Бихте ли изяли, каквото и да е за да спечелите ?

  • 3 918
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 205
Аз не мога,много съм гнуслива

# 61
  • Мнения: 3 818
Не знам, по-скоро бих се насилила да го направя заради останалите, ако е както в Сървайвър - да играеш в отбор. Не парите, а възможността да проваля всички ще ме накара да си превъзмогна погнусата. Така си мисля на теория обаче Simple Smile

# 62
  • Мнения: 412
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?
Не съм сигурна, но може би да, дано съдбата да ме изпита скоро. Wink
И съм по-склонна да сдъвча кравешко око, отколкото мутирала хлебарка. Не, че някой ме пита,де...

# 63
  • Мнения: 3 622
За каквото и състезание да става въпрос или награда не мога да ям разни буболечки, сурови неща и всякакви други гадории  Confused

# 64
  • Мнения: 14 133
За пари- не.  Naughty ,за живота и здравето на близък или приятел- да.  Peace

# 65
  • Мнения: 4 068
По никакъв начин не бих могла за пари да ям подобни гадости. Отговора ми е категорично не. Но ако от това ще зависи живота или здравето на близък човек бих яла без да се замисля и аз.

# 66
  • Мнения: 494
  Заради идеята,заради отбора или за пари...Все едно-ако реша,че си струва,да,ще се насиля и ще го изям.100%.
  Обаче ще ме дисквалифицират,защото със сигурност ще го повърна веднага след това,знам си... Laughing

# 67
  • Мнения: 2 723
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

Ооооо, 100%. Стига някой да ми я гарантира, а не да се нарупам с гадости и после друг да гушне 7-те цифри

# 68
Седемцифрена сума ( примерно ), би ли ви направила Не- гнусливи?

Ти пък 7 цифрена  ooooh!
И за 200 000 лв ще лапат хлебарки, че и ще питат за още  hahaha

# 69
  • Мнения: 2 723
И за 200 000 лв ще лапат хлебарки, че и ще питат за още  hahaha

Аслъ  hahaha

# 70
  • Мнения: 150
Касиди, глей ся, моме ненагледна! Да вземеш да си оправиш запетаите, че... че чудо ще направя!

После. Ядат и непочистени дебели черва (май от прасе). Един приятел пък ядеше за майтап гущери (живи).

Обаче въпросът е дали аз съм гнуслива. Гнуслива съм и още как! Шкембе не ПОМИРИСВАМ! Какво да говорим за останалите "деликатеси". Виж, жаби ям. Не просто бутчета, а жаби. Ама панирани, щото...

# 71
  • в Низината
  • Мнения: 705
Зависи от сумата...Гнуслива съм иначе и само при вида на някои "деликатеси" ми се повдига, но пък съм и голям инат и ако си наложа, мога и да ги хапна. Пък после не се знае...

# 72
  • Мнения: 5 622
Нито бих лапала, нито гълтала каквото и да било, за каквато ще да е награда, ако  ще повръщам от него. А аз повръщам лесно  Sick  Crazy

# 73
  • Мнения: 1 479
Не!Доповръща ми се докато гледах такова предаване по телевизията.

# 74
  • Мнения: 4 841
Касиди, глей ся, моме ненагледна! Да вземеш да си оправиш запетаите, че... че чудо ще направя!

После. Ядат и непочистени дебели черва (май от прасе). Един приятел пък ядеше за майтап гущери (живи).

Обаче въпросът е дали аз съм гнуслива. Гнуслива съм и още как! Шкембе не ПОМИРИСВАМ! Какво да говорим за останалите "деликатеси". Виж, жаби ям. Не просто бутчета, а жаби. Ама панирани, щото...

Стояне, да не си бил в обхвата на гей-бомба  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт