Къде изчезна Юксел Кадриев?

  • 4 262
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Пожелавам му да се оправи бързо, но и да се научи да чете. Дразня се много, когато той чете новините. Много грешки прави, много срича, ужасен ужас!

# 31
  • Мнения: 109
Пожелавам му да се оправи бързо, но и да се научи да чете. Дразня се много, когато той чете новините. Много грешки прави, много срича, ужасен ужас!
Абсолютно съм съгласна.Евала.

# 32
  • Мнения: 1 685
 Joy Joy JoyА а а а пускайте анкета Юки срещу Ивайло-така де да има развитие темата Joy Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 3 421
Новият водещ е с много хубав тембър, много хубав изказ - абе добре звучи, но ми е безцветен като визия.
 Дори не съм забелязала Юксел да накъсва нещата - харесва ми да го гледам Laughing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Давайте анкетатаааааааааа  smile3523

# 35
  • Мнения: 6 417
Аз избирам да гледам Юкито и да слушам Ивайло.  Crossing Arms

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Аз избирам да гледам Юкито и да слушам Ивайло.  Crossing Arms
Ей как не се сетих първа  newsm12

# 37
  • Мнения: 1 312
На мен пък Юксел ми звучи убедително с тези накъсвания..
Пък и ми дава време да си поема дъх Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 1 477
Аз избирам да гледам Юкито и да слушам Ивайло.  Crossing Arms

И аз така Peace

# 39
  • Мнения: 764
Този новият по-ми харесва,по-спокоен,по-добре ги чете новините.Като видя Юксел по ТВ-то и все погледа ми е в носа му,едната му ноздра е различна от другата,не се смейте......Иначе не,че не ми е симпатичен.....

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 919
.........Като видя Юксел по ТВ-то и все погледа ми е в носа му,едната му ноздра е различна от другата,не се смейте......
tooth tooth tooth Сега вече и аз ще чакам с нетърпение да се върне да му видя носа. Ако е така и аз сигурно все там ще гледам. Има една водеща по канал1 (май спортна) с един чип нос, дупките на носа и някак се виждат повече и аз като я видя, не мога да откъсна поглед оттам. и... Embarassed съжалявам, ама аз се разсмях като прочетох.

# 41
  • Мнения: 2 013
Днес си купих жълт вестник с бомбастичното заглавие, че Юксел бил в инвалидна количка. От материала става ясно, че е опериран от дискова херния и наистина няколко дни няма да става, за да се възстанови. На 6-и ноември отново ще е в ефир.

# 42
  • Мнения: 6 417
Днес си купих жълт вестник с бомбастичното заглавие, че Юксел бил в инвалидна количка. От материала става ясно, че е опериран от дискова херния и наистина няколко дни няма да става, за да се възстанови. На 6-и ноември отново ще е в ефир.
Прочетох го, но леко се съмнявам в достоверността му.  Колегите на Юки казват по-различна диагноза, ама "Уикенд" явно е по-информиран Thinking

# 43
  • Мнения: 2 013
Днес си купих жълт вестник с бомбастичното заглавие, че Юксел бил в инвалидна количка. От материала става ясно, че е опериран от дискова херния и наистина няколко дни няма да става, за да се възстанови. На 6-и ноември отново ще е в ефир.
Прочетох го, но леко се съмнявам в достоверността му.  Колегите на Юки казват по-различна диагноза, ама "Уикенд" явно е по-информиран Thinking

От Би Ти Ви официално казват, че ще е на работа на 6-и. Иначе за диагнозата - не знам кое е  вярно. Дано да е нещо толкова прозаично като дискова херния.

# 44
  • Мнения: 17 546
Да, Юксел няколко седмици щял да се възстановява от операция. Новият водещ е Ивайло Василев, международник, бивш кореспондент на БНР в Белград, син на Йордан Василев. И на мен ми харесва как се справя.
Сигурна бях, че има нещо общо с радиото! Има абсолютната интонация на радио журналист! Не си отиват със Салич. Юки е готин, да се връща по живо, по здраво! Peace

Общи условия

Активация на акаунт