Блусът.....или какво беше това....

  • 3 339
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Днес в колата,по време на поредното задръстване,по радиото се заредиха блус след блус......Размечтах се, и се замислих...кога беше последният път,когато съм танцувала блус, от онези блусове,когато телата са едно,когато душата ти се отделя от тялото,когато изпадаш в безтегловност.............ами,не можах да се сетя,и малко се изплаших  Confused   Не е на добре таз работа,да знаете........И ми е любопитно,вие кога за последно сте танцували танца на любовта Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 731
Преди ден танцувахме. Blush
Случва ни се когато децата спят и сме само двамата на сладки приказки в уютната ни кухня . Heart EyesСлучва се ,стига да го искаш .Много пъти аз съм била инициаторката за танците ,но не това е важното.Важното е ,че не ми отказва. bowuu
Така че покани го ти.А удоволствието ще е за двама ви . Hug

# 2
  • Мнения: 431
Само когато мъжът ми успее да ме хване. Скоро беше. Мразя романтични цуни-гуни.

# 3
  • Мнения: 919
На деня на влюбените беше последното ни танцуване.
А много обичам танците. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 371
Не помня Confused
Ааа, сетих се, юни месец, бяхме кумуве. Отдавна.

# 5
  • Мнения: 3 423
Предпочитам да танцувам кючек.
По-еротично ми е някак.

# 6
  • Мнения: 4 733
 Вечер като детето заспи си танцуваме редовно, че иначе от нея не успявам да се вредя.

# 7
  • Мнения: 698
От векове не съм танцувала...  Cry А обожавам...  Crazy

# 8
  • Мнения: 3 447
Преди две седмици на един коктейл с детето. Оп, то всъщност беше валс.

# 9
  • Мнения: 2 161
Ние си имаме нещо като традиция-преди мъжът ми да тръгне,освен прощален секс ,имаме и прощален блус.
А иначе за последно съм танцувала блус на една сватба през лятото.Аз много обичам блус.

# 10
  • София
  • Мнения: 819
За мен блусът е стил музика, а бавните песни, на които танцувате долепени, са балади Peace

# 11
  • Мнения: 5 370
Кой говори за блус, моля???? Насладете се на подписа ми!!!  bouquet

# 12
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Кой говори за блус, моля???? Насладете се на подписа ми!!!  bouquet

Благодаря ти - подписа е жесток Hug Hug

Моля,наблегнете на ",когато телата са едно,когато душата ти се отделя от тялото,когато изпадаш в безтегловност"..... този блус имам предвид...

# 13
  • Мнения: 263
Докато бях бременна  Whistling  Малко ми пречеше коремчето,  Mr. Green но важното е, че потанцувахме. За съжаление и ние не го правим често. Просто не правим такива събирания вече  Thinking Sad

# 14
  • Мнения: 2 161
За мен блусът е стил музика, а бавните песни, на които танцувате долепени, са балади Peace
Не е точно така.Блусът е бавна музика,на която може да танцуваме прилепени.

# 15
  • София
  • Мнения: 819
За мен блусът е стил музика, а бавните песни, на които танцувате долепени, са балади Peace
Не е точно така.Блусът е бавна музика,на която може да танцуваме прилепени.

Щом казваш...

# 16
  • Мнения: 1 674
Отдавна не съм танцувала блус,

# 17
  • Мнения: 995
За мен блусът е стил музика, а бавните песни, на които танцувате долепени, са балади Peace

Блусът е сред любимите ми стилове. Бавните песни са балади Peace  Сигурно всеки има СД с "love ballads".
От кога не сме танцували с либето... newsm78...от година...

# 18
  • София
  • Мнения: 819
От кога не сме танцували с либето... newsm78...от година...

Ти си добре, ние от сватбата не сме, а преди това само един път, като станахме гаджета ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 416
Не обичам блусове. 2-3 пъти ми се е случвало да ги танцувам.
Обичам танго - това е истината! Жалко, че няма с кого да го танцувам...

# 20
  • Мнения: 3 835
Е, Пети, че като те покани на танц Филчо, какво ти казва? Ще изтанцуваш ли с мен една балада любима? Laughing  Права си, така е, но в разговорната реч всички казваме блус. Един блус мила? Heart Eyes

За малко да забравя да отговоря на въпроса. Да, скоро май танцувахме. Но мъжа ми има навика така силно да ме притиска, че понякога едвам дишам. Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 819
Е, Пети, че като те покани на танц Филчо, какво ти казва? Ще изтанцуваш ли с мен една балада любима? Laughing  Права си, така е, но в разговорната реч всички казваме блус. Един блус мила? Heart Eyes

За малко да забравя да отговоря на въпроса. Да, скоро май танцувахме. Но мъжа ми има навика така силно да ме притиска, че понякога едвам дишам. Mr. Green

Мило, ти май не четеш, ние сме танцували 2 пъти за почти 6 години, първия път АЗ го поканих на ТАНЦ, втория път нямаше избор - на сватбата. Laughing Филчо не е по тези неща Crazy

# 22
  • Мнения: 3 835
Мило, ти май не четеш, ние сме танцували 2 пъти за почти 6 години, първия път АЗ го поканих на ТАНЦ, втория път нямаше избор - на сватбата. Laughing Филчо не е по тези неща Crazy

Нищо де, аз принципно ти казвам. Кой друг да ти дам за пример, комшията? Laughing

# 23
  • Мнения: 272
Blues е състояние на ума. И на душата. Не го свързвам с танци.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Не обръщайте внимание на авторката - малко и е пиенето...

# 25
  • Мнения: 924
Замислих се за отговорът и мъничко се натъжих... Преди танцувахме редовно, ама много редовно- и страстно, и бурно и нежно, като едно цяло. Скоро обаче не ни се е случвало. Всъщност последния път беше преди почти година  Tired

Мерси за въпроса. Ще си взема поука   Wink

# 26
  • Мнения: 2 161
За мен блусът е стил музика, а бавните песни, на които танцувате долепени, са балади Peace
Не е точно така.Блусът е бавна музика,на която може да танцуваме прилепени.

Щом казваш...
Бавна,тъжна музика.Защо да не може да се танцува?Танцувам блус,любовен блус...Никога ли не си я чувала?

# 27
  • София
  • Мнения: 5 074
Ооооо, танцуваме си. Вече 35 години редовно го правим, и не ни омръзва. С повод, без повод, важното е да го искаш. Grinning

# 28
  • Мнения: 2 196
На сватбата танцувахме за последно,преди има-няма 8 години.Романтика.

# 29
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не мога да си спомня всъщност...Стана ми тъжно.

# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
Пф ...  Rolling Eyes нямам идея, след като не помня ... пф  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт