Режим на Пиер Дюкан - 41 част

  • 26 101
  • 550
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 138
Добро утро момичета.
Аз нещо се раболях. Sad

И ще трябва да съгреша като ям олипси, обаче много ме боли гърлото. Кажете това много ли ще се отрази на диетата? Нали са сладки тея бонбони за смучене.

ПС Има и нещо хубаво поне в тая настинка, вчера почти цял ден не съм се хранила, резултата сутринта - 1 килограм

# 436
  • Мнения: 615
Добро утро момичета и от мен.
Аз от днес съм първи ден дюкянка. Simple Smile
След малко ще отида да си купя кантар и ще проверя килограмите със сигурност и ако се наложи ще корикирам линийката си.
Менюто ми за днес е сутринта преди работа едно варено яйце и горчиво кафе, около 10,00 триците с вода или кисело млеко, за обяд съм се наточила за една печена пилешка пържола със чесън, кисело мляко и малко подправки, към 15,30-16,00 кисело млекце  и за вечеря от същата паржолка като на обед. Мисля че е по дюкански.
П.С. В чантата ми неотлъчно е книгата и един бележник в който ще си водя записки.  Praynig оо дано успея.

# 437
  • Мнения: 1 241
Нинче,  Hug Hug Hug
от кога не съм те засичала ooooh!
гледам, че си напреднала в свалянето, БРАВО  bouquet
още малко остава

Пловдивчанки, да пием кафе днес?

Поли, защо олипси? черните Gollia  са много по-силни  и иди на лекар
оздравявай бързо Hug

# 438
Мили Дюантки, искам да Ви попитам прясно мляко с 0.1 % масленост може ли да се употребява по време на ударния период???
Много ще съм Ви благодарна ако ми отговорите Simple Smile

# 439
  • Мнения: 1 241
Мили Дюантки, искам да Ви попитам прясно мляко с 0.1 % масленост може ли да се употребява по време на ударния период???
Много ще съм Ви благодарна ако ми отговорите Simple Smile
Да, около 250 мл на ден може
не прекалявай, за да сваляш по-бързо Wink

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Добро утро и от мен  Heart Eyes
Честито на свалилите - Мамица, Алекс и Поли   bouquet
Поли, за настинката съжалявам, но не знам какво да ти препоръчам  Confused
Нинка, радвам се да те засека тук  Hug Много си близо до целта вече, браво  Heart Eyes
pucicuci - може такова мляко, но не прекалявай  Wink
Айсче, за среща както казах снощи съм ЗА  Hug Нинка, хайде ела и ти, моля  Praynig
Хубав ден на всички  Heart Eyes

# 441
  • Мнения: 1 241
Бубе, Hug
да се срещнем пак някъде в този квартал, ако и на Нинка и е удобно, разбира се (за Кършияка става въпрос)
Други пловдивчанки няма ли?


# 442
  • Мнения: 556
Здравете отново.Минавам за малко да ви видя.
Алекс76,честито. HugПолиbouquetоправяй се бързо.Дорче Sad,нищо не каза,дали си чувала тази група"никога преди смъртта не гледам миражи за успокоение"

Хайде,по-късно пак ще мина

# 443
# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Е, как - Шерифа, Гери, Дидоки... Дано се включат и те  Grinning За Шерифа няма съмнение -  ще дойде да ни контролира какво ядем и пием  Joy

# 445
  • София
  • Мнения: 3 789
искам да Ви попитам прясно мляко с 0.1 % масленост може ли да се употребява по време на ударния период???
Може, щом е обезмаслено, но не повече от 250 мл на ден Wink


Аз само да са поФаля- сега се мерих и съм с 0.5кг надолу, като съм закусила и съм с дрехи! Peace
Еееее, застой-застой....ама ще мръднес кантара, къде ще ходи! #2gunfire
От днес съм на ПЗ, решила съм обаче да следвам схема 5/4, т.е. 5 дни само П и 4 дни ПЗ.
Какво мислите?
Досега бях 5/5, сега смятам да сменя newsm78

# 446
  • Мнения: 615
Аз съм от Пловдив момичета, но за днес наистина ми е невъзможно. Заради тази задушница утре съм се ангажирала да помагам на майка ми, а утре да ходим по гробища. Имам огромно желание да дойда, но възможност никаква. Дано на следващата да успея, ще ми е много приятно, аз съм нова тук, вчера се регистрирах, но ви чета от доста време.

# 447
  • Мнения: 1 138
Благодаря Ви момичета Hug  bouquet

# 448
  • Мнения: 478
Мишле честито  bouquet

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Мишле, браво  Heart Eyes
Мария, нищо, другия път дано успееш  Peace Да си ги направим традиция всяка седмица срещите предлагам аз  Party

Общи условия

Активация на акаунт