Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 426
Мили мами, помагайте, поканиха ме довечера на рожден ден на жената на мой братовчед. Обикновено се сещам за подарък още като си помисля за човека, ама сега нещо мозъкът ми се е изгладил и не ми хрумва нищичко. Жената прави 32 години днеска, доста е задоволена и е малко тип трудно харесваща каквото и да било. Дайте някакви хитри съвети!

# 1
  • София
  • Мнения: 461
Ами може да й подариш талон за процедури в някой салон или СПА комплекс. За това се сещам на първо време. Ако харесва такива неща, разбира се.

# 2
  • Мнения: 46
Разгледай ТУК
Може да й харесаш някой спа-пакет Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 436
Може би ще се зарадва на книга ?!?
Поне аз винаги се радвам на хубава книга. Това е един от универсалните  подаръци, по всякакъв повод можеш да подариш книга.
А пък ти може да прецениш какъв жанр да бъде четивото.  Peace

# 4
  • Мнения: 569
Носи ли бижута,можеш да и подариш сребро ака носи такова или друг тип-нещо, което е по нестандартно и ще и направи впе4атление

# 5
  • Мнения: 4 138
да подариш някому спа процедура означава, че намираш визията му за лоша. както подаряването на парфюм не е добра идея. подари и билет за мъжки стриптииз Mr. Green

# 6
  • Мнения: 804
Някакво екзотично цвете или нещо от магазините Инти. Там има интересни и ефектни неща, които освен всичко друго носят и някакво послание.

# 7
  • Мнения: 7 474
Кажи до колко пари да е, така е много относително Rolling Eyes

# 8
Ами може да й подариш талон за процедури в някой салон или СПА комплекс. За това се сещам на първо време. Ако харесва такива неща, разбира се.

Взе ми го от... пръстите  Laughing
Не знам дали има жена, която не би се зарадвала на такъв подарък  Peace

# 9
да подариш някому спа процедура означава, че намираш визията му за лоша. както подаряването на парфюм не е добра идея. подари и билет за мъжки стриптииз Mr. Green

Какво общо има една релаксираща процедура с лошата визия?  newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Кутия за бижута Peace Има направени като куфарчета с няколко чекмеджета, има и такива, на които се вади по-малка кутия за път. Супер удобно нещо и ефекто като подарък, според мен.

# 11
  • Мнения: 1 492
Хубава саксия с цвете и ето тази шоколадова мида, например Цялата е от шоколад и е пълна с ръчно изработени шок. бонбони. Може да има всичко, но едва ли яла такива пък Crossing Arms
 http://gift.bg/index.php?lng=&prod=738

# 12
  • Мнения: 516
Бутилка вино.

# 13
  • София
  • Мнения: 748
Аз бих се зарадвала на хубава готварска книга.

# 14
  • Мнения: 44
Обикновено купувам някакъв сувенир.
Разгледай тук:

http://vicko-bg.com/prod.php?cat_prod=30
http://podnosi.com/20/21.html

# 15
  • Мнения: 6
Аз съм за книга.  bowuu Само трябва да разбреш,какво ще и бъде интересно да чете.  Heart Eyes

# 16
# 17
  • Мнения: 7 474
Бижу за GSM има доста голям избор  Rolling Eyes (зависи от нейният де)
Хубав колан, портмоне, чанта, кажени ръкавици...

# 18
  • Мнения: 3 423
Подари й билети за театър.
Подари й вибратор.
Подари й карта за масаж.
Подари й будилник.
Подари й шал.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
Разгледай ТУК
Може да й харесаш някой спа-пакет Rolling Eyes
  Тоя сайт е чуден, можеш да подариш билборд  Crazy Не ти де, по принцип  Wink Винаги съм се чудила колко ли струва, благодарение на форума вече знам  Sunglasses Mr. Green

# 20
  • Мнения: 25 669
Подари й продупчен презерватив. След 9 месеца няма да й остава време за капризи.  Mr. Green

ПП Може и домашно животно някакво, резултатът ще е по-скоростен.  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 541
Наистина зависи от цената, която си готова да платиш, но иначе моят арсенал за такива случаи е: Спа процедури с отворен час обаче, че съм виждала и подаръци с точно определен ден и час  Wink , нещо от магазините за луксозни дом. потреби (ама че гадно звучи това) genesis или още по- луксозните по Витошка, където има и от онези колекционерски статуетки на дебелите дами или моделите (това вече си зависи от човека, стила и предпочитанията), както и gift  сертификат за някой предпочитан от нея магазин. Това се сещам на прима виста поне....

# 22
  • Мнения: 550
дръвче- бонсай с малки лимончета или мандаринки... много са красиви Simple Smile но дали ще може да му се радва дълго..? Simple Smile
или нещо такова (откраднах го от подфорум хоби): Simple Smile

# 23
  • Мнения: 877
Искам бонсай с мандарини. Къде да намеря? Идеята е супер!

# 24
  • Мнения: 550
мии.. къде... в по-големите цветарски магазини, например на графа срещу попа Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 428
нещо красиво от Сваровски

# 26
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Ами като си има всичко - подари й хубав букет цветя и най-добри пожелания!

# 27
  • Мнения: 224
Трудно ще намериш качествен бонсай. Поне изборът в София по цветарските магазини е много малък. Наскоро и аз исках да купя такова дръвче за подарък и навсякъде има само фикуси. Иглолистни и овощки никъде не видях. Т.е. не възлагай прекалено много надежди. А качественият иглолистен бонсай струва много (нкл. стотин лв.). Освен това отглаждането на тези дръвчета е много пипкава работа - подстригване, кастрене, поливане иначе ще си порастне като обикновено голямо дърво.

# 28
  • Мнения: 1 426
Супер, момичета, много благодаря, почти всички предложения ми допаднаха и ще ги използвам за един и друг случай. За братчедката първо се запалих по спа-то, ама нещо цените ми се видяха в повече, та спа за двама ще подаря на мъжа ми за поредната ни годишнина от сватбата. После оная бонбониера-мида ми взе акъла, ама те искат предварителна заявка... Та тя ще остане за сестра ми... И разни други неща ми харесаха, та май няма да ми се налага много да мисля за новогодишни подаръци.
В крайна сметка се спрях на екзотичното цвете - бонзай или, ако са много скъпи, палма някоя или нещо по-така точно от оня магазин на Графа. И една луксозна бонбониера.
Още веднъж благодаря!

# 29

Това е страхотен подарък- БИЛБОРД Praynig  винаги съм искала такъв подарък. След месец ставам на 30  ooooh!, дано някой се сети да ми го подари!! Embarassed Rolling Eyes Flutter Wink Wink

# 30
  • Мнения: 2 891

В крайна сметка се спрях на екзотичното цвете - бонзай или, ако са много скъпи, палма някоя или нещо по-така точно от оня магазин на Графа.

Потърси в някоя борса за цветя. Ще ти излезе доста по-евтино. Има една в света Тоица, която е само за саксийни цветя. Има много голям избор.

# 31
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Шоколадовата мида е супер.

# 32
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Сайтът е страхотен    bouquet
Не се ли пише бонзай ?

# 33
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз получих за един от рожденните си дни кутия за бижута. Каква кутия - куфар. Розовичък, лъскав, с чекмедженца, в които като допълнение към подаръка имаше и златни бижута. Повярвайте ми, на кутията се зарадвах много повече, макар че ги имам немалко. Но по принцип съм привърженик на идеята за подаряване на неща, на които после не се налага да им търся място и да ги съчетавам с други неща. Така че, идеите за процедури, вино и цветя ми допадат най-много.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 890

Това е страхотен подарък- БИЛБОРД Praynig  винаги съм искала такъв подарък. След месец ставам на 30  ooooh!, дано някой се сети да ми го подари!! Embarassed Rolling Eyes Flutter Wink Wink
  И аз !!!  Embarassed Sunglasses Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 6 999
Дано да обича цветя  Peace

Аз съм от хората, на които трудно се подаряват подаръци /според близките ми/. На последния ми РД от офиса ми подариха 2 много ефектни вази, но миналата година ми подариха две също толкова ефектни... Няма къде да ги слагам. Подариха ми и цветя в саксия - а аз не обичам. Отглеждам си 3 саксии от няма какво /подаръци/ и последната просто ще я подаря на майка ми преди да я убия...както се случи с един бонсай  Embarassed

Една жена винаги има нужда от още едно бижу /има и евтини, но много хубави/ или още един парфюм или от нещо друго...лично каквото китка, сувенир или подобно не са.

# 36
  • Мнения: 2 723
Съгласна съм с Иса.
Саксии и вази не стават за подарък, аз поне не бих се зарадвала.
Изобщо, мразя подаръци, които не са лични.

Мдам, бижу или парфюм.

# 37
  • Мнения: 2 237
Ние на една такава и подарихме шарж направен по нейна снимка.Беше нарисуван много добре и беше весел и закачлив.Тя обаче има чуство за хумор и много се смя.Хареса го и сега виси на стената и.

Общи условия

Активация на акаунт