Мнението ви за Мартин Карбовски?

  • 24 759
  • 210
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Неприятен ми е, ужасно е вулгарен.

# 122
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Немога да го понасям. Не говоря за материалите му, а за излъчването му като го гледам по ТВ-то. Незнам защо. Може и да е много свестен, но ми е страшно антипатичен.
.......И на мен ..!!!

# 123
  • Мнения: 15
не ме кефи тоя пич.

# 124
# 125
  • Мнения: 485
Като му чуя менторския тон и превключвам канала на тв.

# 126
  • Мнения: 12
Като личност ме дразни,но материалите които прави са много реални.
newsm10Като визия ми е антипатичен,арогантността му също не ми се нрави,но го гледам и чета с интерес.

# 127
  • Мнения: X
шемет
като цяло - това е положителна оценка - в моя свят
мразя баналности, той категорично не е това, което автоматично го прави интересен!

* неприятно впечатление прави, викате
** за масата - сигурно. то това му е и идеята. така сортира. в професионалния живот - публика. в личния - обкръжение. няма по-сигурен начин да намериш подходящите хора, от това - да бъдеш себе си. за мен -т ой го прави.

# 128
  • Мнения: X

мдам, нещо такова
това е най-малкото интересно!
виж, за Слави .. незнам
но пред Слави всички прекланят глави, тъй или иначе - за мен - има за какво. силен човек. и той - интересен. отделно в какво се е превърнал, как и защо....

# 129
  • Мнения: 4 433
Харесввам го. Провокативен е.
Peace

# 130
  • Мнения: 121
Има интересна гледна точка за реалността. За съжаление обаче залита към негативната тематика, подобно на много други, които не без основание вярват, че лошите новини винаги продават.
Щеше да има далеч по-голям успех, ако използваше творческия си потенциал за по-положителни материали, но тогава може би нямаше да е Карбовски.........

# 131
  • Мнения: 276
Не съм му заклет фен,но съм по - скоро ЗА него. Човекът просто казва на глас това, което всички ние си говорим или поне си мислим, но не изричаме на глас. А физически... е, не бих го определила като привлекателен  Whistling

# 132
  • София
  • Мнения: 160
И на мен ми допада с това, че прави нестандартно /за БГ/ предаване-имам предвид гледната точка, както и самите теми. Определено ми е интересен - дори понякога си задавам въпроса защо е толкова емоционален : заради себе си или заради по-високия рейтинг на предаването. НО безспорен любимец ми е Милен Цветков  Joy /жалко само че много е ранен за мен"Часа.../

# 133
  • Мнения: 1 434
Харесввам го. Провокативен е. Peace

# 134
  • Мнения: 0
Намирам го вулгарен, перверзен - все качества, присъщи на високоерудиран и интелигентен човек. ..

Общи условия

Активация на акаунт