онлайн записване в детска градина

  • 6 211
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 553
Иначе за подаването отлайн - като нищо ще вземат да го одобрят още за новата година без да са го огледали отвсякъде и без да са дали информация затова и ще настъпи поредния хаос - кой подал онлайн, кой на ръка, от което естествено, както обикновено ние ще сме потърпевши.

# 46
  • Мнения: 532
Направо вече се изприщвам с тези детски градини.А ние като нямаме баба дето да иде в 3:00ч да се реди ?Детето ли да взема с мене???????????

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Направо вече се изприщвам с тези детски градини.А ние като нямаме баба дето да иде в 3:00ч да се реди ?Детето ли да взема с мене???????????


Не. Остави го то да чака. Шегувам се разбира се. Трагично е направо. Няма спасение от това.Ние като бяхме първи в списъка на една от нашите ясли да не мислите, че ни приеха. Даже първият човек на когото му дадоха входещ номер беше с номер 20 #Crazy и се сетете, че след този номер нямаше приети.  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 48
  • Мнения: 3 595
Мацки споко  Hug Аз имам да се редя за ясла и градина едновременно и нашите баби няма да са на опашките  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 517
Добре де, а как ще преценят кой е по-пръв - този, който се е записал по интернет в 7.00, или този, който е бил пръв в приемната на директора рано сутринта (пак в 7.00)?

# 50
  • Мнения: 3 595
вече незнам къде четох, че и директорките щели да регистрират онлайн... Ама то за целта нет в градините трябва да има, пък и ако е така, малка ще да е опашката  Thinking

# 51
  • София
  • Мнения: 8 283
хареса ми! Mr. Green
просто не ми се рови и за това, не ме бийте!
Да напишеш Община София или Столична община че е по-кратко от колкото тия редове newsm78

Като говорим за градини в нашата е стартирал проект за видио наблюдение с пулт при директорката

# 52
  • София
  • Мнения: 8 283
Добре де, а как ще преценят кой е по-пръв - този, който се е записал по интернет в 7.00, или този, който е бил пръв в приемната на директора рано сутринта (пак в 7.00)?

Не вярвам да завис само от бързодействието на пръстите на родителите или кой най-добре се ръга на входа.

# 53
Това, което ми се обясни. Ако се задейства системата, то ако все пак някой чака лично да подаде в градината, то, след като му приемат документите, приемащият вкарва данните задължително онлайн, т. е. или пращаш по интернет или си губиш времето да отидеш на място и там вече се губи време, щото те вкарват пак в интернет, т. е. всички, независимо как подават молби, подлежат на онлайн-регистрация.
А знае ли някой дали системата се отнася и за яслите? или там вече само лично? че аз имам и за двете, и аз сьм без баби..

# 54
  • София
  • Мнения: 545
Всички, независимо как подават молби, подлежат на онлайн-регистрация. Какво като си с две деца ? Отиваш и подаваш едновременно и за двете  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 4 966
Мацки,за сега е отменен този метод.

# 56
  • в центъра
  • Мнения: 445
Мацки,за сега е отменен този метод.

Извинявай за въпроса, но от къде го разбра ?

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
Леля ми работи в детска градина.
Каза,че засега го отменят.
Ние трябва да се запишем за края на 2008 година.
Но тя каза,че има промяна и се отменя за сега онлайн записването.
Ще се записваме пак по стария метод.

Това е което знам.

# 58
  • Мнения: 489
 Не зависимо как ще става записването, пак ще има "шуробаджанашки" истории, в това съм убедена.
Чесно казано дори първи да се запишем, пак не е сигурно, че ще ни приемат. Особенно в градината където ще подаваме, защото наплива е много голям...

# 59
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Е много ясно, че така ще стане, с тази двойна система на записване, предпоставката просто е на лице  Close

Общи условия

Активация на акаунт