кога свикнахте, че сте майки?

  • 3 682
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 677
Не съм свиквала - стана от само себе си.

# 76
  • Мнения: 111
Аз свиквам всеки ден,всеки час и минута.Може би до края на живота си ще свиквам малко-по малко......
Явно не само аз съм така Grinning Особено,когато си по - млад трудно се осъзнават тези неща.Все още някак си се чувстваме като деца Peace

# 77
  • Мнения: 667
С мисълта, че съм майка свикнах още от мига на раждането.
Да съм родител се уча всеки ден.

# 78
  • Мнения: 6 164
Малко след раждането. Дни.

# 79
  • Мнения: 1 559
На мен първите 3-4 месеца ми бяха като насън (имах усложнения след раждането и притеснения покрай възстановяването си).
А с мисълта, че съм майка свикнах, щом усетих първите ритничета в корема си. Heart Eyes Не съм се притеснявала дали ще се справя с грижите за бебето, не ми е тежала отговорността за него - някак си приемах всичко супер спокойно и уверено.

# 80
  • Мнения: 5 940
От момента, когато гушнах за първи път бебето си се почувствах майка.

# 81
  • Мнения: 282
На другият ден след раждането - дадоха ми детенцето да го кърмя и ...... гледах го, гледах го и се разплаках. Осъзнах, че толкова го обичам това човече.... От тогава не съм се разделяла с това чувство. За първи път в живота си изпитвам такива истински и безрезервни чувства, които така изведнъж ме връхлетяха....

# 82
  • Мнения: 405
Вчера се прибрахме от разходка и в кухнята с мъжа ми си правим нещо за вечеря, а бебчо спи в спалнята.
По едно време чувам рев и си мисля -  "Някакво бебе реве наблизо, къде ли е?"  Crazy  Мдаааа.. После загрях, че всъщност т'ва е мойто и вече съм мама  hahaha
Беб е на месец и няколко дни, аз още не съм свикнала с мисълта.
Страха от новата отговорност го преживях докато бях бременна, тогава ми се струваше много по-страшно от колкото е в действителност  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 1 654
Още в момента когато разбрах че съм бременна се почувствах и майка-правех всичко с мисълта и отговорността към мъничето. След раждането слава Богу не съм изпадала в депресия, но и таткото има голям принос в това-нито за миг не ми показа че вече си има друга принцеса Hug

Общи условия

Активация на акаунт