AVON само за представители - 19

  • 29 844
  • 642
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Имам молба да качите в началото на темата и полският каталог К16 и в бъдеще да качвате новите каталози , български и полски отпред в темите.Благодаря предварително!

# 31
  • Мнения: 8 470
Не представител, но пък вашата компания ми е така приятна и полезна, че сядам тук до вас- щете ме не щете.
На мен лично ми е много приятно да видя тук някой с положителна нагласа! Добре дошла! Hug
Записвам се,ще пускам втора поръчка.
Някой може ли да каже нещо за този новия Трезел седакшън,не мога да прочета ,размазано е ,какво съдържа?

# 32
  • Мнения: 990
Да се похваля и аз, че една колежка днес ми направи голяма поръчка за 60 лева и така до заветните 200, които трябва да достигна (заради Rear Pearls) ми остават още около 20-30 лева Wink

Андреева, огромно благодаря за каталога!  Heart Eyes  bouquet

# 33
  • Мнения: 994
Ох, благодаря и на Andreeva за новия каталог и на katyadjin  за новата тема! Супер сте всички!   bouquet

 katyadjin  ,исках да ти пиша на лични, но ти е запълнена кутията  Laughing Само дати благодаря, че си ме записала ма главната страница и да кажа, че съм от София, Люлин 4
Благодаря още веднъж!!!  Hug
 
 

 

# 34
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Моми4ета може ли да се поръ4ва само от нетна без нищо от каталога и пак ли до 45 лв минимална сума?

Здравейте и от мен!
Честита нова темичка и специални благодарности за труда по създаването й и снимането на каталозите!   bouquet

Розето - няма значение откъде ще поръчваш, но от нетната няма да имаш никаква отстъпка в цената.

За фактурите - често в момента, в който ги фактурират ми излиза само, че има налична фактура, но я качват на следващия ден в сайта.

За сега имам само 80-90 лв. от к.14, но част от тях са нетни и си оставам на 15 %. Едва ли ще успея да направя 600 лв. за парфюмчето, а много ми се искаше. До тук без нетните /които така или иначе на ги броят/ съм събрала около 400 лв. - не мога да се напъвам с 200 лв. за втора дата само заради един парфюм. 20-30 лв. - да, но 200 ще ми дойдат прекалено много.  ooooh!

# 35
  • гр.София
  • Мнения: 233
Някой може ли да каже нещо за този новия Трезел седакшън,не мога да прочета ,размазано е ,какво съдържа?

Съжалявам за лошото качество, но с такива технически средства разполагам.  Simple Smile

Съблазняващ аромат
Парфюм Treselle Seduction
Категория: ориенталско-плодова
Върховни нотки на аромата: сливови нотки, обгръщащи уникално ухание на свежи горски плодове - вкусни маслини, сочни къпини, диви ягоди, червени и сини боровинки.
Сърцеви нотки: екзотична орхидея и пачули.
Базови нотки: сладка ванилия, кехлибар и чувствен мускус.
Неустоимата композиция оставя върху кожата ви омагьосващо ухание, което трае през целия ден.
Каква е дамата, която избира Treselle? Тя е провокативна и съблазнителна, самоуверена и флиртуваща със сетивата. Тя е грациозна и сексапилна. Тя е олицетворение на женствеността.

Това е, дано да ви даде необходимата информация.
От мен лека нощ

# 36
  • Мнения: 511
Момичета, някой може ли да ми каже каква е цената на чантата Grecia в кампания 15? newsm78 Не мога да разчета на страницата Tired

# 37
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Имам молба да качите в началото на темата и полският каталог К16 и в бъдеще да качвате новите каталози , български и полски отпред в темите.Благодаря предварително!

Полският каталог не го добавих, защото първо го нямам под ръка в момента.. нещо го загубих и второ непрекъснато влизам да добавям и оправям първия си пост и да добавям представители /за това е и запълнена кутията ми/ Wink

Молбата ти относно останалото е доста неоснователна.. защото ТОЧНО ТОВА ПРАВЯ ВСЕКИ ПЪТ!!!!
Затова и се забавихме с 34 страници в старата тема, точно заради желанието на всички и моето усилие новата тема да започва с нов каталог!!!
/понякога неуместни изказвания от този сорт ме дразнят/

ОТ написаното от вас момичета виждам, че доста от вас са харесвали и МОЯ ЛЮБИМ ЕЙВЪНСКИ ПАРФЮМ.. та се чудя, защо го спряха като хората саго харесвали!!???! newsm78

# 38
  • Мнения: 511
ОТ написаното от вас момичета виждам, че доста от вас са харесвали и МОЯ ЛЮБИМ ЕЙВЪНСКИ ПАРФЮМ.. та се чудя, защо го спряха като хората саго харесвали!!???! newsm78[/i]

И аз се питам защо спират винаги харесваните продукти? Tired Сериите с африканско дърво и със зелени водорасли ми бяха любимите Confused

Отнесох се нещо и забравих да ти благодаря за каталога Embarassed Мерси  bouquet

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 23:05 от Alinka

# 39
  • Мнения: 3 835
Благодаря за каталога и новата тема!  Simple Smile

# 40
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Имам молба да качите в началото на темата и полският каталог К16 и в бъдеще да качвате новите каталози , български и полски отпред в темите.Благодаря предварително!

Не разбирам за какво трябва да се качва 16 полски каталог в началото на темата.... Той единствено може да бъде полезен за да се ориентираме какво ще съдържа нашата българска брошура....
Смятам че е излишно да качваме полски,американски и всякакви други......
Все пак на български говорим..... и работим

# 41
  • Мнения: 511
Имам молба да качите в началото на темата и полският каталог К16 и в бъдеще да качвате новите каталози , български и полски отпред в темите.Благодаря предварително!

Не разбирам за какво трябва да се качва 16 полски каталог в началото на темата.... Той единствено може да бъде полезен за да се ориентираме какво ще съдържа нашата българска брошура....
Смятам че е излишно да качваме полски,американски и всякакви други......
Все пак на български говорим..... и работим

Това, че говорим и работим на български, означава ли, че не трябва да сме отворени към всичко различно? newsm78 Който иска да гледа - нека гледа. Който не - да пропусне. На мен ми е полезно да имам поглед върху новостите, дори да са на сръбски (примерно) Laughing Благодаря на тези момичета, които имат възможност и най-вече желание да снимат за нас   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 549
Здравейте момичета!!!
Аз съм нова тук.Продуктите на Avon ползвам вече 9 години!!! Иначе съм представител на AVON от пролетта. Не успявам да събера поръчки от всяка кампания. В тази връзка съм ви много благодарна за каталозите, с които добивам представа за предстоящите намаления и продукти. Страхотни сте.

# 43
  • Мнения: 994
Момичета, някой може ли да ми каже каква е цената на чантата Grecia в кампания 15? newsm78 Не мога да разчета на страницата Tired
Цената на чантата е 59.90  Shocked Малко са прекалили

# 44
  • Мнения: 994
А относно любимите продукти, които спират...И аз се чудя, защо точно най-хубавите и търсени неща ги спират newsm78.На мен любима ми беше серията с бяло грозде(от тези плодовите) и дори за това станах представител  Embarassed  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт