Обичате ли да готвите?

  • 4 070
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 021
Да обичам да готвя, но мразя да съставям менюто, защото все има някой на който точно това не му се яде  Rolling Eyes
А като питам, какво им се яде, казват, че не знаят  ooooh!

# 91
  • Мнения: 3 622
Обичам да готвя и да прави сладкиши. За съжаление доста често готвя много набързо защото през седмицата нямам време, а като се прибера от вратата ме питат "Какво ще вечеряме". Но събота и неделя задължително приготвям ястия, които изискват повече време и правя нещо сладко

# 92
  • Мнения: 3 537
Обичам да готвя, но според зависи от настроението.Имам моменти в които тотално изпушвам от умуване какво да сготвя по-различно специално заради детето, тъй като е много непредсказуем  Rolling Eyes и ми се приисква на мен да ми сготви някой, а пък и чиниите ако ми измият след това-още по-добре Laughing

# 93
  • Мнения: 162
         Обичам!!! С две ръце съм за националната кухня. Обичам да експериментирам нови рецепти и трикове в кухнята. Това е една от темите, която обсъждаме всеки път с приятели.

# 94
  • Мнения: 105
Много обичам да готвя, особено сладкиши! За съжаление напоследък времето ми е ограничено и готвя само аламинути - колкото да има нещо за вечеря!

# 95
  • На гарата
  • Мнения: 163
  chefСтрашно обичам да готвя ,мога да готвя с часове.Експерименти също правя и никога не се оставям само на традиционализма!

# 96
  • Мнения: 189
Да, много, но да имам достатъчно време и да не е по задължение.

# 97
  • някъде
  • Мнения: 4 956
не мога да готвя, а искам да се науча

# 98
Предпочитам да се храним навън,тъкмо няма да се налага да мия чинии,но иначе ми харесва да готвя!

# 99
  • Мнения: 98
Обичам да готвя, хай-вече  да изпробвам някоя нова рецепта от форума, но понякога го върша от задължение  ooooh!

# 100
  • Мнения: 814
Обичам да готвя, /когато съм изморена правя стандартни манжи и не ми е много приятно/, обичам да експериментирам и с нови рецепти, а не по-малко обичам  да  оценят и харесат  приготвеното !

# 101
# 102
  • Мнения: 2 550
Обичам да готвя, хоби ми е.
Готвя само, когато имам настроение...разтоварвам се така Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 2 968
Много обичам да готвя.Много ми е разтоварващо и приятни занимание.Винаги готвя с огромно удоволствие:))

И  аз така Simple Smile но майка ми е основния готвач у дома.

# 104
  • Мнения: 533
Обичам много да готвя , сигурно в предишният си живот съм била мазна дебела готвачка Joy

Общи условия

Активация на акаунт