Поредната.......

  • 10 599
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 302
Здравейте,

Помните ли един момент в "Широко затворени очи" (с Том Круз и Никол Кидман), когато Тя разказа как е била готова да зареже всичко, заради един абсолютно непознат красив мъж с военно-морска униформа. Щеше да му падне ченето на момчето. До този момент на откровение, след солидна доза марихуана и алкохол, мислеше, че всичко в семейството му е перфектно, а то... Жена му правела секс с него и мислила за Онзи, и била готова да зареже и мъж, и дете

Мали-и-и-и-и-и...  Shocked

Много се замислих и приемам много по-леко сценария: "Ако жена ми хлътне по някой друг". Дори и в едно перфектно семейство, някой може да хлътне. Може да се поддадем, може би не. Кой знае?

Ако забележа, че жена ми толкова си пада по някой мой приятел, ще и предложа да си направим тройка с него. Що да се мъчи момичето, така и нейната съвест чиста, и мир в къщи...  Grinning   

# 31
  • Мнения: 463
Ако забележа, че жена ми толкова си пада по някой мой приятел, ще и предложа да си направим тройка с него. Що да се мъчи момичето, така и нейната съвест чиста, и мир в къщи

Подкрепям това мнение. Ние с мъжа ми направихме същото, но с жена.

# 32
  • Мнения: 494
Ако забележа, че жена ми толкова си пада по някой мой приятел, ще и предложа да си направим тройка с него. Що да се мъчи момичето, така и нейната съвест чиста, и мир в къщи

Подкрепям това мнение. Ние с мъжа ми направихме същото, но с жена.
 
Е, браво! Сериозни хора! Wink При вас е станало, но на авторката, явно, положението и е друго.
Мисля, че тя най-вече искаше да се почуства малко по-невиновна, да разбере че не е единствената, че такива неща стават...Ами, стават-да. Въпросът е докъде стигат и след тях какво...Ако е възможно, най-добре да се помисли много сериозно по тези неща (,което разбирам колко е трудно в определен момент, особено в първоначалния етап на увлечението...).Но все пак, за това са хората, на които им пука (тук всички "сме си наши",нали? Grinning), за да казват, да подсещат да помислиш кое е най-добро за теб, какво рискуваш и какво можеш да загубиш. Аз няма да повтарям съветите-имаше много добри такива. Само ще кажа,че човек трябва да е много наясно, че нещата в брака много трудно стават, но адски лесно се развалят и трябва да знаем за себе си, кое е наш приоритет.

# 33
  • Мнения: 463
Търсеща себе си, мога ли да ти пиша на лични?

# 34
  • Мнения: 463
Сега видях, че си се регистрирала като гост. Ами пиши ти на моите лични. Искам да споделя.

# 35
Регистрирах се  Peace
Който иска да споделя на лични, да заповяда  Sunglasses

Това за тройката е малко неусъществимо по-скоро смяна ан партньорите(чувала съм,че доста го практикуват  Grinning ),а и определено целта не е секса!А и как ще се обясни всичко това!Доста комплицирано ми звучи  newsm78
Не това според мен не е вариатн за разрешение!

Крисал, да ще осмисля добре нещата!А и наистина повече се уплаших от забраненото чувство и останах изненадана от себе си,но ето,че наистина се случват и такива неща и в най-добрите семейства  Wink




 

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Предложението ми ще ти прозвучи шокиращо и трябва сериозно да го обмислиш, преди да го приемеш, защото не е за всяка двойка. Но при нас работи безотказно вече над десет години Peace
Естествено и нормално е да се заплесваш по други хора, когато нещо вкъщи ти куца, колкото и дребно, и незначително да е то. Когато на мен ми се е случвало, винаги съм сядала с половинката на бутилка вино и съм била напълно откровена." Виж сега, това и това се случва с мен, имам нужда от пълната ти подкрепа и усилията ти, за да оправим нещата и да не свърша някоя глупост, за която бих съжалявала". Но пък имам невероятния късмет да съм с мъж, който разбира, че съм човек, а не някаква вкаменелост и че такива неща се случват на всички, важното е не да се правим, че ги няма, а да се справяме с тях заедно.
Така че вместо да зяпаш по чуждия мъж, ти предлагам да се вгледаш в твоя собствен, може да откриеш неща, които си престанала да забелязваш напоследък Wink Може самото му разбиране към проблема ти и усещането за интимност, когато споделиш, да ви решат ситуацията от раз.
Не знам, ти сама трябва да си прецениш. Защото пък има мъже, които такова споделяне само би отблъснало и вбесило. Има двойки, които са любовници и съквартиранти, но никога не са били приятели Rolling Eyes Ти си знаеш от кои сте.
Успех Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 4 493

Ако забележа, че жена ми толкова си пада по някой мой приятел, ще и предложа да си направим тройка с него. Що да се мъчи момичето, така и нейната съвест чиста, и мир в къщи...  Grinning   
А ако сутринта се събудиш и видиш, че трябва ти да отидеш да направиш кафето и закуската, за да не им пречиш  Joy
Имаше една такава серия на "Приятели" - Рос що сандвичи трябваше да изяде - просто защото не му обръщаха внимание и очевидно пречеше

# 38
Търсеща себе си, това, което ти се случва, е магическо.  Изобщо не означава, че ще развали семейството ти, или че си спряла да обичаш някого другиго. И да - тези десет секунди, 2 часа или 2 седмици ще си струват.

И на безгрешните да кажа - аре да си спестим квалификациите и разните али-бали за волята - момичето ви говори за влюбване. Вие не помните ли вече за какво става въпрос?

# 39
Търсеща себе си, това, което ти се случва, е магическо.  Изобщо не означава, че ще развали семейството ти, или че си спряла да обичаш някого другиго. И да - тези десет секунди, 2 часа или 2 седмици ще си струват.



Може би някой ден,но за мен е немислимо да правя първа крачка и т.н.!Пускам се по течението и каквото стане  Embarassed

# 40
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поздравления! За първи път в тоя форум да прочета такова нещо ...

# 41
поздравления! За първи път в тоя форум да прочета такова нещо ...


Е,какво му е на нещото  newsm78 и такива неща се случват се оказва  ooooh!

# 42
  • Мнения: 17 546
поздравления! За първи път в тоя форум да прочета такова нещо ...


Е,какво му е на нещото  newsm78 и такива неща се случват се оказва  ooooh!
Подозирам, че има предвид ето това:


Търсеща себе си, това, което ти се случва, е магическо.  Изобщо не означава, че ще развали семейството ти, или че си спряла да обичаш някого другиго. И да - тези десет секунди, 2 часа или 2 седмици ще си струват.

И на безгрешните да кажа - аре да си спестим квалификациите и разните али-бали за волята - момичето ви говори за влюбване. Вие не помните ли вече за какво става въпрос?

# 43
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
До тук търсещата е първата която казва, НЕ. Другите само проверяват се успокояват, че да изневеряваш е нормално. Поздравявам нея, за страдал по-добре да не пиша нищо, че е нецензорно.

# 44
  • Мнения: 97
Аз пък искам да поздравя Dr.Jend.  bouquet
Да обичаш толкова, че да забравиш за собственото си его - ето я най-висшата изява на любовта... И в подобна ситуация това го казва мъж.   bouquet   bouquet   bouquet
Относно емоциите на авторката подкрепям останалите, които казват че винаги има моменти, когато човек става уязвим или има нужда от усещането на влюбеност.С времето разбираш, че ако си намерил човека, с който споделяш общи чувства, ценности и начин на мислене,  останалите ураганни състояния не си струва да те отнесат.Звучи малко грубо, но аз си мисля, че глобално погледнато всички мъже/жени си приличат.И след първоначалната еуфория пак стигаш до ежедневието, където е важно кой точно е до теб.
Ако не можеш да видиш нещата така, или е защото ти се случва за първи път и храниш илюзии, или е защото нещо не те удовлетворява в семейните отношенията.Помисли пак и ако има нужда и е приложим съвета на belinda  последвай го, ако не ще трябва да се справиш сама.

Общи условия

Активация на акаунт