каква марка кафемашина да си купя

  • 28 990
  • 45
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 883
Делонги - 200лв са

# 2
# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 3 854
Най-доброто е Saeco!

# 5
  • Мнения: 2 652
Невероятна машинка, но естествено зависи от бюджета. Saeco са сигурно най-скъпите.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 854
....
Невероятна машинка, но естествено зависи от бюджета. Saeco са сигурно най-скъпите.

Не е вярно.Нашата кафемашина е между 180 и 200 лв.Прави невероятно кафе,с хубав каймак, който независи от марката на кафето, защото е с крем диск и няма Делонги,което може да направи такова кафе, това го знам от опит!Saeco правят само кафемашини и можеш да си купиш такава със сигурност от 150 лв до 1500 лв!

# 7
  • Мнения: 784
SOLAC - от такава си пиеха кафето в магазина, от който я купихме (бяха ги пробвали всичките).
После обърнах внимание, че в някои заведения, известни с доброто си кафе, го правеха не на големите професионални машини, а на няколко малки машинки Солак.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
....
Невероятна машинка, но естествено зависи от бюджета. Saeco са сигурно най-скъпите.

Не е вярно.Нашата кафемашина е между 180 и 200 лв.Прави невероятно кафе,с хубав каймак, който независи от марката на кафето, защото е с крем диск и няма Делонги,което може да направи такова кафе, това го знам от опит!Saeco правят само кафемашини и можеш да си купиш такава със сигурност от 150 лв до 1500 лв!

Saeco - невероятно добри машини. Имахме най-обикновена машина на Saeco и я ползвахме 10 години, преди две години решихме да си купим кафеавтомат - сипваш кафе на зърна а те се мелят точно преди правнето, с електронно управление. Естествено пак се пряхме на тази марка и случайно намерихме вносителите - офиса им е непосредствено до община "Овча купел", цената ни излезе с близо 200 лева по-ниска от тази в магазините. Изключително доволни сме от самата машина.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За марката не знам, но гледай да е италианска. Те са специалистите в тази област. Нашата е Делонги от преди 3-4г., екстра е като за 90лв тогава, но и сега май има такива цени.

# 10
# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393


 Подкрепям с две ръце и два крака  Mr. Green,невероятно кафе правят.

# 12
  • Мнения: 1 883
Дайте модели с цени момичета

# 13
  • Мнения: 2 728
кафемашина,разбирасе делонги

# 14
  • Мнения: 796
И аз съм за Saeco,супер машини Peace
Влез в страницата на техномаркет,можеш да разгледаш моделите и цените Simple Smile

# 15
# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Цена и качество - Делонги!!! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 861


 Подкрепям с две ръце и два крака  Mr. Green,невероятно кафе правят.
и аз, винаги с каймак  Peace

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 2 220
SOLAC - от такава си пиеха кафето в магазина, от който я купихме (бяха ги пробвали всичките).
После обърнах внимание, че в някои заведения, известни с доброто си кафе, го правеха не на големите професионални машини, а на няколко малки машинки Солак.

Колко горе-долу струва машина от тази марка?

# 21
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
а какво значи "2 цедки и крема диск"?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 854
а какво значи "2 цедки и крема диск"?
Къде го четеш?
Значи крема диск е едно допълнително уплътнение към цедката,благодарение на което кафето е с невероятен каймак!

# 23
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
а какво значи "2 цедки и крема диск"?
Къде го четеш?
Значи крема диск е едно допълнително уплътнение към цедката,благодарение на което кафето е с невероятен каймак!

в описанието на препоръчаните машини - в страницата на техното

# 24
  • Мнения: 784
SOLAC - от такава си пиеха кафето в магазина, от който я купихме (бяха ги пробвали всичките).
После обърнах внимание, че в някои заведения, известни с доброто си кафе, го правеха не на големите професионални машини, а на няколко малки машинки Солак.

Колко горе-долу струва машина от тази марка?

Зависи от модела - моята е от по-стария модел, който сега струва не-повече от 120 лв. Преди 2 месеца купих за сватбен подарък този модел http://www.cajacampo.org/web/media/ipf_06_2_09.jpg за около 180 лв. - дръжката се вдига и с леко натискане на поставката долу стените отстрани се плъзгат и всичко се скрива всичко. Има и по-големи автоматични за около 350 лв., и още по-модерни за още повече пари. Всички имат крема диск - те май от Солак бяха измислили или поне в България това бяха първите машини с диск.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 149
Нашата е Саеко, много съм доволна от нея, прави хуабва пяна, и има приставка за капучино.

# 27
  • Мнения: 1 883
Нашата е Саеко, много съм доволна от нея, прави хуабва пяна, и има приставка за капучино.
Твоята не беше ли Делонги??? newsm78

# 28
  • Мнения: 229
Още един глас за Saeco. Със сигурност няма да сгрешите ако си вземете от тази марка  Peace.

# 29
  • Мнения: 416
     Някой да има мнение за марката Krups? Дали Saeco са по-добри? Интересуват ме кафеавтоматите..

# 30
  • София
  • Мнения: 2 298
     Някой да има мнение за марката Krups? Дали Saeco са по-добри? Интересуват ме кафеавтоматите..

Чие производство са Krups? Когато преди 10 години си купихме първата Saeco, много проучвахме, и всички  споменаваха италианските като най-добри, и най вече Saeco. По-горе писах, че вече имаме и Saeco кафеавтомат. Невероятно е кафето, е то естествено завси и какво кафе слагаш ...., но не вярвам Крупс да са по-добри, просто никой не ни я е препоръчвал, а ако е и немска случайно ....хептем ....

# 31
  • Мнения: 784

При нас ги има в магазини "Зора" и магазини "Ритони".
"Технополис" и "Техномаркет" не ги продават.

# 32
  • Мнения: 416
      Krups мисля са френски - това е бг сайта  http://bg.krups.com/
   А това намерих за Saeco - http://saeco.bg/index.html, много ми харесаха и като дизайн и като функции.  Може би и аз ще се спра на Saeco..

# 33
  • София
  • Мнения: 2 298
      Krups мисля са френски - това е бг сайта  http://bg.krups.com/
   А това намерих за Saeco - http://saeco.bg/index.html, много ми харесаха и като дизайн и като функции.  Може би и аз ще се спра на Saeco..

Няма да сгрешиш със Saeco.
Това, което ми прави впечатление е адреса на представителя. Нашия кафеавтомат го купихме от представител, но се намираха до община Овча купел, която е на бул Цар Борис. Странно, ако са се преместили, защото скоро ходихме до общината и те си бяха там. Излезе ни с около 200 лв. по-евтина от същия модел в голям в Технополис. Затова не е зле да провериш цените при тези, които си намерила и при тези в Овча купел.   

# 34
  • София
  • Мнения: 3 854
Тъй като Saeco е много добра марка кафемашини и се продава отлично има три или четири вносителя,едните които зная са Техномаркет и Технодом (тези които вносят Горение)!

# 35
  • Мнения: 1 650
купи си AEG, преди време ми изпадна кафе автомат Medion за 120 лв, още си му се радвам. Засега съм "пенсионирал" delongi, tchibo, aeg,   и Siemce, само делонгито май вече не работи, но продължавам да търся хубава машина

# 36
  • Мнения: 953
SAECO правят страхотно кафе, с много пяна.

# 37
  • Мнения: 4 181
Аз имам Делонги и съм много доволна, прави много хубаво кафе с хубав каймак. Не съм пила от Saeco, сигурно и те са добри, но не ми харесват крайни квалификации като тази, че Делонгито не можела да направи толкова хубаво кафе. Все пак има много модели на най-различни цени, не може например да сравняваш машина за 200 и за 1000лв.
Нашата беше под 200 лв и съм много доволна  Peace

# 38
  • Мнения: 1 372
Аз също съм с Делонги и съм много доволна!!!!

# 39
  • Мнения: 485
И аз съм за Делонги - имам я от 4 години и прави невероятно кафе

# 40
  • Мнения: 208
И ние  си взехме Делонги Peace преди повече от 6 год.прави хубаво кафе и съм доволна,но ако трябва да избирам сега може би ще се newsm78 замисля дали да не е Saeco Peace

# 41
 Делонги си е  Делонги Simple Smile

# 42
  • Мнения: 324
Saeco естественотг Peace Peace Peace

# 43
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Делонги

# 44
  • Мнения: 118
Имам Делонги -   food010 е newsm74

# 45

Общи условия

Активация на акаунт