Купуват ли ви превръзки вашите мъже?

  • 7 312
  • 181
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 438
Да, купува ми и даже много подробно разпитва какви са-дневни ли са, нощни ли са и пита продавачките дали са хубави.

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 69
Да,купува ми,разбира се!

# 137
  • Мнения: 208
Явно има много хора, които не са излезли от пубертета  Tired
Извинявайте, ама купуването на тоалетна хартия не е ли по-срамно, като се сетя какво се прави с нея, ужас, ужас, срам, срам  Mr. Green Joy
И на мен това ми прави впечатление  Rolling Eyes Защо да не ми купи? И аз не му отказвам, когато ме помоли да му купя нещо. Тия работи не са срамни  Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 3 390
Не.Абсурд!
Само, когато бях в родилното се смили над мен...ъ,глупости  говоря...май каза, че пратил колежката до аптеката.

# 139
  • Мнения: 292
Не Naughty
Не съм го молила но мисля,че няма да е съгласен.
Баща ми ми е купувал много пъти.
На първа страница писах това но,вече пробвах.Купи ми без възражения Shocked

# 140
  • Мнения: 116
Не, никога не ми е купувал и то не защото го е срам, а защото би ги объркал и би взел такива, които няма да ми харесат.

# 141
  • Мнения: 418
да,купува...превръзки,тампони,презервативи....

# 142
  • Мнения: 3 453
Купува ми, да! И превръзки, и тестове за овулация, и тестове за бременност.  Grinning

# 143
  • Мнения: 2 657
Да,най-редовно го прави Grinning

# 144
  • Мнения: 413
преди да, но сега вече категорично НЕ!!!! по негови думи, като оти6ъл последния път, аптекарката започнала да му изкарва най различни, с крилца , без крилца, нощни, дневни, тънки, дебели, след това започнала с марките..............    той просто хванал някакви , платил ги и  избягал, от тогава, сама си ги купувам. Tired

# 145
  • Мнения: 58
Ами прави го като го помоля. Даже последния път като ходихме до хипермаркета трябваше да си купя ежедневните на Discret. Хванахме се под ръчичка, намерихме щанда с превръзки и започнахме да издирваме точно моите. По погрешка обаче аз взех с друг мирис, а миличкото взе правилните и каза, че това са превръзките, които аз използвам  Joy :35

# 146
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
миналата седмица, ми идеше да удуша една жена в кварталния магазин.  7 мин не може да реши какви превръзки да си вземе, разиграва продавачката като маймуна ... отзаде опашката стигна вратата , тая не може да се накани, ще кажеш че на изложба ще ходи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 147
  • Мнения: 463
Да, купува ми когато му кажа. Най- интересно беше първия път когато го помолих за това. Обясних  му каква марка да вземе, да са сензитив и с крилца. Той отишъл в аптеката и казал :" Един пакет дамски превръзки Оулийс сензитив с криле!" Продавачката се спукала да се смее.

# 148
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Не,и защо той да ми купува,аз да не съм гърбава Mr. Green

# 149
  • Мнения: 315
случвало се е понякога ама е мрънкане голямо

Общи условия

Активация на акаунт