Митичната доставка на Jane

  • 5 527
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 551
Някой знае ли колко струва чувалчето?

145,00 лв

# 31
# 32
  • Мнения: 162
На мен в магазин Полием в Бургас ми предложиха да си избера между 4 вида чувалчета на цена 139 лв. Няма доставка на всички видове от каталога до колкото разбрах и аз си поръчах да видим кога ще дойде.

# 33
  • Мнения: 184
В Пинокио изобщо няма стоки на Jane. И аз търся чувалче и моля ако някой намери в черно и сиво да свирка.

# 34
  • Мнения: X
Черното го имаше миналата седмица в Бебе Планет, но останах с впечатлението, че доставят единични бройки, така че провери дали още има и дали могат да ти го поръчат в разумни срокове. Черното всъщност е тъмно сиво, а това, което изглежда като светло сиво си е бежово - не знам кое точно търсиш.

Черното (което е сиво  Joy ) се предлага и в Премама. Малко стана мазало с цветовете, но ти сигурно ме разбра   bouquet

# 35
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, кажете ми дали са дебели чувалчетата на Jane, аз имам на количката /Косато/ заедно с нея върви, но ми се струва много тънко и съм решила да поръчам на Jane, но съм го виждала само на снимка, кажете някакви отзиви. newsm78

# 36
  • Мнения: 1 371
Момичета, кажете ми дали са дебели чувалчетата на Jane, аз имам на количката /Косато/ заедно с нея върви, но ми се струва много тънко и съм решила да поръчам на Jane, но съм го виждала само на снимка, кажете някакви отзиви. newsm78

O, да. Дебело е, широко, комфортно и мекичко. Хубавото е, че има връзки да се завърже за количката и да не се свлича, а и отгоре се "навлича" върху нея. Друго подобно не съм виждала. Отиди в някой магазин и го виж.  Peace

# 37
  • Мнения: 184
Вече си имам чувалче. Страхотно е и е доста дебело. От Премаман го взех за 150лв.

# 38
  • Мнения: 622
Мили мами, а мислите ли че човалчето на Jane ще си пасне с моя Buzz?  Hug

# 39
  • Мнения: 184
Мили мами, а мислите ли че човалчето на Jane ще си пасне с моя Buzz?  Hug
Едва ли, коша на Buzza е доста по тесен от този на Jane.

# 40
  • Мнения: 551
Мили мами, а мислите ли че човалчето на Jane ще си пасне с моя Buzz?  Hug

И аз мисля че, няма начин да не пасне.

# 41
  • Марс
  • Мнения: 439
То много станахме питащите, но на Zapp дали ще стане чувалчето, или е прекалено тясно за него, а и дали дупките ще съвпаднат на коланите newsm78, че една моя приятелка и е харесало, но тя има Zapp Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 663
Мили мами, а мислите ли че човалчето на Jane ще си пасне с моя Buzz?  Hug

И аз мисля че, няма начин да не пасне.
Ще стане.Аз онзи ден си взех от Премама за моята количка и пасна идеално.чувалчетата им са жестоки

Общи условия

Активация на акаунт