Керамична преса за коса !

  • 209 675
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Цитат на: alex Y
Цитат на: sonia

Аууу, чак сега видях , че си от Пловдив. Та този Технолукс се намира  на първото колело на панаира.

Зная го Технолукса, миличка, при първа възможност съм там, че в неделя и там нямаше, благодаря за инфото.

Ще чакам да споделиш резултатите и ако си доволна и аз ще си взема.

# 31
  • Мнения: 146
Миналата година като си бях в БГ,2-3 пъти ходих да ме изправят с керами4на преса-става невероятно.От години се изправях с 4етка и сушоар-но резултата с пресата беше поразителен.С много дълга коса съм и когато трябваше да се изсушавам сама ми изтръпваха ръцете.Тогава в БГ си спомням,4е питах фризьора от каде мога да си купя керами4на преса- и той ми каза,4е няма да я намеря по магазините и 4е нямала нищо общо с тези който продават там.Той ми предложи да ми поръ4а,но както вие казвате цената и беше 300-400 лв.Купих си преди 6 месеца.Ползвах я 2-3 пъти.Първият път-добре-косата ми стана невероятна,държа до следващото миене.Неможех да се нарадвм,4е си спестих толкова време и нерви със сушоара и 4етката.Но....след третия път-елате ме вижте-МЕТЛА.Маски,рязане и още немога да я съживя.Ходих да питам в магазина дето ги продават,те ми казаха,4е преди да ползвам пресата трябва да мажа косата със препарати за изправяне.Какво ли не намазах,и с всяко следващо ползване на пресата гореше още пове4е.Така пресата стои прибрана в кутията.Ако някой знае къде греша... Thinking Също така ми казаха,4е косата гори ако си изполлзва 4есто т.е 2 пъти в седмицата

# 32
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Темата е стара, но вместо да пускам нова, предпочетох да я върна на първа страница. За първи път ми изправиха косата с преса като бях на фризьор и останах поразена от резултатът! Естествено реших, че трябва да си купя и аз. Имам една на БЕЙБИЛИС, но тя е абсолютен, 100%-ов боклук. Искам да си взема керамична преса, но отзивите за тях са много противоречиви.
   Бях в Технополис вчера и там ми препоръчаха на ФИЛИПС. Към 120 кинта е, мислех да си я взема на момента, но прецених, че е по-добре първо да се посъветвам с вас. Косата ми е дълга, гъста и леко къдрава...и не знам дали мога да постигна същият ефект, който постигнаха мацките от фриз. салон!
   Моля за съвет! Каква да бъде - с пара или без пара, марка, модел и т.н. Ще ви бъда безкрайно благодарна!

# 33
  • Мнения: 144
здрасти GOLDEN ROSE  Simple Smile

Преди Коледа и аз ходих на шопинг тур за керамична преса. От Англия ми препоръчаха Remington, но понеже не я бях чувала никога тази марка, това предложение почти ми мина покрай ушите. И бях се навила за една Филипс (не помня модела, но беше 69 лв. в някаква промоция от Технополис).
Обаче влезнах съвсем случайно в Зора - там видях цяла витрина на Ремингтън. Имаше няколко вида преси, но аз се спрях на керамична с тефлоново покритие (2х защита), има регулатор на топлината; няма приставки за къдрене - само за изправяне е. Много съм доволна - беше 73 лв. и е с 3 год. гаранция!!!
Изправям се мин. един път седмично - слагам кристали преди това, не ми е изгоряла още косата Rolling Eyes
Надявам се да съм ти била от полза  Grinning

# 34
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Desiка  Благодаря ти за информацията. Разбира се че е полезна! Ще направя една разходка и до ЗОРА, колко му е! Важното е че си доволна от работата, която вършат.
   Никога не съм използвала кристали за коса...сега ще пусна търсачката за да разбера за какво става въпрос, от къде мога да си купя...и т.н.

# 35
  • Мнения: 144
Ами, аз и по този въпрос да ти пиша - течни кристали си купих от магазини ЗАРА. Момичетата тук много хвалят кристалите на БиоФарма. Обаче, аз си взех едни италиански Ролланд (май така беше newsm78). Моята фризьорка ги ползва и ми харесват. 150 мл струват 10-11 лв. Слагам ги на леко влажна коса, след това суша малко с четка (косата ми е силно чуплива, затова първо минавам със сeшоар), и накрая изправям с пресата.  После косата има страхотен блясък, и е много мекичка  Simple Smile

Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 14:23 от Desiка

# 36
  • Мнения: 56
Аз имам на Филипс,въпросната за 120 лв.
Загрява за 30ина секунди и е готова за ползване,поддържа еднаква температура(която може да се регулира според косата) и аз лично се изправям за 5-10 мин.

Течни кристали ползвам от 1-2 години и ако не си сложа някой път косата ми седи супер гадно. Много съм доволна! Моите са на Биофарма

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз имам на Филипс,въпросната за 120 лв.
Загрява за 30ина секунди и е готова за ползване,поддържа еднаква температура(която може да се регулира според косата) и аз лично се изправям за 5-10 мин.

Течни кристали ползвам от 1-2 години и ако не си сложа някой път косата ми седи супер гадно. Много съм доволна! Моите са на Биофарма
Точно тази преса на ФИЛИПС ме навиваха да си взема в Технополис. Регулират се градусите, нагрява за 30 секунди -така поне ми казаха. Аз погледнах малко с недоверие и то защото Бейбилиса ми нагрява за половин час. Казваш, че си доволна  Heart Eyes и се изправяш за толкова кратко време!  Толкова ли перфектно изправя, колкото се прави във фриз. салон?

# 38
  • Мнения: 56
Изправя мнооого добре. Сега прическата ми е такава че ако с изправя набързо седи като издухана от фризьор но ако си поиграя с разните му там вакси,лакове и пяни става перфектно права. Когато ми беше мн дълга си седеше супер права.Сигурно в магазина са ти казали,тя се нагрява от 100 до 160(май) градуса. Като 160 е за много къдрава коса. Аз най-често се изправям на 110. Това че поддържа еднаква температура е добре,защото не гори излишно косата ако е много нагрята. Йонизираща е(не се наелектризира косата).
Каква реклама и спретнах! Whistling

Ама какво да направя като много си я харесвам! Flutter

П.С.Известен минус е че няма гребенчета,но на мен не ми пречи

Ох,дано ако си я купиш да си доволна,че иначе ще се почувствам виновна Confused

# 39
  • Мнения: 1 269
Цитат
Преди Коледа и аз ходих на шопинг тур за керамична преса. От Англия ми препоръчаха Remington, но понеже не я бях чувала никога тази марка, това предложение почти ми мина покрай ушите.

Аз си купих керами4на преса на същата маркаРемингтон.Пише 4е  епрофесионална.Има 4 степени на загряване и бутон за заклю4ване.Много е лека и загравя за секунди.Доволна съм,а и не беше скъпа.

# 40
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...
Ох,дано ако си я купиш да си доволна,че иначе ще се почувствам виновна Confused
   Е как ще се чувстваш виновна, нали ми казваш, че си доволна, това е достатъчно за мен! Heart Eyes
   Утре ще гледам да се разходя пак до Технополис и ще я купя. Ремингтон-а също звучи примамливо...уф, и аз се чудя защо такова мислене му ударих като по принцип съм много импулсивна!
Благодаря на всяка една от вас за търпението и споделените впечатления!
   bouquet

# 41
  • Мнения: 14 489
кой модел ти е ремингтона:
Remington маша за коса CI 75  39.00
 
Remington маша за коса CI50  44.00
 
Remington маша за коса S 1110  69.00
 
Remington маша за коса S 3003  79.00
 

 

# 42
  • Мнения: 144
Сладурке, мисля, че беше S-1002
2хProtection - струваше 73 лв. - довечера ще проверя за по-точна информация. Пише, че е професионална

# 43
  • Мнения: 912
Ох, и аз съм от тези пристрастени към пресите... Rolling Eyes обаче след доста години изправяне и то предимно по фризьорски салони, и държа да отбележа в Канада, косата ми беше в абсолютно окаяно състояние преди бременността ми, даже беше опадала и бях получила 'плешиви петна'-алопеция, но то това явление се дължеше предимно на нервна почва, и факта, че бях минала от руси кичури на изцяло руса и после черна фаза... ooooh! Но слава Богу, бременността ми смея да твърдя, ми възроди косата! preggo newsm44 Е, има още какво да се желае, но всички отбелязват положителната промяна и трябва да ви кажа, че съм убедена, че се дължи най-вече на факта, че оставих косата си намира през цялото ми бременеене-нито съм я сушила със сешоар, нито с преса съм я минавала, а също само 1-2 пъти си оправях корените на кичурите и това беше. В шкафа си имам PHILIPS керамична, от к. по принцип бях доволна, но не мисля че е професионална...
Просто каквито и препарати да се слагат по косата и колкото и лъскава да изглежда тя след това, ако постоянно я тормозите с топлинни и други обработки, тя ще се предаде... af
Моят съвет е: просто я щадете! Какво ли не бих дала да си върна косището от тинейджърските ми години-бях само коса и очи тогава еееех какво си причиних Banghead вече съм се примирила и с факта, че може би косата опадва около 3я месец след раждането... cry

# 44
  • Мнения: 162
Момичета,в Била днес видях една керамична преса на PHILIPS,74 лв,пише,че за 30 секунди заграва,сгъваема,в много красив сребрист калъф.Някой има ли отзиви за нея newsm78

Общи условия

Активация на акаунт