Вие как практикувате...?

  • 2 641
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 467
О, не, това с връзката е опасно, аз не бих направила такова нещо, колкото и да съм при бебето. Особено ако е мъничко. Има си щипки за това, защипват се я на дрехата, на джобчето и т.н, но не и на врата.

Иначе и аз само с вода съм изплаквала дори от самото начало.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 217
Изплакваш и даваш.
 Peace

Съвсем вярно Grinning

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Рядко я стерилизирам. Като падне на чаршафа даже не я и плакна. Много важно някакви си власинки. После ще видиш, като започне да хапва боклуците по улиците, как ще ти струват бели кахъри.

# 18
  • Мнения: 7 474
Изплаквам само Wink

# 19
  • Мнения: 413
Измивам я добре с топла вода. Peace

# 20
  • Мнения: 337
И аз изплаквам с гореща вода

# 21
  • Мнения: 20
Здравейте,
като давам на бебето стерилна залъгалка,той я смуче и после я изпуска.
Та въпросът ми е следният:все пак има малки влакънца по чаршафа,паднала косичка и т.н и те се полепват по бибата.Не мога да я стерилизирам през пет минути.
Вие какво правите в този случай,пък и бебето да не се нагълтва с косми и влакна? Confused

Я се замисли дали имунната система на бебето ще има възможност да се развие правилно ако го държиш в стерилна среда.

# 22
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Измивам я добре с топла вода. Peace

и аз така правя. Но има моментив които той си я захвърля някъде, после си я намира и си я лапа.

# 23
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз плакна и и я давам, но ние не обичаме много биберони и почти не смучем  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 385
Изплакваш и даваш.
 Peace
newsm10 Много ясно,прекаленото гледане под похлупак не води до нищо добро,най-много бебето да стане по-болнаво,я ги гледайте циганетата кой им стерилизира шишетата по 100 пъти на ден?

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ако се е нацапала- изплаквам, ако не я давам

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм изварявала залъгалките й. Само хубаво изплаквам.

# 27
  • Мнения: 2 100
Изплаквам с вряла вода от чешмата. Даже има неща, които никога не съм преварявала, тъй като няма как. И тях така изплаквам Peace

# 28
  • Мнения: 724
Не съм изварявала залъгалките й. Само хубаво изплаквам.
и аз така Peace

# 29
  • Мнения: 398
  Имам си една чаша ислагам в нея вода и за 1 мин в микровълновата и после една минута да изстине и готово.

Общи условия

Активация на акаунт