Кога и как разбрахте,че това ще е бащата на децата ви?

  • 3 830
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 897
Провокирана от изказването на моя колежка,че 'жената е като кошута,която търси сред мъжете най-добрия баща за децата си', искам да ви попитам:Кога и по какъв начин усетихте,че точно това е мъжът от когото искате да имате дете?Кое ви подсказа,че точно той ще е най-добрия баща на бъдещите ви деца ви-разума,сърцето,интуицията...или нещо друго?

Аз още като  го видях на улицата(тогава имах друго гадже) и още преди да се запознаем, първото което си помислих е:'колко красив,спокоен и уверен изглежда и колко прекрасни деца би имал един ден'.Години по-късно,когато сме женени и имаме вече дете се уверявам,че интуицията не ме е подвела. И сякаш подсъзнателно наистина видях в него първо бащата на децата си,и чак след това мъжът...

# 1
  • Мнения: 2 161
Като ми закъсня менструацията,разбрах,че той ще е бащата на детето ми.Изобщо не съм мислила дали ще бъде добър баща и други такива мисли.На 19 години бях и ми се стори,че е супер подходящ  за самата мен.

# 2
  • Мнения: 1 072
Ами, той ми каза. Добре, че набързо ме омота, защото иначе още щях да търся.

# 3
  • Мнения: 6 206
Не знам кога точно, но си спомням една случка от първото ни море заедно...
Никой не беше отворил и дума за брак, деца, дори и планове не бяхме правили никакви, поне не на думи. И както се разхождахме, гледаме на сергия  книги за Винету. И мъжът ми се спира, гледа и приготвя да ги купува. Питам го защо му са. Той ми отговаря "да ги чета на детето ни".  Shocked
Всъщност от момента, в който го видях, знаех, че ще е най-чудесният баща.

# 4
  • Мнения: 263
Когато си направих теста за бременност  Joy

# 5
  • Мнения: 123
Когато решихме,че е дошъл момента да си направим бебче.Как ли,с теста за бременност? Crazy

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И при мен нещо подобно като при Каспър. На втората седмица след запознанството ни, той каза, че децата ни ще са зеленооки като мен. Не сбърка. И аз не сбърках като му се доверих.

# 7
  • под слънцето
  • Мнения: 30
 В момента в който го видях - онемях. А как и кога разбрах че ще е баща на детето ми - с времето,когато разбрах че искам да остарея с него. Laughing

# 8
  • Мнения: 1 897
Всъщност нямах предвид кога сте разбрали,че сте бременни от конкретния човек.
А имаше ли нещо по-различно от всичките ви останали любови-чувство, усещане, случка някоя...Кое е това,което го открои от всички предишни?Кое е това,което ви накара да му доверите тази важна роля в живота ви завинаги?

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Видях го на снимка, хареса ми, но не вярвах че ще стане нещо между нас......запознахме се, аз прекратих 4 годишна връзка..... една-две години минаха....предложение за брак.....годеж....сватба....бременност.....най-прекрасното момченце Simple Smile Heart Eyes

А имаше ли нещо по-различно от всичките ви останали любови-чувство, усещане, случка някоя...Кое е това,което го открои от всички предишни?Кое е това,което ви накара да му доверите тази важна роля в живота ви завинаги?

Имаше чувства, много чувства, емоции и страхотен секс Laughing Заплака и ме помоли да избера него, когато му казах че няма да избера нито един от двамата  loveuuu

# 10
  • Мнения: 6 206
Всъщност нямах предвид кога сте разбрали,че сте бременни от конкретния човек.
А имаше ли нещо по-различно от всичките ви останали любови-чувство, усещане, случка някоя...Кое е това,което го открои от всички предишни?Кое е това,което ви накара да му доверите тази важна роля в живота ви завинаги?

Разбира се, че има, това не е нещо, което се обяснява лесно.
Примерно аз преди това 7 години се мъкнах с един льольо, за който знаех, че просто няма как да бъде баща на децата ми. Никакъв шанс. Трябваше кукувица да ми е изпила мозъка, за да правя семейство с него. То май и ми го беше изпила, да си загубя 7 години от живота с такъв комплексар. Ама хайде да не говоря много, много...
Сигурно е инстинкт работата и химия. Но дали, не знам.

# 11
  • Мнения: 2 652
Аз кога разбрах няма значение в случая. Интересното е, че мъжо още на третата среща ме разкри (че ще ставам майка на децата му)

# 12
  • Мнения: 6 029
Ами. След като ми закъсня цикъла. Познавахме се от три месеца и не бях мислила дали ще имам деца от този човек.

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Оставих природата да свърши своето.
Късмет! family

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 21:16 от RadostinaHZ

# 14
  • Мнения: 1 924
Още в началото на връзката се убедих,че тоя човек ще бъде добър и отговорен баща.

# 15
  • Мнения: 2 161
А имаше ли нещо по-различно от всичките ви останали любови-чувство, усещане, случка някоя...
Е,има.На мен,например,ми затрепераха коленете,когато го видях.Нормално се държах,видимо не бях притеснена,само дето коленете ми не спираха да треперят.А не ми се случва всеки път.Нали знаете как понякога се случва да сте сигурни в нещо.Аз така бях сигурна,че ще ми се обади много скоро.Е,прибрах се и телефонът звънна.Не бях му дара аз номера.

# 16
  • Мнения: 1 064
Ами ТОЙ ми го каза Simple Smile и по-точно "Искам ти да си майка на децата ми"...а тогава бяхме само приятели, движехме в една компания и така...3 години след това станахме гаджета, заживяхме заедно, оженихме се, а на 4-тата се появи Теодор Wink

# 17
  • Мнения: 1 671
При нас всичко стана от раз. Познавахме се бегло. По-късно се срещнахме случайно една вечер, почувствахме се толкова добре заедно, че още същата нощ вече си говорехме за нашите деца. Две години по-късно материализирахме тази наша си тайна.

# 18
  • Мнения: 2 070
Някъде през октомври 2003та, може би 21ви да беше в едно легло в София го разбрах. Тогава ще да я направихме Яната. Около 5 години след свалката и вечните ни раздели и събирания. В началото на връзката изобщо не съм имала такива намерения и помисли. Бяхме си съвсем деца.

# 19
  • Мнения: 1 186
Дори нямах време да размишлявам  Laughing....

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Може би като стана една "инфекция" и си мислех, че може и да съм забременяла,но тогава не бях. Но като се замисля не ми пукаше дали съм бременна или не. Бях готова да го родя и си мислех, че той искам да е бащата. След 4години наистина той стана. А до преди това имах 7годишна връзка с друго момче и ако станеше нещо такова направо треперих. Бях даже готова да правя аборти. Може би всичко това го определям като интуиция и чувства.

# 21
  • Мнения: 15 538
Винаги съм си мечтала да имам русо момченце със сини очички. Мъжа ми е рус със сини очи, така, че когато го срещнах разбрах, че той ще е идеален за бащата на така мечтаното от мен момченце. И така и стана - 9 години след като се запознахме имаме русо момченце със сини очички  Mr. Green
всичко стана по поръчка

# 22
  • Мнения: 2 032
Ето така EFP
Има ли други начини?

# 23
  • Мнения: 139
Имам спомен само как разбрах, че искам точно с този човек да продължи живота ми.
Не помня да съм си казала, че искам да имам деца от него. Тогава не бях на вълна "деца". После и двамата ги поискахме.

# 24
  • Мнения: 1 008
Според мен Тя сьдбата е голяма работа!!! Когато се запознах с мьжа ми (Стилиан) имах 5 годишна врьзка с един Иван. Преди това сьм имала доста и сериозни и нетолкова сериозни гаджета. Чувството, което изпитах за пьрви пьт сьс Стилиан бе толкова уникално,че  при спомена и сега ми се обрьща корема...Година и половина ходех едновременно и с двамата, защото единия го обичах,а за другия ми беше жал(Иван). Но Стилиан не издьржа и напусна този триьгьлник, но все пак ми каза "Да знаеш,че един ден ние сте бьдем заедно". Изгубихме врьзка всякаква, междувременно аз се скарах с Иван, но си мислех,че ще страдам цял живот, задето изгубих любовта на живота си. Но сьдбата беше прекалено благосклонна кьм мен и така завьртя нещата, че сега сьс Стилиан сме си щастливо женене и имаме много готино бебенце. Винаги сьм искала това да е бащата на детето ми, просто се реших по-кьсничко,

# 25
  • Мнения: 3 376
Ами когато на втората ни среща започна да ми разказва за сладкото бебе на свой приятел.Помислих си,че ще е страхотен баща.Малко по-нататък реших,че искам той да е баща на моите деца...и всъщност тогава осъзнах не само,че съм влюбена,ами че и го обичам.Оказа се,че и той иска същото от мен.
Ама и не сграших-наистина е страхотен баща.

# 26
  • Мнения: 1 897
Благодаря на всички,които се включват в темата за отговорите!   bouquet
Искам пак да уточня,понеже някои не са ме разбрали правилно.Нямам предвид кога ви закъсня,кога теста отчете две чертички и как разбрахте,че сте бременна.Нямам предвид и дали сте разсъждавали съзнателно 'този става,а онзи-не'.
Интересува ме кое точно ви подсказа,че този мъж е по-различен и специален от всички останали до сега.Някоя случка или жест, или беше въпрос на усещане и интуиция, или несъзнателно още от първите ви мигове заедно сте видели в него 'точният'човек.Кое ви накара да си мислите: 'дори и да забременея, не се страхувам,защото знам(усещам),че искам точно  той да е баща децата ми'?

# 27
  • Мнения: 3 818
Бяхме в Боровец, разхождахме се и се заговорихме за деца, питах го дали иска да има по принцип. И не знам - като ми отговори, че иска, някак си усетих, че искам двамата заедно да имаме деца. Отимахме 9г. по-късно Simple Smile

Преди това имах едно гадже, бях лудо влюбена, но вътре в себе си усещах, че нямаме бъдещо заедно и изобщо не можех да си представя да е баща на децата ми. 
Не е имало рационален избор, те нещата просто се усещат Simple Smile

# 28
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Още в деня на запознанството ни си пролича,че общо взето от живота искаме едно и също нещо-семейство.Разговора ни тръгна случайно на по-сериозни теми,допаднахме си,разсъжденията му въпреки,че е по-малък от мен бяха много зрели и с течение на времето се уверих,че това не е просто някакъв фалш,а е истина PeaceНе съм мислила непременно,че той ще е бащата на детето ми,но поне за сега се справя чудесно с всичко и не съжелявам.И по-добре Peace

# 29
  • Мнения: 2 161
Всъщност,няма как да знае една жена дали един мъж е идеалният за баща на децата й.Защото нали се сещате,че и разведените,изоставените,пребитите-също имат деца.Всичко е въпрос на късмет.

# 30
  • Мнения: 1 897
Всъщност,няма как да знае една жена дали един мъж е идеалният за баща на децата й.Защото нали се сещате,че и разведените,изоставените,пребитите-също имат деца.Всичко е въпрос на късмет.

Така е.Никой не може да знае със сигурност и никой не е застрахован от погрешен избор.
Но има и много жени, които разбират,че са бременни и раждат детето си,въпреки,че виждат,че мъжът от когото е детето е 'неподходящ'.На по-късен етап вероятно се стига до описаните от теб ситуации. Факт.
Има и други, които раждат дете,защото смятат че вече е време и биологичният им часовник непрекъснато им напомня за това.Пък и точно в този момент имат до себе си добър човек, който ги обича.
Дори да имаш дете от най-голямата си любов-пак не си 'застрахован' за цял живот.
Въпросът е имаше ли нещо,което несъзнателно ви подсказа,че това е той?Нещо, което да не е свързано с рационалния избор...

# 31
  • Мнения: 6 993
Когато се запознахме, разбрах, че това е човекът, чиято съпруга искам да бъда. Логично е и да е баща на децата ми...Ма както се дърпа, може и друг да си харесам Laughing

# 32
  • Мнения: 660
Ами мен интуицията ме подведе в началото,мислих,че това трябва да е човекът от койти искам да имам дете,видя ми с е добър и мил човек,и че никога няма да нарани жената и детето си,после след 1 година имах съмнения че това е човекът,но вече го бях обикнала и привързала до някаква степен та реши,че едно детенце много ще ни сплоти ще ни радва пък той се съгласи.жената търси сигурността в мъжа и избира мъж който и лъхне такова чувство...
За съжаление се оказа,че само аз съм си мислила,че той трябва да е бащата на детето ми,най интересното е,че имах възможност да бъда с други мъже които бяха много повече от него във всяко едно отношение,ма и аз незнам защо се спрях на него...
Сега вече аз съм и майка и баща на детето и по добре ,че стана така,тоест мъжа който си мсилих,че може да бъде баща се оказа ,че всъщност не може и реши да не е такъв още преди да е станал...
та на въпроса ти понякога човек много силно си мсили и чувства,че това трябва да е бащата на детето му,а всъщност интуицията го е подлъгала....
Сега установих,че по добър баща макар и от женски род няма да има от мене,и  баща и майка съм и то ще бъда перфектна и в двете роли,дори съм щастлива,че така се случи...Simple Smile

# 33
  • Мнения: 727
при нас беше чисто физическо привличане Crazy
само ей такива мисли ми минаваха през главата с моЙто мъж,с тези ръце и устни Whistling,и гръб,и си казах какъвто е симпатяга дали и децата които прави ще са такива готини Joy,и ДА...дребния му е одрал кожата(ама отвсякъде Twisted Evil)
Та така,набелязах си по-чисто външен вид Mr. Green

# 34
  • Мнения: 54
Когато си направих теста за бременност  Joy
ами то и аз тогава разбрах Joy

# 35
  • Мнения: 205
Като ми закъсня менструацията,разбрах,че той ще е бащата на детето ми.Изобщо не съм мислила дали ще бъде добър баща и други такива мисли.На 19 години бях и ми се стори,че е супер подходящ  за самата мен.

Същата работа и при мен

# 36
  • Мнения: 3 537
Като ми закъсня менструацията,разбрах,че той ще е бащата на детето ми.Изобщо не съм мислила дали ще бъде добър баща и други такива мисли.На 19 години бях и ми се стори,че е супер подходящ  за самата мен.

Същата работа и при мен
И при мен. Peace

# 37
  • Мнения: 1 043
Още в началото на връзката се убедих,че тоя човек ще бъде добър и отговорен баща.
И при мен така  Peace
на първата среща даже

# 38
  • Мнения: 385
Аз разбрах веднага след като си направих теста за бременност и имаше две чертички,викам си "Е това ще е бащата на детето ми"! newsm62

# 39
  • Мнения: 1 897
Когато си направих теста за бременност  Joy
ами то и аз тогава разбрах Joy
Аз разбрах веднага след като си направих теста за бременност и имаше две чертички,викам си "Е това ще е бащата на детето ми"! newsm62

Ох, изглежда повечето приемате въпроса ми прекалено буквално.
Няколко пъти вече обяснявам,че не става въпрос за теста,а за преди това.
Имаше ли нещо, което ви 'подсказа', че ще е той.Нещо по-различно у него,което ви впечатли,нещо което ви провокира, ако щете шесто чувство, някаква нова,непозната за вас емоция,или непривична мислъл,която ви е минала през главата като сте го видели за пръв път...

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 16:12 от Ulia

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Лятото в южния парк разбрах. Както си вървяхме пред нас един татко риташе топка с детето си и моя като се загледа задълбочено . Нямаше начин да не разбера какво си мисли
В същото време аз изобщо не исках деца, защото детето на братовчедка ми беше на 1 година и аз много и се чудех как не се гнуси като му сменя памерсите и изобщо виждаше ми се много скучен живота на майките. Съжалявах я.

# 41
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ох, изглежда повечето приемате въпроса ми прекалено буквално.
Няколко пъти вече обяснявам,че не става въпрос за теста,а за преди това.
Имаше ли нещо, което ви 'подсказа', че ще е той.Нещо по-различно у него,което ви впечатли,нещо което ви провокира, ако щете шесто чувство, някаква нова,непозната за вас емоция,или непривична мислъл,която ви е минала през главата като сте го видели за пръв път...
Напиши го в началото на темата и го удебели! Peace

# 42
  • Мнения: 121
  Не са глупави момичетата и много точно са разбрали въпроса, поне аз така мисля.....Друг е въпросът, дали им се отговаря сериозно Grinning

# 43
  • Мнения: 1 897
  Не са глупави момичетата и много точно са разбрали въпроса, поне аз така мисля.....Друг е въпросът, дали им се отговаря сериозно Grinning

М, да...май,че си права.
Ама то това с  двете чертички на теста, толкова пъти се повтори в темата,че вече се поизтърка и не е много оригинално.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 17:02 от Ulia

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
  Не са глупави момичетата и много точно са разбрали въпроса, поне аз така мисля.....Друг е въпросът, дали им се отговаря сериозно Grinning

М, да...май,че си права.
Ама то това с  двете чертички на теста, толкова пъти се повтори в темата,че вече се поизтърка и не е много оригинално.


Според мен така ти отговарят тези хора при които е станало толкова бързо и съответно не са си задавали този въпрос допреди това. И именно двете черти са станали повод да разберат, че това ще е бащата на детето им. Дали е добър или лош избор те само си знаят.

# 45
  • София
  • Мнения: 313
Разбрах го, когато усетих сигурността и спокойствието, които Той ми вдъхва; Когато ми подари ръкохватки за печката след като се бях изгорила, а дори не бяхме гаджета още; Когато сутрин се измъкваше съвсем тихичко за да ми направи кафе; Когато ми каза, че ме обича...
Сега, след 3 години борба за бебче, съм сигурна повече от всякога, че искам Той да е баща на децата ми! И ще е най-добрият татко на света!!!

# 46
  • Мнения: 1 897
Сега, след 3 години борба за бебче, съм сигурна повече от всякога, че искам Той да е баща на децата ми! И ще е най-добрият татко на света!!!

А аз съм сигурна,че съвсем скоро ще си имате едно прекрасно малко бебе, чиито родители ще са най-добрите на свеета.
Искрено ви го желая!  bouquet

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 18:17 от Ulia

# 47
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Беше си любов от пръв поглед   loveuuu, а иначе бебока беше планиран за по-нататък ама като дойде зДРАВЕ ДА Е  Hug

# 48
  • Мнения: 121
  Разбрах, че искам той да е баща на бъдещите ми деца, когато видях как си играе с малкото дете на приятелката ми/тя ни запозна/. Същата вечер казах на майка си, че съм се запознала с бъдещия си съпруг/оженихме се няколко месеца по-късно/

# 49
  • Мнения: 291
Беше преди около 10на години, бяхме на морето. Един ден на плажа, не помня как, разговорът се завъртя около имена за деца (бяхме голяма компания, все деца Simple Smile) и той каза, че като има син един ден ще го кръсти Борислав. После се обърна към мен и ме попита: "А ако момиче, как ще се казва?" Вече имаме Борислав, след време ще помислим и за Мария  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 313
Ulia, благодаля ти  Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 1 732
Ами явно не съм разбрала добре... Sad
Защото освен биологичен баща, не е нищо друго...

# 52
  • Мнения: 2 908
Точно като теб,Юлия-като се запознах с него и видях колко е добър реших първо,че ще е страхотен баща,после се сетих ,че ще е страхотен мъж.

# 53
  • Мнения: 1 897
От отговорите на повечето от вас оставам с впечатлението,че наистина жената в един момент някак си усеща,че мъжа до нея е на просто любимия,а би бил и прекрасен баща един ден.
Дали ще сме впечатлени от външността му и бих ме искали да имаме  толкова красиви деца един ден,дали от неговата грижовност и доброта, дали от някоя негова постъпка,която показва колко много би искал да има щастливо семейство и деца,дали виждаме в него най-подходящия мъж за себе си,следователно най-добрия баща за децата си....в един момент от връзката си жената,макар и несъзнателно,макар и силно влюбена, 'вижда' у мъжа до себе си и бащата на децата си.(Предполагам ,че е генетично заложено).И си казва:'Дори и теста да отчете 2 чертички,знам че искам това дете и искам то да бъде не само моето, искам то да бъде 'нашето дете'.
А дали 'избора' е правилен само времето може да покаже...

# 54
  • Мнения: 1 209
sure check ми го нашепна  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 897
Е, да има и доста,които са оставили този 'избор' на теста си за бременност.
По отговорите им съдя,че положителният резултат е бил 'причината' точно този човек да стане баща на децата им. Mr. Green

# 56
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Като ми закъсня менструацията,разбрах,че той ще е бащата на детето ми.Изобщо не съм мислила дали ще бъде добър баща и други такива мисли.

И аз така разбрах, но само за първото, за другите които смятам да имам не се знае още кой ще е бащата. Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 553
Още преди да имаме дете, му казвах, че един ден ще бъде чудесен баща, защото е много забавен и много ме разсмиваше - беше чудесен аниматор. Сега вече виждам, че освен да забавлява детето е и супер отговорен. Не звам точно кога съм разбрала, че той ще е бащата на детето ми, но и двамата си го чуствахме явно и то почти веднага след запознанството ни - не можехме да си представим бъдещето с някой друг.  На него много му хареса превода на песента на Браян Адамс, в която веднъж се заслушахме, където се пее нещо от рода на "have you ever loved a women...when you see your unborn children in her eyes: you know you have loved a woman"   Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 477
Разбрах някъде на 5-та ни среща.Тогава разбрах и че с него искам да прекарам живота си. Не съм имала съмнения, че това ще е мъжа до мен.

# 59
  • Мнения: 410
преди 5 години и дано не бъркам

# 60
  • Мнения: 4 187
Той дойде при мен и ми го каза!

# 61
  • Мнения: 4 195
Отивам на рожден ден на колегата, влизам, вътре 13 мъже, нито една жена, виждам Дамян, гледам го 5 минути и решавам,ч е от този искам дете.......по принцип на майтап, ама..ей го, детето е на 3 години живо и здраво да е, и още да ми направи Crazy

# 62
  • Мнения: 1 586
Още от мига в който го видях разбрах,че искам да съм с него и не след дълго вече и двамата искахме дете!  loveuuu

# 63
  • Мнения: 22
не бях и помисляла за него по този начин докато не дойде момента на изненадата, че ще сме трима тогава усъзнах че това е ТОЙ моят човек и наистина сега всичкото му внимание нежност и любов първо са насочени към малчо... е остава нещо и за мен Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 577
При нас не се получи от раз бебеправенето, но пък за това бях убедена, че каквото и да става  - това ще е бащата на сина ми! /даже бях убедена, че ще имам син/ Mr. Green
Знаех го много преди да имаме дете - знаех го сутрин когато надушвах палачинките и кафето и когато тази миризма се приближаваше близо до нослето ми и се материализираше.
 Знех го, когато като се разболеех - тичаше независимо от часа, до която и да е аптека, слагаше ми компреси на челото и не спеше от притеснение. Разбрах го, когато се карахме - не помнеше за какво сме се карали на другия ден. И все такива с "разбрах го..." Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, ами живеехме заедно известно време, много добре се разбирахме и то някак встествено си се появи решението да правим бебе...

# 66
  • Мнения: 185
След като забременях с дъщеря ни Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 1 783
Една вечер заспивайки осъзнах, че винаги и всячески този човек е бил моята друга половинка и по никакъв начин не искам да го изгубя... След половин година създадохме нашето първо дете.

# 68
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Е,има.На мен,например,ми затрепераха коленете,когато го видях.Нормално се държах,видимо не бях притеснена,само дето коленете ми не спираха да треперят.А не ми се случва всеки път.Нали знаете как понякога се случва да сте сигурни в нещо.Аз така бях сигурна,че ще ми се обади много скоро.Е,прибрах се и телефонът звънна.Не бях му дара аз номера

1:1, само дето и името ми не знаеше.

# 69
  • Мнения: 17 546
Провокирана от изказването на моя колежка,че 'жената е като кошута,която търси сред мъжете най-добрия баща за децата си', искам да ви попитам:Кога и по какъв начин усетихте,че точно това е мъжът от когото искате да имате дете?Кое ви подсказа,че точно той ще е най-добрия баща на бъдещите ви деца ви-разума,сърцето,интуицията...или нещо друго?

Аз още като  го видях на улицата(тогава имах друго гадже) и още преди да се запознаем, първото което си помислих е:'колко красив,спокоен и уверен изглежда и колко прекрасни деца би имал един ден'.Години по-късно,когато сме женени и имаме вече дете се уверявам,че интуицията не ме е подвела. И сякаш подсъзнателно наистина видях в него първо бащата на децата си,и чак след това мъжът...
Точно това се случи и с мен! Преписвам го и със запетайките! С тази разлика, че толкова ми хареса какви сладки деца прави, че след като видях първото, поисках и му родих още две  Heart EyesPeace И когато решихме, че ще сме заедно, толкова исках дете, че плачех всеки път в продължение на пет месеца, когато ставаше ясно, че и този път не сме си направили бебе. А когато стана, плакахме от щастие и двамата.

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 23:17 от DarkMoon

# 70
  • Мнения: 494
Стана без да искам! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт