Простак ли е мъж който....

  • 8 646
  • 203
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 737
Под седалките в опрена зала най-често съм напипвала ( без да искам естествено ) залепени дъвки и някакви други лепкави неща. Нима един интелект, лъснат за опера би си залепил дъвката под стола?
 Нивото на един човек не се определя от броя на посещенията му по опери, балетни спектакли и т.н., за щастие.

# 61
  • Мнения: 2 161
Нима един интелект, лъснат за опера би си залепил дъвката под стола?
Ох,те много по-страшни неща правят.Но не ми се говори за тези възвишени души.

# 62
  • Мнения: 442
Под седалките в опрена зала най-често съм напипвала ( без да искам естествено ) залепени дъвки и някакви други лепкави неща. Нима един интелект, лъснат за опера би си залепил дъвката под стола?
 

това са останки от организираните училищни посещения.

# 63
  • Мнения: 3 268
Моето виждане е такова,не знам защо ме нападнахте.Тези неща са важни за мен,да се самообеся ли сега.
Не се беси,но и не казвай:Простак-не,но е човек,с ограничени интереси и ниска култура.Тесногръд,малко комплексиран,любител на ракийката и салатката в домашна обстановка.
Шанел,за да го кажа това съм имала убедителни доводи.Прочитайки описанието на Борис,пред очите ми изплува точно този образ.Съжалявам ако съм засегнала някой.Потребностите на хората са различни,но щом нямаш нужда нито от кино,нито от театър,нито от опера,каква е духовната храна на тялото ви тогава.Не съм сноб,но  все си мисля,че освен от кръчми,на които аз също редовно ходя,човек има нужда и от нещо различно от чашката и салатката.

# 64
  • Мнения: 4 737

Е, хайде сега...Да кажем, че съм виждала и възрастен да го прави. Ухаеше на скъп парфюм и имаше една туба гел на главата си. Но все пак беше на опера, интелигента му с интелигент...

# 65
  • Мнения: 442
не е бил с теб, нали? е, тогава е бил с друга - насила са го замъкнали, сигурна съм.

# 66
  • Мнения: 516
Има хора и хора. И това, че има мъже, които ходят по задължение и за да ги видят там е едно. Но заради тях, трябва ли да съдим мъжете, които харесват театъра?

# 67
  • Мнения: 4 806
Лора, моите почитания, но плътността на появата е много ниска. В интерес на истината, много е вероятно даже процентно погледнато, повече хора (в т.ч. и мъже, нали е по темата) да ги посещават. Като се зададе театрална постановка, салоните обикновено се пълнят.
Художествените галерии са празни откъм посещения, уви. А се оказа, че имат неща, които си заслужава да се видят.

Стефани, четенето.

# 68
  • Мнения: 4 737
Тези, които ги водят насила, но все пак са там и тях ли за свръх душевни ги водите?

# 69
Да ви питам някой ходил ли е да гледа "Хъшове"? На мен много ми се ходи да го гледам и мисля този месец да отида. И ще ходя с мъж. Не са чак толкова прости мъже. А дори и да не ходят на опера и театър, това не означава, че са простаци.

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 14:19 от Ani4kata

# 70
  • Мнения: 4 737
Да не забравиш да си носиш и дъвките...

# 71
  • Мнения: 2 161
Моето виждане е такова,не знам защо ме нападнахте.Тези неща са важни за мен,да се самообеся ли сега.
Не се беси,но и не казвай:Простак-не,но е човек,с ограничени интереси и ниска култура.Тесногръд,малко комплексиран,любител на ракийката и салатката в домашна обстановка.
Шанел,за да го кажа това съм имала убедителни доводи.Прочитайки описанието на Борис,пред очите ми изплува точно този образ.Съжалявам ако съм засегнала някой.Потребностите на хората са различни,но щом нямаш нужда нито от кино,нито от театър,нито от опера,каква е духовната храна на тялото ви тогава.Не съм сноб,но  все си мисля,че освен от кръчми,на които аз също редовно ходя,човек има нужда и от нещо различно от чашката и салатката.
Аз просто не приемам това,че мъжете,които не посещават такива места са тесногръди.Защото познавам мъже,които обичат театър,кино и опера.И са тъпи като галоши и нямат душа за 5 пари.

# 72
  • Мнения: 2 161
Аз моята душа я храня предимно с книги.

# 73
  • Мнения: 184
Простак-не,но е човек,с ограничени интереси и ниска култура.Тесногръд,малко комплексиран,любител на ракийката и салатката в домашна обстановка.

Много е тесногръд, този мой мъж! Ходи само на изложби, посещава галерии, чете книги, гледа си филмите у дома, грижи се за децата и за мен, ходи и да работи по 10 часа на ден, абе - просташка му работа. Единствената точка, на която не отговаря е, че не обича ракийка, а джин-тоник. Ама, нали ви казах, просташка му работа!

# 74
  • Мнения: 1 416
Асса,
Тук не говорим какви са мотивите на провинциалистите да пълнят салоните. Казвам само, че и далеч от София има какво да видиш, ако искаш.
Мисля, че възможността да посетиш четири постановки месечно, е добра. Дори в София малцина ходят всяка седмица на театър.

Общи условия

Активация на акаунт