Белисима

  • 3 155
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 196
А някой гледа ли го този сериал?Любим ми е и го чакам всеки ден!
Кой е тайнствения човек,с който говори Андре?
Аз си мисля,че е Бия.Но там със смъртта й пропуснах епизодите и не знам какво точно стана! Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 15 463
А някой гледа ли го този сериал?Любим ми е и го чакам всеки ден!
Кой е тайнствения човек,с който говори Андре?
Аз си мисля,че е Бия.Но там със смъртта й пропуснах епизодите и не знам какво точно стана! Heart Eyes
Аз не го гледах от начало и не знам коя е тази Бия и защо търсят сина и толкова, но телефона се води на името на брат и, който уж е убит.

# 2
  • Мнения: 434
Радвам се,че има и други  почитатели на "Белисима"  bouquet
Да,наистина -тайнственият човек е Бия!
По всяка вероятност тя е планирала целият удар с Андре.
Преди да се взриви колата,тя качи една бедна жена уж да и покаже пътя.
Та намереният труп е нейният.
Порових се из бразилските сайтове и макар че не разбирам португалски успях да получа представа за някой от важните моменти.
Но няма да ви казвам да не ви развалям удоволствието.

# 3
  • Мнения: 663
Баба ми го гледа също. Peace

# 4
  • Мнения: 1 196
Ееее,кажи де МУЦКА!
Аз само предполагах за Бия,но май така ще се окаже,че тя е в основата на цялата мизерия.Но защо ще си прави гавра със Жулия , и брат й жив ли е действително!!? Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 15 463
Радвам се,че има и други  почитатели на "Белисима"  bouquet
Да,наистина -тайнственият човек е Бия!
По всяка вероятност тя е планирала целият удар с Андре.
Преди да се взриви колата,тя качи една бедна жена уж да и покаже пътя.
Та намереният труп е нейният.
Порових се из бразилските сайтове и макар че не разбирам португалски успях да получа представа за някой от важните моменти.
Но няма да ви казвам да не ви развалям удоволствието.
Моля те, кажи историята, защото аз обичам винаги да знам края.И с книгите така.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 463
http://www.telenovella-bg.com/Belissima/Resume.html

Намерих съдържанието. Grinning

# 7
  • Мнения: 434
Браво,Тайна!  bouquet
Този сайт не го знаех.И аз търча до Бразилия,а то нашите хора всичко разказали.
Това ще ми е от полза,че гледам БТВ през нет-а и понякога липсва.
Отивам да чета и после ще го разказвам на майка и ще я дразня!  Twisted Evil
Целувки! newsm51

# 8
  • Мнения: 434
Минах по диагонала.Важното още не е преведено.
За нетърпеливите- Twisted Evil

Дъщерята е Виктория.Андре ще загине при катастрофа,а Бия ще избяга с Матеус във Франция.
Само това разбрах от далечните земи.
Лека ви нощ и до понеделник с новите серии. smile3524

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 03:06 от муцка

# 9
  • Мнения: 3 622
Започнах за гледам Белисима по БТВ от 17 эчаса и после изведнъж го спряха. Къде го гледате сега момичета

# 10
  • Мнения: 1 196
Tasha ,вече върви от 14.30ч. по Бтв Laughing
Нямам време да си сваля и гледам епизодите,но сайта е СУПЕР!!! HugТайна

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 561
Е как дъщерята ще е Виктория  #Crazy
Тя нали беше женена за Педро- един вид за племеника си  ooooh!

# 12
  • Мнения: 434
И мен това ме шокира най-много. newsm78
Тогава Сабина му е дъщеря и първа братовчетка. Joy
За това не разбирам майки,които крият имената на бащите от децата си. Naughty
Виж какво щеше да стане за малко между Ерика и Сиро.

# 13
  • Мнения: 3 622
Tasha ,вече върви от 14.30ч. по Бтв Laughing

За съжаление по това време не мога да го гледам  Sad

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 561
Ей такива простотии ме отказват да гледам, иначе симпатични сериали  Tired

# 15
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз го гледам, откъде мога да сваля серийките за майка ми ,че тя  няма възможност да го гледа?мерси  bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 1
и аз го гледам, откъде мога да сваля серийките за майка ми ,че тя  няма възможност да го гледа?мерси  bouquet


http://braziliada.110mb.com/belissimavideo.html

Сериите са качени в share.bol.bg.

# 18
  • БГ
  • Мнения: 735
бързам да видя,много мерси, че тя не е в бг и сега й свалям,мерси  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 059
и аз го гледам и се надявам да не се окаже Виктория дъщеря на Бия защото наистина ще е много извратено

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 561
Аз имам някакво съмнение, че синът на Тоска /как му беше името/ ще се окаже синът на Бия Laughing

# 21
  • Мнения: 1 367
Е ако наистина Витория е дъщерята на Биа,става много тъпо.Не стига че първи братовчеди се натискаха /Матеус и Джована/,а сега и това.Като казах Джована,тя не беше ли бременна от Матеус?Какво стана с бебето,май съм попропуснала нещо,откак го излъчват в 14,30-по това време бяхме на разходка.

# 22
  • Мнения: 1 059
Е ако наистина Витория е дъщерята на Биа,става много тъпо.Не стига че първи братовчеди се натискаха /Матеус и Джована/,а сега и това.Като казах Джована,тя не беше ли бременна от Матеус?Какво стана с бебето,май съм попропуснала нещо,откак го излъчват в 14,30-по това време бяхме на разходка.
абе досега не е имало сериал чак с такива кръвни смешателства

# 23
  • Мнения: 1 367
Да де,но са на път да направят точно това.Все пак какво стана с бебето на Джована и Матеус?

# 24
  • Мнения: 434
Гледам сравнително редовно сериите,но не съм разбрала Джована да е била бременна? newsm78

# 25
  • Мнения: 1 367
Беше,беше.Дори отиде при Ребека да й се оплаква и да търси съвет,но Ребека й каза,че личният живот на моделите й не е нейна работа,че не й е майка,а работодател и все неща в този дух.Тогава пропуснах малко серии заради разходките и не разбрах какво стана.Но като имам време ще прегледам резюметата.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
Ерика беше бременна, а не Джована!

Абе ако Биа е в дъното на всичко, защо сега като се върна продължава да звъни на някои и тя и Андре!
И Биа знае ли кое е детето и!

# 27
  • Мнения: 1 367
ОК,сигурно се бъркам за Джована.След днешната серия имам усещането,че Фладсон е детето на Биа,независимо какво пише в резюметата.Мисля,че Биа почна да се досеща.Иначе по друг начин не си обяснявам поведението на Тоска след разговора с Катина.Тя каза "Моля те,Господи,не позволявай синът ми да научи" или нещо такова беше. Продължавам да мисля,че Биа е в дъното на всичко,но защо намесиха Педро /по-скоро телефона му/,а после не се случи нищо.

# 28
  • Мнения: 434
Струваше ми се доста сложно,а и не разбирам смисъла да правиш няколко варианта на сюжета на един сериал? newsm78
Но явно такъв е случея с "Белисима".
Това което видях в бразилски сайт и което четох като резюме от филма излъчван в Чили се разминава.
Явно ще разберем кой вариант са избрали да ни излъчат чак на финала? Thinking
Не знам защо последните серии вече са ми скучновати?

# 29
  • Мнения: 818
Момичета,как свърши филма,май пропуснах края?
 

# 30
  • Мнения: 1 367
Биа нали стреля по Витория,само че уби Андре вместо нея.После в офиса си уби Медейрос и Ивет,която се оказа замесена в заговора.В тефтерчето на Акилино се споменава за една съседка на Витория от детските й години,която разкри на Жилберто,че именно Витория е дъщерята на Биа и Мурат.Паскоал и Сафира се скъсаха от  секс,чак събориха стените на сервиза и лъснаха голи пред цялата улица,та и те се ожениха.На сватбата на Жаманта и Режина пък цъфна една,дето каза,че била жена му,и домъкна 3 деца.Виториа каза на Биа истината,като й обясни,че никога не я е искала и продължава да я мрази,на което Биа отвърна със същото.Биа използва като претекст,че й е лошо,за да отиде до тоалетната,откъдето избяга през прозореца.Накрая я показаха в Париж и се оказа,че са любовници с Матеус,който също избяга от къщи.Семил с Моника,Жулия и Сабина отидоха при Никос в Гърция.Там Семил го нарече "татко",а после Никос и Жулия се ожениха.Общо взето това беше.За мен доста разочароващ финал.А,Тоска разбра,че бащата на Дагмар е важна клечка в банката,която й е отпуснала кредит,и изведнъж реши,че много я харесва.Май това беше.

# 31
  • Мнения: 818
 Hug
Мерси много.Започваме със следващият,изглежда интересен.

# 32
  • Мнения: 1 367
Аз не успях да гледам първа серия,но рекламата е интересна и ще се постарая да го следя.Боже,докъде се докарах-да гледам сериали......

# 33
  • Мнения: 776
Аз не го следях редовно, но от това, което съм гледала си спомням, че Матеус и дъщерята на Сафира ( забравих й името Blush)  имаха голяма любов. Как така той е избягал с Биа Sick, направо съм Shocked А на нея нали й предложи брак Сиро, ожениха ли се в крайна сметка?

# 34
  • Мнения: 818
Аз не го следях редовно, но от това, което съм гледала си спомням, че Матеус и дъщерята на Сафира ( забравих й името Blush)  имаха голяма любов. Как така той е избягал с Биа Sick, направо съм Shocked А на нея нали й предложи брак Сиро, ожениха ли се в крайна сметка?

Ми кофти изглеждат наистина...тук

Новият ми хареса,днес го гледах тук там...но ми хареса...А аз се чудех на майка ми как ги гледа  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 367
Нищо повече не се каза за Сиро и Джована.Последния кадър с нея беше как се целуват с Матеус на летището преди той да замине.Не показаха повече Жилберто и Витория,не се разбра какво стана с жената на Жаманта...Изобщо малко тъпо свърши.А кадрите с Биа и Матеус ме потресоха и мен. Sick

# 36
  • Мнения: 3 216
Кажете ми,че сьн не ме хваща-кой се обаждаше на Андре?

# 37
  • Мнения: 1 367
Ми така и не стана ясно кой му се обаждаше и това е още един недоизяснен момент във филма.Можеше да има още една-две серии,за да развият отделните истории докрай.Дори се сещам,че бяха намесили името на Педро,а нищо повече не се каза.Пък за това,че Витория се оказа дъщеря на Биа,направо нямам думи,по-тъпо не можеше да се измисли. #2gunfireОказва се,че Сабина хем е внучка на Биа /заради Витория/,хем й е правнучка /заради Педро/.

# 38
  • Мнения: 417
Може ли някой да каже как свърши?

# 39
  • Мнения: 1 367
Да,прочети малко по-нагоре тази страничка. Laughing Там разказвам как свърши.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Май добре съм направила, че не съм гледала края на Белисима. Гледката наБиа и Матеус - блях newsm11

# 41
  • Мнения: 1 367
Аха,и аз се разочаровах много от финала.А иначе беше симпатичен сериал.Сега не мога да се загледам нито в "Като вълна",нито в "Чужди грехове",защото в повечето случаи съвпада със спането на мъничето.

# 42
  • Мнения: 3 216
Този,който го дават от 14,30 как се казва. Вчера случайно го засякох и ми хареса.

# 43
  • Мнения: 1 367
"Чужди грехове".Още не съм гледала една цяла серия,че да схвана идеята.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 529
От това дето го гледах на тъгадък. От едната страна е мъж с много ревнива жена, дето го дебне и му прави сцени пред когото падне. Ревнува го включително от майка си.  След последния скандал той се изнесе, а нея искат да я пратят в някаква клиника.
От другата страна е една жена, на която свекърва и заедно с уж най-добрата и приятелка и скрои номер. Упоиха я на една парти, съблякоха я и я нагласиха все едно, че прави секс с един мъж. После извикаха мъжа и децата и да я видят. Те се ужасиха и се отказаха от нея. А тя избяга при една приятелка, която за да я прикрие я представи със своето име на оня с ревнивата жена. Да ама приятелката загина и сега тая набедената се представя за нея. А ревнивата жена отиде да ги дебне нещо.
Много объркано го обясних, ама и аз толкова му разбрах. Embarassed Embarassed Embarassed

# 45
  • Мнения: 1 367
Аха.Мерси,горе-долу разбрах интригата,остана само да гледам.Май обаче няма твърде да мога,защото се приспиваме по това време.

# 46
  • Мнения: 1 196
Момичета,
Само за инфо....от 100 години гледам с прекъсвания "Блясък".....сигурно само аз го гледам newsm78
От как съм в майчинство и сутрин съм на линия гледам и "Дързост и красота".
От известно време се заглеждам и по този сериал по Нова ТВ от16.30ч.,които е след Блясък....дори не му знам името.
А любими са ми "Кръцни-срежи" и "Квартала на богатите".
"Сексът и града" също много го обичам.Тази вечер чух,че са направили и филм по него,които е с истинските артистки и ще излезе на пролет!
Абе,човек само вкъщи да си седи и да гледа! Crazy

# 47
  • Мнения: 342
Много ми харесваше този сериал.Е ...очаквах друг финал за Бия ,а не kissс Матеос ,но.....
Ооооо SunshineMery-Тези филми като Блясък иДързост и красотаса вечни... Гледам ги чат пат.

# 48
  • Мнения: 1 367
Абе тези сериали ще ги има и след като се пенсионираме май,за да ги гледкаме на спокойствие... hahahaНе ги гледам,не смятам и отсега нататък да почвам.Бях попаднала на някаква статия за "Дързост и красота",че героите там така са се омешили,че не се знае кой с кого е спал,и че май накрая всеки е спал със всеки.Е,как да гледам подобна глупост???? #2gunfire

# 49
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
и аз го гледам,но в последно време го пропускам...  Peace

# 50
  • Мнения: 123
и аз го гледам,но в последно време го пропускам...  Peace
Ще го пропускаш защото той просто свърши. hahaha

# 51
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 Laughing  аааа кога,аз пак съм пропуснала.   newsm78   А как свърши,моля разкажете...

# 52
  • Мнения: 3 216
Малко по-назад го пише  smile3529

Общи условия

Активация на акаунт