Имате ли странни навици ???

  • 9 305
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 416
Ох, и аз си имам обсесивно-компулсивно разстройство в лека форма. Засега...
Смятам, броя, разчленявам мислено всякакви цифри и думи.
Пея, когато ме е страх.
Обичам да си беля кожата на устните (звучи зловещо, но не кървят Simple Smile). Напоследък не го правя често, гледам да се въздържам.
Има и други нещица, някакви си мои мантри, ама няма да ги разкривам - ще спрат да действат  Mr. Green.

# 31
  • София
  • Мнения: 346
Много често се връщам да проверя дали съм заключила или дали съм изключила печката, ютията . И досега винаги всичко е било наред , но аз продължавам да го правя  : Close

# 32
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз съм от броящите - плочки, крачки, коли.... Каквото ми попадне пред очите.
Обаче от доста време не го бях правила. Защо ме подсетихте?! Crazy

# 33
  • Мнения: 123
И АЗ СЪМ ОТ ТЯХ,БРОЯ СЕ ПО НЕЩО.ГЛЕДАМ СЕ ВЪВ ВИТРИНИТЕ КАТО ВЪРВЯ.ИГРАЯ СИ С КОСАТА СИ ,АМА ПОСТОЯННО.МНОГО Е ГАДНО,АМА НАВИК.КАК ДА СПРА Crazy

# 34
  • Мнения: 1 047
MMM, много хубава темичка, Джул. Комплименти!

...Когато се нервирам и дразня - гриза си кожичките около ноктите....
И аз така. Когато съм притеснен винаги го правя. От дете още. На ръцете и краката.

... ръчкам кожичките на  ноктите на палците.Със нокътя на показалеца си ръчкам Mr. Greenв основата на палеца, чак до ранички се  стига, а на другата ръка започнах от живеца и сега е в основата на палеца, абе луда работа ooooh!
Малката ни щерка е така. Напоследък малко понамаля, но още го прави.

Когато мисля дълбоко (или поне така ми се струва) несъзнателно си скубя с палеца и показалеца дясната вежда....
Аз пък си скубя космите в носа.

...Излегна ли се да гледам филм, почвам моментално да си гъделичкам дланта и пръстите или ходилото. Crazy
Аз пък си мърдам пръстите на краката. Като Мъни

Аз пък ако ям нещо вкусно съм била ръмжала тихичко...
В предишния си живот да не си била котка?

За щипките имаше специална тема.

# 35
  • Мнения: 103
Охо имам и още как. Първия, за който се сещам е, че в заведения винаги забърсвам приборите и  ръбовете на чашите със салфетки ... хмм  Laughing 
Същото го правя абсолютно винаги и аз,като си наливам безалкохолно или бира винаги завъртам бутилките с етикета към мен.Като вляза в поликлиника или болница отварям вратите само с лакът.Когато проверям всичко дали е изключено си броя,когато съм притеснена си въртя пръстена.Има и други ама ме е срам да ги напиша Embarassed

# 36
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
КАто каза щипки- като простирам, си подбирам  щипките задължително с еднаква форма( много рядко и цвят Mr. Green)

а аз ги подбирам и по цвят hahaha иначе съм добре bowuu

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато се притеснявам или се опитвам да лъжа - въртя очи и се блещя убедително.  Shocked

Ох, и аз понякога имам тези вредни навици + още една екстра - изчервяване. Когато ме е срам /пък съм една срамлива, не се търпи.../ и когато се ядосам и разгневя, пламвам моментално.

Не знам тази странност дали може да се причисли, но тъй като днес една колежка по този повод ми каза, че съм луда, да споделя и  нея - когато си купя нови дрехи или обувки/ботуши, не го обличам/обувам веднага, а след неясен период от време, който понякога е доста продължителен. Например - купих си едни ботуше септември месец и още не съм ги сефтосала.

# 38
  • Мнения: 4 806
моите:
кожички по устните (до рани) и хапане на устни
кожички по ръцете (до рани)
броене на плочки и прочие и опит поредицата да се раздели на две в "хубава" пропорция, за да се получи цифрата 1
при мислене - разтъркване на челото, особено в средата

# 39
  • Мнения: 4 736
Само един. Заглеждам се в нещо...точка може да е дори и да не ме занимават поне час.

# 40
  • София
  • Мнения: 38 534
Бъркам си в нослето и по зъбките.
Изгърбвам се.
Като съм в тъпкан автобус почвам да се чеша дето не ме сърби.
Май съм почнала да си хапя и устните.
Подигам си горната устна така че да си докосна носа като не съм доволна или не съм се събудила и муцката е много смешна.
Ако имам пъпка, не я оставям на мира. Чопля и мъжо, ако ми падне.

# 41
  • Мнения: 10
Хапя си често устните до кръв.
Пукам си пръстите, макар да знам прекрасно до какво води това.
Често си спирам дъха и не дишам по няколко минути - незнайно защо. Confused
Спя с две възглавници - една под и една върху главата ми. Ако нямам втора възглавница, трябва да си завия ухото.  Grinning
Излегна ли се да гледам филм, почвам моментално да си гъделичкам дланта и пръстите или ходилото. Crazy



До какво води пукането на пръсти?

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
Чопля и мъжо, ако ми падне.

И аз  Mr. Green При това, не го чакам да ми падне, ами направо го привиквам на чоплене. Ама той обича и не се противи.

Пукам си пръстите, макар да знам прекрасно до какво води това.

Майка ми го прави и много ме изнервя като запука  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 4 736
Бъркам си в нослето и по зъбките.
Надявам се не в тази последователност  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 38 534
Бъркам си в нослето и по зъбките.
Надявам се не в тази последователност  Joy
Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт