www.promod.eu - 12

  • 14 031
  • 408
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 216
Теди, и от мен поздрави за именника  bouquet А да питам поръчката от 30 очаква ли се скоро или е рано още  newsm78

# 391
  • Мнения: 201
Аз мисля,че вторник е добре,но да кажат и другите момичета Simple Smile

# 392
  • Мнения: 9 095
днес чакам 2 поръчки, утре една, мисля че тази от 30и утре трябва да дойде, ама знам ли и аз Sad тъпанара според мен ще донесе утре трите накуп #Cussing out а аз исках днес да ви ги пратя #Cussing out

# 393
  • Мнения: 201
Теди може ли на мен да ми пратиш каквото имам от 25 и 30 в понеделник,защото събота и неделя нямам възможност да си седя вкъщи Rolling Eyes

# 394
  • Мнения: 375
Теди, аз ти пратих ЛС с линковете, щото си мислех че днес ще има поръчка  Embarassed ама май съм недоразбрала. А ако мойте неща дойдат утре, ги прати другата седмица когато ти е удобно защото събота и неделя имам излизания и незнам дали ще мога да ги чакам

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, ако пристигнат моята пола и блузка може да ги пращаш!
Другата седмица във вторник и на мен ми е добре, защото ако успея да продам панталона ще искам да го поръчаме отново! Peace

# 396
  • Мнения: 71
Теди, честит ти именник!!!  bouquetДа ти е жив и здрав!!! И аз отивам да празнувам след работа.Моето момиченце има днес имен ден също.

# 397
  • Мнения: 9 095
Теди, аз ти пратих ЛС с линковете, щото си мислех че днес ще има поръчка  Embarassed ама май съм недоразбрала. А ако мойте неща дойдат утре, ги прати другата седмица когато ти е удобно защото събота и неделя имам излизания и незнам дали ще мога да ги чакам


ама и днес ще има поръчка, ей сега я правя, какво си мислиш ти Joy аз събота и неделя и аз нямам възможност да пращам Wink


Теди, честит ти именник!!!  bouquetДа ти е жив и здрав!!! И аз отивам да празнувам след работа.Моето момиченце има днес имен ден също.


да ти е живо и здраво и много да те радва Hug

# 398
  • Мнения: 3 216
Теди, а утре, ако дойдат, ще пращаш ли или направо другата седмица, че да знам дали да чакам в събота или не  Hug Интерлогистика работеха и в събота до обяд, нали  newsm78

# 399
  • Мнения: 9 095
немога да ги пратя, незнам утре накъде ще бъда, тази вечер ще пътуваме и не искам да се ангажирам с обещания, затова държах да дойдат днес ама българската му работа....

# 400
  • Мнения: 3 216
немога да ги пратя, незнам утре накъде ще бъда, тази вечер ще пътуваме и не искам да се ангажирам с обещания, затова държах да дойдат днес ама българската му работа....

Няма проблем  Hug Значи другата седмица  Peace

# 401
# 402
  • Мнения: 3 216
Момичета, мисля да пускам нова тема, че тая се позапълни  Peace

# 403
  • Варна
  • Мнения: 535
http://www.promod.fr/promotions/jean-slim-black-toucher-enduit-n … 3001N29O32Z1.html
Тези дънки някоя от ва вече има ли ги?

# 404
  • на пистата
  • Мнения: 5 858
теди ще може ли  Praynig или има някакви условия за тази цена

Общи условия

Активация на акаунт