Купуват ли ви превръзки вашите мъже?

  • 7 319
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 115
Да, винаги когато се наложи, както например тази сутрин.

# 166
  • Мнения: 141
да-купува на мен и на дъщеря ми/тя си е само моя/

# 167
  • Мнения: 1 844
моя ми купува винаги,когато го помоля-и тампони ми взима,и ежедневни превръзки,и противозачатъчни и тестове за бременност,ако се наложи.даже вече не ме кара да му казвам точно какви,вече ги е научил наизуст.

# 168
  • Мнения: 621
Само веднъж защото бях болна иначе аз обичам да се презапасявам и не се е налагало, ама ако се наложи няма проблем, де  Peace

# 169
  • Мнения: 782
Да, никога не ми е отказвал!!! Освен това знае всички видове подробности...

# 170
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Да винаги ,когато го помоля

# 171
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Веднъж или два пъти ми е купувал, още бяхме гаджета. Случаят беше спешен, аз нямаше как да изляза от работа, та се наложи да излезе той. Не виждам проблем. Иначе не му се налага, защото аз предимно пазарувам вкъщи, а и предпочитам да си ги купувам сама. Между другото, баща ми (мир на праха му) купуваше все той и за мен, и за майка ми.

# 172
  • Мнения: 282
Да-понякога Twisted Evil

# 173
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Да купува ми,не го е срам

# 174
  • Мнения: 791
Да, купува ми. Цикълът е най-нормалното нещо, което се случва с жената.
И не разбирам защо мъжете не ги е срам да си купуват презервативи, а превръзките пък да спадат в графа "срам ме е  Blush " .  Дали се изразих правилно, но вие ще ме разберете какво имам предвид  Crazy

# 175
  • Мнения: 611
Не ,  никога SadГолям срам го гони и никога не мога да го накарам и затова винаги съм си запасена Peace

# 176
  • Мнения: 3 641
Да и тампони даже.  Simple Smile

# 177
  • София
  • Мнения: 4 884
Купува ми превръзки, тампони, памуци всякакви. Няма никакви притеснения от това и го приема като всяка друга покупка.

# 178
  • Виена
  • Мнения: 725
Да,понякога се е случвало.Но май предпочитам сама да си ги купувам.То са обяснения,то 100 пъти ми се обажда да ме пита "ми сега какви трябваше да са.. " ooooh!

# 179
  • Мнения: 338
Понякога ми е купувал Laughing

Общи условия

Активация на акаунт