Режим на Пиер Дюкан - 41 част

  • 26 110
  • 550
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 314
Сноуче, ето я !
А, ти вече си я видяла! Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 2 245
Обобщена информация за софийската среща:

ден: събота - 03.11.
час: 14.00
място: Макдоналдс на пл. Славейков
кръчма: Дивака на ул. Гладстон

Казвайте кой може да дойде?

# 62
  • София
  • Мнения: 807
Благодаря ти!   bouquet  bouquet  bouquet
Поздравявам те много, много! Разликата е страхотна!
Трябва и аз да намеря снимки да кача... да се разровя в архивите... newsm78
Ще го направя! Скоро!  Grinning

Мише, аз мога!  Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 2 245
Сноуче, ето я !
А, ти вече си я видяла! Peace

ЦветиHug браво! Разликата е голяма!   bouquet

# 64
  • Варна
  • Мнения: 870
момичета вие май не ме приемате при вас smile3518защото никой не ми отговори дали менюто ми е както трябва smile3516 newsm68 newsm51

# 65
  • Мнения: 1 314
Как бе, Снежи, няма такова нещо Embarassed, мисля че и нещо между тези хранения няма да е зле да хапваш, струва ми се малко храната!

# 66
  • София
  • Мнения: 2 245
момичета да се отчета до сега какво съм хапвала.На обед половин тричава палачинка със извара,после 1 ч.ч айрян.Преди малко хапнах една пилешка пържолка със малко горчица и 1 белтък.За вечеря ще си спретна една от рецептичките във форума-пълнено пил. бутче със извара и горчица  bouquetмомичета каква горчица използвате,аз си вземах някаква но не знам каква марка е.Ще си направя и кремчето със млекце и степче и желатин  bouquetсамо не знам как ще отвикна от 1ч винце за вечеря newsm78

Sneji, менюто ти е ОК според мен. Аз пия всяка вечер по чаша бяло вино и пак свалям, но си е индивидуално .... недей да пиеш само в ударните дни...

И пий вода...спред мен поне 2,5 литра лично мнение...  Crazy

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 412

Здравейте и от мен, докато се наканя да пиша, то нова темичка, Вещи   bouquet
Добре дошли на всички нови момичета  Hug, при нас и с този режим ще ви хареса много  Mr. Green
Не ми остава време да пиша много, но съм режимна (почти) и ви чета редовно Naughty
Лека вечер на всички  Hug

# 68
  • Варна
  • Мнения: 870
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО newsm51 newsm51че ме приехте при вас.Дано успея със този режим защото и годинките ми не са малко-цели40 newsm61желая ви приятна вечер и много усмивки newsm68 smile3525

# 69
  • София
  • Мнения: 2 245
КремиHug започваме ли 3та фаза от утре?

# 70
  • Мнения: 3 640
Цвети, страхотна разлика! Браво!  smile3501
Снежи, менюто ти е добре, само къде е закуската?  newsm78 Тя е много важна.  Peace И горчицата - трябва да е БЕЗ захар. От всички горчици, на които изчетох етикетите по магазините, единствено оригиналната дижонска горчица е без захар. И се използва по малко. И водата е МНОГО важна - поне 1,5 - 2 л. на ден.  Peace

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 412
КремиHug започваме ли 3та фаза от утре?
smile3521Иска ли питане, от кога я чакам само  smile3508, пък как ме е страх да не стане  smile3511
Само двете ли почваме от утре, други желаещи няма ли

# 72
  • София
  • Мнения: 2 245
КремиHug започваме ли 3та фаза от утре?
smile3521Иска ли питане, от кога я чакам само  smile3508, пък как ме е страх да не стане  smile3511
Само двете ли почваме от утре, други желаещи няма ли

И аз така Креми! Хмм, май сме само ние двете...освен, ако Дори не реши да се включи... Кри има също малко...  newsm78

# 73
  • Мнения: 556
Ей,Снежи,как може да говориш такива неща.Тук няма човек,дето не е приет.Станало е съвсем несъзнателно.И аз те съветвам-задължително закуска!!!хапвай честичко по малко.За горчицата,аз съм взела Дижонска,уж по-малко захар има.Но аз така или иначе ползвам много рядко.А Дижонската на Дерони и тя е със захар,явно Дюки си говори за оригиналната

Момичета,весела софийска среща.Очаквам снимки с нетърпение

КРЕМЧЕЕЕЕ,ти на гладни за тесто хора,спагети да сервираш си е направоооо...

# 74
  • София
  • Мнения: 2 245

КРЕМЧЕЕЕЕ,ти на гладни за тесто хора,спагети да сервираш си е направоооо...

Дези, за мен това си е чиста пица!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт