Ужасно ме боли от предателството му

  • 6 491
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 224
Ей затова скайпа трябва да е с името на семейството.  И на моя мъж беше тръгнал да си пише с разни гърли. Докато не го хванах без да искам. Пише една един ден -ехоо К..... там ли си?  Twisted Evil Тука съм бе како. #2gunfire разменихме си две-три любезности. -здрасти, как си, хубаво време и т.н. И изведнъж и викам -опа, чакай, че детето се разрева. hahaha Ама какво дете, ама каква жена и т.н.  Joy
 После веднага го накарах да смени името на скайпа със сем. К........! От тогава проблеми няма. Никоя не се натиска да чати с него. Mr. Green
 Така, че това е и моя съвет. За да ти докаже, че повече такива истории няма да има, скайпа да е с името на семейството.


хахаххахахххххаааааааа е това вече ме накара да си падна на задните джобове от смях  Joy Joy Joy Joy Joy
Знаеш ли човек колко акаунта може да си направи в скайп  Outta Joint?

Хораааа, не се следете. Ако не е скайпа, ще е работата, ако не там, ще е в блока, ще е в кръчма, в магазин, в градинка, а бе човек на улицата може да я/го срещне ако е казано и ако трябва.  Peace

Така че повече доверие и себеуважение. А като стане изясняване на отношенията със съгрешилия и преди всичко със себе си  Peace
Напълно съгласна ! Не си изостряйте отношенията излишно,няма смисъл.. Peace

# 76
  • Мнения: 438
Не ми се вярва мъжа ти да е такъв глупак да зареже питомното и да гони дивото все пак това не са малко години и не можеш да ги заличиш най-малко заради виртуална любов!Стискам ти палци,мила!и знай,че сме с теб  Hug
и аз мисля така. Вярвам,че ще се осъзнае и ще вземе правилното решение , но това ще ти бъде един коз за в бъдеще.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт