циврите ли за коса?

  • 3 406
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Имам предвид отрязана коса. Или винаги си казвате "ще порасне" и това е.  На мен все още ми се случва.. Sad защо ли е така?

# 1
  • Мнения: 2 047
   Ядосвам се по-скоро. Ако не ми хареса как са ме подстригали.

    Не бъди тъжна, ще израсте за нула време. Това не е повод да се косиш, я къде по-сериозни работи има.  Wink

# 2
  • Мнения: 4 916
Веднъж си отрязах три педи коса и като ревнах... ревах от Зимно кино Тракия до шадраваните на центъра на Варна. Сега ми е смешно, ама тогава много тежко преживях решението Joy да си отрежа косата.
Вече не ми е жал - и без това косата ми расте бързо.

# 3
  • Мнения: 857
не ''цивря'' Rolling Eyes 

# 4
  • Мнения: 1 043
Не цивря- ще порастне  Rolling Eyes

# 5
# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не, няма проблем аз коса имам бол, че и бързо расте  Mr. Green Обаче се ядосвам ако реша да сменя изцяло прическата и ме окепазят  Sick

# 7
  • Мнения: 5 577
не се подстигвам късо, за нищо на света, бих циврила много

# 8
  • Мнения: 4 496
Не цивря.Побеснявам. Crazy

# 9
  • Мнения: X
Да, и по много. Mr. Green
Миналия ноември ми "взеха връхчетата" -  още не мога да постигна дължината от преди подстригването #Cussing out

# 10
  • Мнения: 624
Не,не ми се е случвало.

# 11
  • Мнения: 101
Не цивря, направо ЦВИЛЯ newsm62

# 12
  • Мнения: 4 292
Меко казано! Последния път когато се реших на драстична промяна в дължината, един месец не можах да изляза от депресията.  Rolling Eyes Laughing Голяма грешка допуснах, добре че бързо расте.

# 13
  • Мнения: 296
Не, никога не ми се е случвало. Правила съм доста резки промени с прическите, но чак да рева за една коса LaughingЩе порасне за някой друг месец Peace

# 14
  • Мнения: 17 407
Да, предвид факта, че косата е нещото, което най- много харесвам в себе си. ОСвен това расте мноого бавно. Виж, другите мноог ме бива да ги успокоявам  стази реплика Mr. Green

# 15
  • Мнения: 3 360
Не,никога Laughing

# 16
  • Мнения: 3 153
Не, въпреки, че при мен е закон да режа по много коса:) Даже онзи ден се подстригах късо, след като 2 години поддържах доста дълга коса......

# 17
  • Варна
  • Мнения: 672
Никога не съм /засега/  Blush
Но ми става адски кофти ако ми резнат повече от това, което съм искала. Затова и не експериментирам с фризьорите. Ходя само при определена, която знае какво искам!

# 18
  • Мнения: 463
За това ако седна да "цивря" ..., какво ли трябва да правя в друг случай !?

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Веднъж я рязах от до под кръста на къса и много ревах, като магарица.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Стискам зъби.  Laughing
И без това нямам кой знае колко буйни коси.
При налегналия ме следродилен косопад се чудя как още имам нещо на тиквата.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 459
Не,не цивря  Grinning Коса е,ще порасне  Wink

# 22
  • Видин
  • Мнения: 168
Категорично ,не.Преди две години се постригах като момче ,а имах коса до кръста близо. Сега пак е много дълга и пак ще е кръцна PeaceПромяната освежава много PeaceЗависи и от фризьора Mr. Green

# 23
  • Мнения: 83
И аз знам, че косата расте, ама докато порасне  cry

# 24
  • Мнения: 1 432
Да, циврила съм и сега ми се пла4е  Confused

# 25
  • Мнения: 49
I az se prisaedinqvam kum gripi4kata na civre6tite. Mnogo nervi habq, ako mi okepazqt kosata drasti4no.

# 26
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Досега не ми се бе6е слу4вало...., Но миналия петък.... и беснях и циврих.... Минаха ми процедурите гратис, направиха ми изасу6аване като за реклама... и ми дадоха бонус безплатни посе6тения на салона....
Ама о6те  съм Sick

# 27
  • Мнения: 60
Никога не съм /засега/  Blush
Но ми става адски кофти ако ми резнат повече от това, което съм искала. Затова и не експериментирам с фризьорите. Ходя само при определена, която знае какво искам!

Точно.

# 28
  • Мнения: 2 199
И аз знам, че косата расте, ама докато порасне  cry

 Hug Hug Hug
Циврех като малка, но ми казаха за коса и за момчета да не плача, косата ще порасне, мъже-бол  Crazy
Сега, косата ми е дълга, подстригвам само връхчетата  Grinning
А за мъж така и не се отучих да не плача  cry

# 29
  • Мнения: 1 800
Не цивря за дължината, но изпадам в истерия от некачествено постригване

# 30
  • Мнения: 865
Преди 2 мес. се подстригах доста късо.Харесах се много.Затова изобщо не ми липсва дългата коса.

# 31
  • Мнения: 5 103
Не цивря , но и не се подстригвам много newsm78

# 32
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не,никога не ми е било гадно освен ако не съм подстригана  зле.Дължината никога не ми е липсвала ,защото обичам промените,била съм и с много дълга и много къса коса!

# 33
  • Мнения: 3 622
Не,не цивря  Grinning Коса е,ще порасне  Wink

 Peace

# 34
  • Мнения: 1 731
Много ми се свиди .Ядосвам се,бясна съм ама за 2 дни ми минава ,то от рев полза няма .Гледам да си правя по-различни прически ,че да се възприема докато израсте. Thinking

# 35
  • Мнения: 7 723
Цивря. И то много цивря.... Confused

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цивря. И то много цивря.... Confused
и аз, и аз  Embarassed Cry
Дърта магарица станах и пак цивря  ooooh!

# 37
  • Мнения: 2 768
На мен всяка промяна ми се отразява страхотно!

Миналият месец се разделих с 30 см коса без даже да го планувам, предложиха ми в салона и аз веднага откликнах  Hug

Отзивите от всякъде са добри, пък и смеят ли хората да кажат нещо като ме гледат така намахана и доволна  hahaha

# 38
  • Мнения: 1 277
Преди циврех. Сега вече не.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 176
о, да.
Загубата е жестока  Crazy Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 6 618
Случвало ми се гадничко е ,но бързичко ми минава.

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 21:35 от Iliana _

# 41
  • Мнения: 2 229
Чак циврила - не. Било ми е кофти за последно в 6ти клас, когато ме офъкаха мнооооооого зверски. Много страдах, но не съм ревала. Mr. Green
Но ако някой ме "окепази" сега може и да си порева - косата ми расте УЖАСНО бавно! Confused

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
А не. По скоро почвам да се ядосвам, ако са ме кръцнали не както трябва.Това е коса ще израсте.

# 43
  • Мнения: 108
Плакала съм мноого...дано не се налага пак Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 1 825
Да, бях на 14, когато една уморена от тежкия трудов ден фризьорка забрави, че съм й казала "на пластове" и клъцна точно под ушите тъй дълго чаканата дължина. После ме успокои с думите: "Не се вайкай, чертата е на мода". Още ме боли сърцето. Подобен случай имах преди 6 години, когато смених местожителството и фризьора си. Та реших просто да отида да ми вземат малко връхчета, като си мислех, че не е голяма философия. 3 фризьора смених за 4 дни, накрая с орезилена коса и зачервени от рев очи почуках в салона на Капанов на Стамболийски, където единственият изход бе да ми направят момчешка прическа. Сега поддържам средна дължина и бдя непрекъснато как и колко ме подстригват. А как искам поне веднъж да седна на стола, да се отпусна ...

# 45
  • Мнения: 3 611
Не само цивря, ми с глас рева, е вече не, ама в миналото си имам такива неприятни случки.
Бях вьв 2ри клас някьде и косичката ми милата таман беше попораснала малко (под раменете). Не zнам нашите как решиха една сьбота да ме подстригват, но беше истински шок zа мен. не давах, трьшках се, крещях, врещях, но когато майка ми успя да ми направи 2 опашчици и да кльцне едната, настана истински ужас. В пристьп на ярост и беzпомощност zапочнах да си бия главата в стената, после и бой ядох от баща ми, че сьм се била лигавела... вьобще чудничко  Cry

Имам и "вьzпитателно остригване" в края на 7ми клас, точно преди кандидатстването ми в средното. Бях ходила на уроци, бях си zаплюла няколко готини парчета и се готвех zа голямата промяна... и тя наистина настьпи, само че бях почти като момче.
Голям срам, пьлен срив на самочувствието ми, сама , в чуждия град...  Sad
И zнаете ли zащо беше всичко? Заради не ходенето един ден на училище... Нямах ни едно zакьснение, ни едно отсьствие, бях отлична ученичка, макар и не сьвсемпримерна, но точно тоя ден ми беше най_ карьшкия в живота. Две приятелки се врьтнаха в моето даскало, времето хубаво, хормоните бушуват... само zа училище мислех  Outta Joint. Каzах на класа да каже, че сьм на урок и да не ми пишат отсьствия и нямаше да има иzдьнка, ако точно тоzи ден майка ми и баща ми (никога преди това не е било) не дойдоха в даскалото да ме  викнат да ходим zа нещо важно в друг град (да не конкретиzирам )...
"Да иzлеzе от руския..."
"Ми тя е на урок на Плевен"
"Ми то днес е сряда, тя ходи в петьк..."

Реzултата беше ужасен, бой, накаzания и момчешко остригване...  smile3514



П.С. Сега не давам и косьм да падне от косата ми (под крьста ми е), гледам си я, поддьржам си я, обичам си я...
и по вьzможност си я вея по концертите   superuu

# 46
  • Мнения: 138
Косата е важно нещо , ако е свързана със специфични неща ... Wink и доста хора биха циврили за нея  Wink

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 01:37 от nassko76

# 47
  • Мнения: 1 906
За косата си никога не съм плакала   Whistling .

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 503
 Laughing
Имаше преди години една фризьорка в Младост дето всичките ми приятелки се изредиха по веднъж да ходят при нея и аз включително и след това всички ревахме като магарета Joy.Симпатична женица беше. Party

# 49
# 50
  • Мнения: 778
О, цивря и още как - особено, ако ми скъсят косата, повече отколкото съм имала желание да я скъсявам .....

Помня преди може би 15 години, когато се наложи да ми пострижат косата, която тогава беше до кръста, в къса, почти момчешка пострижка. Тогава имах гъста, естествено руса и естествено къдрава коса. След това се промени коренно - потъмня, изправи се и ... стана по-рядка. Но тогава такъв рев падна, че родителите ми се видяха в чудо с мен.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз принципно не цивря... Naughty...най-малко пък за коса...косата расте...по-важни работи има, за които човек би могъл да се разциври според мен... Peace

# 52
  • Мнения: 4 358
Обичам да се подстригвам и не си спомням някога да ми е било мъчно за отрязана коса.
Гадна ми е гледката на изтощени и цъфтящи краища, затова се стремя никога да не го допускам за своята коса.

# 53
  • Мнения: 5 362
Един единствен път се прибрах разочарована от фризьор и къса коса.Да,тогава определено ми се цивреше.
Но по принцип-не.Винаги си казвам,че е коса и ще порастне.

# 54
Аз съм манияк на тема коса,не рева но много се ядосвам.Сега се подстригах на етажи иначе дължината ми е същата и нямам търпение да се пораснат етажита,за да ги махна,непрекъснато се гледам в огледалото #Cussing out

# 55
  • Мнения: 276
Последно време все ми се случва да цивря за косата си -аман от опитни фризьори.Вече съм решила да се подстригвам на черта .,че да е по лесно. Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 4 867
Няколко пъти си отглеждам коса до средата на гърба, че и по-дълга, след което решавам да я отрежа много късо. Kито веднъж не съм съжалила.
Единия път фризьорката отряза половината от дължината и ме прати да размисля 2-3 дни дали наистина искам съвсем къса коса. Беше в петък вечерта. В понеделник сутринта цъфнах в салона да си довърши работата.

Сега пак съм решила да си пусна дълга коса. Този път е с определена причина:

http://www.locksoflove.org/

# 57
  • София
  • Мнения: 3 880
яко рев...

# 58
  • София
  • Мнения: 4 751
Не, косата ми расте страшно бързо. Но въпреки това съм ядосана първите дни, когато се погледна в огледалото и се чудя как да я оформя  #Cussing out
От много години не се беше случвало да ме подстрижат повече, отколкото искам, до миналата събота. И всеки ден от тогава псувам мислено фризьорката, която ме подстрига.

# 59
  • Мнения: 1 107
Не, няма проблем аз коса имам бол, че и бързо расте  Mr. Green Обаче се ядосвам ако реша да сменя изцяло прическата и ме окепазят  Sick
И аз съм така-не си струват нервите Wink

# 60
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, по простата причина, че не се подстригвам късо, а и фризьорките ми едва ми пипат краищата. Не съм попадала на кардинално действащи, дори без да съм имала това предвид... Mr. Green

# 61
  • Мнения: 393
За косата съм на мнение че не си заслужава, нали все пак расте,но все пак се радвам и че не съм попадала на некадърни фризьори

# 62
  • Мнения: 7 474
Не, не цивря, но и рядко се подстригвам, че ми е жал.
А дъщеря ми я подстригах за първи път на 5г. чак, е това беше драма голяма. Sunglasses

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Вече не цивря, не ми остава време. Обаче как "споменавам" фризьорите....

# 64
  • Мнения: 2 401
Косата е важно нещо , ако е свързана със специфични неща ... Wink и доста хора биха циврили за нея  Wink

Май се сещам какво имаш предвид. Аз пък съм била най-бясна, когато видя мъж с коса по-дълга от мойта.  За щастие  само по чужбинско бях виждала.  Днес вече и у  нас  Sad

# 65
  • Мнения: 2 401

Зизи, надявах се тайно  някой да каже нещо по въпроса и да насочим темата натам.  Simple Smile

# 66
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Режа я с кеф.Моята расте така, че все едно я наторявам.

# 67
  • Мнения: 107
моята расте много бавно и затова винаги цивря, защото всеки път ми взимат доста от нея  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: X

Зизи, надявах се тайно  някой да каже нещо по въпроса и да насочим темата натам.  Simple Smile
И аз това си мислех, че имаш предвид...
Косата е индивидуалност. И ако някоя смела и безразсъдна фризьорка се осмели да замени дългите ми къдрици с надъвкана пирга - не гарантирам че няма да има убийства Mr. Green

# 69
  • Мнения: X
Тези сантименталности съм ги оставила назад в детството си. Не ми се свиди косата и това, пък и бързо ми расте. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 240
Както и да са ме подстригали, до една седмица сама се оправя косата и седи по съвсем нормален начин Simple Smile Това е нещо, което се възстановява адски бързо и не бих циврила за коса Sunglasses Laughing

# 71
# 72
  • Мнения: 739
знам, че ще цивря, затова не я режа  Sunglasses
като малка баща ми всяко лято държеше със сестра ми да сме подстригани до ушите  Rolling Eyes и след тази процедура имаше големи драми.

# 73
  • Мнения: 10 758
Не.НЕ цивря.Нали ще порасне.Не виждам смисъл да редя сополи и сълзи за една коса.
С мъжа ми като бяхме пресни гаджета( на 1 месец), бях с коса до кръста.Един ден му казах, че ще се пострижа, а той ми отговори:"Ако се пострижеш, ще те оставя".Хохохохо.Така лииииии, ти си с мен заради косата ми ли бе....е сега ще видя тази работа.Речено - сторено.На другия ден отидох на фризьо.Клъцнах я до под ушите Mr. Green
Сладура ми, не можа да ме познае Joy

# 74
  • Мнения: 463
Никак даже!
Режа я с кеф.Моята расте така, че все едно я наторявам.
newsm10

# 75
  • Мнения: 872
За коса и нокти не цивря, ще пораснат.

# 76
  • Мнения: 121
За нокти и коса винаги се ядосвам  след като ги скъся, независимо  от факта, че  пак порастват:)

# 77
  • Варна
  • Мнения: 311
Понеже много си обичам косата и много рева за нея.Особено като отидох да ми вземат връхчетата само,а ми отряза 15 см. от косата ревах до скъсване.След този случай не стъпих във фризьорски салон 3 години.А като родих и трябваше да отида ,за да се съживи  поне малко,че беше вече много опърпана ми стана лошо само като видях ножиците.Затова като ходя сега,много се пазаря с фризьорката,че да не ми отреже повече от колкото мога да понеса.И определено не ми е тръпка да ходя на фризьор!

# 78
  • Мнения: 4 170
Да, и то много.Скоро не съм си рязала косата,в момента ми е до кръста и много се харесвам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт