!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт