Проблем в детската кухня!!!

  • 3 459
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 669
отговорих понякога защото бях доволна и от грамажа и от разнообразието но когато се разболяха 70 деца от салмонелоза и всички от млечна кухня вече не съм доволна и спряхме с кухнята сега си готвя вкъщи

# 31
  • Мнения: 1 733
Аз взимам от Хер бебе и съм много доволна. Нито ни ощетяват в грамажа, нито имаме рАждиви капачки Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 621
В повечето случаи бях доволна Peace

# 33
  • Мнения: 1 371
Бебето ми е записано в частната кухня. Когато ходих да питам за държавната на бул. Витоша ми казаха, че кухнята - майка се намира в Красна поляна и оттам се разнася към доста пунктове. За мен всичко е до човек - едни харесват дадено ядене, други - са свикнали на друго.
И човек трябва да си търси правата, ако нещо не му харесва. И мен ме притесняват бурканчетата, затова предпочетох частната кухня.

И какво сте нападнали жената - тук изобщо не става въпрос за парите или да й казвате да си готви в тях. Става въпрос за качеството на предлаганата услуга, пък ако ще и тя да е безплатна. Щом е на пазара - длъжни са да осигурят най-доброто ВСЕКИ ДЕН (а не в повечето случаи), НО НЕ И ДА ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ.

# 34
  • Мнения: 1 204
Бебето ми е записано в частната кухня. Когато ходих да питам за държавната на бул. Витоша ми казаха, че кухнята - майка се намира в Красна поляна и оттам се разнася към доста пунктове. За мен всичко е до човек - едни харесват дадено ядене, други - са свикнали на друго.
И човек трябва да си търси правата, ако нещо не му харесва. И мен ме притесняват бурканчетата, затова предпочетох частната кухня.

И какво сте нападнали жената - тук изобщо не става въпрос за парите или да й казвате да си готви в тях. Става въпрос за качеството на предлаганата услуга, пък ако ще и тя да е безплатна. Щом е на пазара - длъжни са да осигурят най-доброто ВСЕКИ ДЕН (а не в повечето случаи), НО НЕ И ДА ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ.

евалата мацка  Peace кефиш ме  Hug едно трезво мнение по вьпроса   bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз съм много доволна от нашата детска кухня. Но явно си е до конкретната кухня, а не до детските кухни по принцип.
1. Готвят вкусно и сравнително разнообразно.
2. Бурканчетата са си мои, не на са на кухнята.
3. Количеството е дори повече от обявеното и не е "чиста водичка"
Но явно си е до конкретната кухня, а не до детските кухни по принцип.
Във Варна купонът е 1.20лв. на ден.
По принцип детските кухни са общински, а не държавни. Та може да провериш и в конкретната община "Люлин", предполагам че трябва да имат някакъв контрол на общинско ниво.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Понякога е имало и големи буламачи при нас.Не ми се е случвало да са редки и супата и манджата,но видимо си личеше че са сгъстени с брашно.

# 37
  • Мнения: 1 204
По принцип детските кухни са общински, а не държавни. Та може да провериш и в конкретната община "Люлин", предполагам че трябва да имат някакъв контрол на общинско ниво.
определено си права  Peace и без това трябва да ходя до обищината ще проверя как седят нещата там и кой е отговорен  smile3508

# 38
  • София
  • Мнения: 1 941
Ами по-скоро не съм доволна. И какво значи 1 лв. на ден!? Такава цена са обявили - такава се плаща. Защо трябва да се примиряваме, че като е един лев и ще ядат децата картофено пюре на прах, кренвирши, недоварени боб, леща и грах. И това ли опира до цената.?! И всеки следобед нишесте...Това ли е качествената храна за бебетата. Защо трябва да се прибягва към частни, вместо в държавната да се оправят нещата. Само като пресметна, че от 10 майки например по 20 лв. това са си 200 лв. И с тези пари не може да се закупи достатъчно месо, зеленчук и др.? Не ми се вярва... Краде се и то яко. Знам го от човек близък до системата.
Точно днес се чудех къде ли мога да се оплача от нашата в Младост?

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 15:07 от Angela

# 39
  • Мнения: 1 204
Ами по-скоро не съм доволна. И какво значи 1 лв. на ден!? Такава цена са обявили - такава се плаща. Защо трябва да се примиряваме, че като е един лев и ще ядат децата картофено пюре на прах, кренвирши, недоварен боб, леща и грах. И това ли опира до цената.?! И всеки следобед нишесте...Това ли е качествената храна за бебетата. Защо трябва да се прибягва към частни, вместо в държавната да се оправят нещата. Само като пресметна, че от 10 майки например по 20 лв. това са си 200 лв. И с тези пари не може да се закупи достатъчно месо, зеленчук и др.? Не ми се вярва... Краде се и то яко. Знам го от човек близък до системата.
Точно днес се чудех къде ли мога да се оплача от нашата в Младост?
така е  Angela всичко,което казваш е вярно,не трябва да се примиряваме  Naughtyпробвай в обищаната и аз така ще направя  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 44 098
Бебето ми е записано в частната кухня. Когато ходих да питам за държавната на бул. Витоша ми казаха, че кухнята - майка се намира в Красна поляна и оттам се разнася към доста пунктове. За мен всичко е до човек - едни харесват дадено ядене, други - са свикнали на друго.
И човек трябва да си търси правата, ако нещо не му харесва. И мен ме притесняват бурканчетата, затова предпочетох частната кухня.


Това на бул България е кухнята, от която взимаме. Аз съм доволна. Поръчвала съм и ози не е лоша също, но например Джуниър е много по-зле от държавната....

# 41
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 По времето,когато моите деца ходеха на кухня нямаше никакви проблеми.Получавах 3 пулни до горе бурканчета.Не е имало мръсни. Peace

# 42
  • Мнения: 1 371

Това на бул България е кухнята, от която взимаме. Аз съм доволна. Поръчвала съм и ози не е лоша също, но например Джуниър е много по-зле от държавната....

Нямах предвид кой откъде взима. Хич и не ме интересува.
Исках само да кажа,  че една майка-кухня захранва доста райони - по повод: съвета на някои майки авторката на темата да си смени кухнята.

Винаги ще има доволни-недоволни. Различни хора-различни вкусове!

Аз също веднага ще взема отношение за всяко некачествено ядене или каквото и да било в кухнята на сина ми, стига да имам основания за това, както е дала пример Jvd , а не защото на моето дете просто не му харесва. За Ваше сведение тя е Джуниър - явно задоволява моя вкус и на Алекс, а Вашия не. От други кухни не съм взимала - тъй че нямам мнение.  Mr. Green .

Хайде, Jvd, дано успееш в начинанието си и пиши, като имаш развитие по случая. Може аз или някоя майка тук да опрем един ден до твоя опит.

# 43
  • София
  • Мнения: 44 098
Това беше само констатация...не съм и предполагала, че лично ще те интересува...просто споделих...освен това в нашия район има и друга държавна кухня - от яслата на пазара Ив. Вазов, която е коренно различна от тази на Витошка...та ето ти 4 варианта за 1 район - кеф ти часна, кеф ти държавна....та при желание - авторката може да потърси нещо, което да удоволетворява нейните изисквания.
Защото каквото и да направи по въпроса наистина много се съмнявам, че ще се постигне трайно подобрение...може и за седмица-две нещата да се оправят, но щом хората там са си мърляви - такива и ще си останат, освен ако не назначат нов персонал, което е малко вероятно.

# 44
  • Мнения: 1 371
Според мен, ако се извика ХЕИ и ако те бъдат достатъчно отзивчиви да дойдат - нещата може да се променят. То едно по едно все някога ще започнат да се оправят нещата.

И не е въпроса да се търси нещо друго - въпроса е да се оправи вече съществуващото, ако то не е достатъчно добро.

bubu_to -   bouquet . С теб можем да си говорим до сутринта, а бебето ми трябва да си изяде крема от Джуниър.  Simple Smile Явно сме в един район - кажи от коя храна си най-доволна, да я пробва и моето бебе. Приемам всякакви съвети и човек трябва да опитва от всичко, нищо че сегашната ме задоволява.

Общи условия

Активация на акаунт