Gossip Girl-сериал

  • 51 835
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 751
в началото ми хареса, ама послееее

Е, това не прави сериала слаб Simple Smile Аз смятам Lost за една голяма боза ама много фенове има. 

# 46
  • Мнения: 119
Е, това не прави сериала слаб Simple Smile Аз смятам Lost за една голяма боза ама много фенове има. 
Напълно подкрепям.  Peace
Много ми харесва Gossip Girl и се надявам да продължи и есента с втори сезон.

# 47
  • Мнения: 2 085
лично мнение  Grinning

# 48
  • Мнения: 2 897
Gossip Girl започна добре, но преди да преполови придоби захаросан вид. Дори ОС ми се стори сериозен пред него. Очаквам да стане по-интересен на есен, иначе и хубавите лица, в комбинация с убийствени тоалети на фона на един от най-любимите ми градове няма да ме задържат пред РС-то.

# 49
  • София
  • Мнения: 632
Сериала на мен ми харесва.Само не разбрах това ли беше последната серия на този сезон.  newsm78

# 50
  • Мнения: 6 164
Да, последната е. Обикновено сезонът свършва с учебната година, хаха! Mr. Green

Само аз ли намирам общи "черти" с Кварталът на богатите? Мариса/Серена - Самър/Блеър = високата, русата и ниската, тъмокоса, да не говорим, че и като черти вторите са подобни. И пак Мариса/Серена - богата се влюбва в момче под класата й, но с тази разлика, че не е върл побойник и селяк, ами си е цял Сет Коен. Не знам за вас, но този Дан с неговото зубрене и дърдорене, всеки път все едно Сет Коен гледам. И за да е още по-голяма приликата: родителите на двойка номер едно Серена/Мариса и Дан/Райън имат връзка! Тъй като майките на Серена/Мариса са всъщност не толкова класни дами, а с леко селско минало. Wink А и тъмнокосата екзотична бивша на Дан/Райън --> Ванеса/Териса - изплува от миналото тъкмо навреме, когато връзката между богатото момиче и недодяланото момче потръгва. Twisted Evil

# 51
  • София
  • Мнения: 4 751
Да, последната е. Обикновено сезонът свършва с учебната година, хаха! Mr. Green

Само аз ли намирам общи "черти" с Кварталът на богатите? Мариса/Серена - Самър/Блеър = високата, русата и ниската, тъмокоса, да не говорим, че и като черти вторите са подобни. И пак Мариса/Серена - богата се влюбва в момче под класата й, но с тази разлика, че не е върл побойник и селяк, ами си е цял Сет Коен. Не знам за вас, но този Дан с неговото зубрене и дърдорене, всеки път все едно Сет Коен гледам. И за да е още по-голяма приликата: родителите на двойка номер едно Серена/Мариса и Дан/Райън имат връзка! Тъй като майките на Серена/Мариса са всъщност не толкова класни дами, а с леко селско минало. Wink А и тъмнокосата екзотична бивша на Дан/Райън --> Ванеса/Териса - изплува от миналото тъкмо навреме, когато връзката между богатото момиче и недодяланото момче потръгва. Twisted Evil

Мда, и според мен много си приличат, също историята с майката, която се жени много пъти все за богати мъже и т.н. Имам спомен, че режисьорът на сериала е един и същ.

# 52
  • Мнения: 2 897
Не всички прилики са 'по вина' на режисьора, все пак Госип Гърл е сериал по книга, има разлики с книгата, която е твърде перверзна, но е спазена по-основната структура на събития и връзки.

# 53
  • Мнения: 6 164
Охоо, сега ми се доиска да прочета тая перверзна книга...  Twisted Evil

Да, Джош Шуан или нещо подобно беше сценариста или режисьора.

# 54
# 55
  • Мнения: 7
Сериалът е страхотен!Аз такъв тип сериали обичам. Flutter
Нямам търпение да гледам новите епизоди.Иначе Блеър най-ме кефи. Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 5 828
Айде на новия сезон  Laughing

Gossip Girl S02E01 @ zamunda

# 57
  • Мнения: 119
Айде Simple Smile
Amidala,   bouquet

# 58
  • Мнения: 2 085
а честито Laughing
има и субтитри http://DMCA-removal-from-Google/

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 08:52 от klaris

# 59
  • Мнения: 1 775
Включвам се да кажа, че Чък и Блеър са най-перфектната двойка в сериала, точно един за друг са. Много ми е готино да гледам номерата, които си въртят и как агонизират вътрешно Mr. Green, абе заслужават се един друг напълно.

Общи условия

Активация на акаунт